Diskuse: sousedský spor

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: Tatu
Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 29.6.2011 09:52

aby se pak nikdo nedivil, že ti přeskočí v hlavě a něčím ho sejmeš. Ve stavu nepříčetnosti se snad ani nedává nepodmíněný trest. Mezitím bych zkusil ombudsmana. Nebo mu odpověz stejnou mincí, nějaký směrový zdroj malých frekvencí. Nebo čehokoliv, aby jim to rušilo ladění.

Kamarádka nemá fotografii.
vladule Poslat vzkaz | 21.6.2011 09:30

Hygiena to prý nemá v kompetenci, měřili by pouze za předpokladu, že by se zde konala veřejná hudební produkce, pokud je to ale na soukromém pozemku v soukromé budově, nemůžou dělat nic. Psychiatrie je výborný nápad, ostatně myslím, že blázna už po těch třech letech ani nemusím předstírat ::usmev::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 21.6.2011 08:53

Když ne k starostce, tak na higienickou stanici. Existují normy na hlukovou zátěž. Chtělo by to ale nejdříve měření od autorizované osoby a pokud hodnoty budou přesahovat hyg. normy, musí starostka zjednat nápravu. Pokud nezjedná, začít se léčit na psychiatrii a pak zažalovat majitele o poškození zdraví.

Kamarádka nemá fotografii.
vladule Poslat vzkaz | 20.6.2011 12:28

Dobrý den,můj dotaz se týká problematiky hluku z hudební produkce. Bydlíme v těsném sousedství domu, kde si před třemi lety místní teenageři založili rockovou kapelu, čímž nám znepříjemnují bydlení několikrát do týdne.  Jelikož budova není nijak zvukově odhlučněná a nachází se na hranici našeho pozemku, jsme z tohoto hluku již skutečně zoufalí.Několikrát jsme se pokoušeli o domluvu s majitelem objektu a zároveň otcem jednoho ze zúčastněných, ale z jeho strany nedošlo k žádné ochotě s námi o této věci jednat. Naopak začal budovu pronajímat i dalším kapelám, čímže se frekvence hraní ještě zvýšila. Starostka obce nám sdělila, že pokud nedochází k rušení klidu v nočních hodinách, nemůže ( ale spíše nechce) s tím nic dělat.Vzhledem k tomu, že soudní spor si z ekonomických důvodů nemůžeme dovolit, prosím o radu, zda-li nemá někdo podobnou zkušenost s arogantními a sobeckými sousedy a neví, jestli  v tomto případě ještě existuje nějaká cesta, jak se z toho všeho nezbláznit. Děkuji. Vlaďule

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění