Diskuse: Cysta na vaječníku

1 2 3 4 .. 8 .. 11 .. 14 Další »

Řadit:
198
Kamarádka nemá fotografii.
Eveeelin123 Poslat vzkaz | 6.8.2018 17:49

TO Zaneta: Kde ti dělali laparoskopii tak velké cysty? Poslala bys mi jméno lékaře?

Eveeelin123 Poslat vzkaz | 6.8.2018 17:06

TO Anonym: Jak velké cysty jsi uzdravila?

Eveeelin123 Poslat vzkaz | 6.8.2018 17:05

TO Maja: Před jak velkou cestou tě kontryhel zachránil? Jak dlouho se zmenšovala?

Eveeelin123 Poslat vzkaz | 6.8.2018 17:01

Ahoj holky, byla jsem o víkendu na pohotovosti s ukrutnou bolestí břicha i zad. Při UTZ mi zjistili opravdu velkou cystu (vodovou). Mám teď MS, takže operaci mi dali na příští týden... Hned jsem začala pít čaj z kontryhele... Cysta je navíc tak velká, že chtějí udělat klasický řez a ne laparoskopii. Mám nějakou naději, že cysta bude za týden menší? A ještě plánuji brát B-komplex a ostropestřec na játra...

Daniela | 19.9.2016 10:36

Včera doktor nasel na ultrazvuku dve cysty jedna ma 1cm a druha 0,7 přišla jsem do nemocnice s podezrenim na slepe strevo mela jsemsvadny teploty zvracela jsem a boli me v pravem podbrisku. Jenze dve a pul hodinycekani nez me vzali na ultrazvuk a dalsi trictvrte hodina na gynekologii n kterou uz jsem se s mymi nervy nedostavila. Nevim zda to ma cenu resit, kdyz jsou tak male.pry nekdy sami zmizi. Poradte prosim

Maja | 3.8.2016 23:07

TO vicko: ahoj kup si v lékárně čaj kontryhel ☺opravdu ti to pomůže také vitamin B ☺ hlavně každý den kontryhelovej čaj mě zachránil a nedám na něj dopustit nejlepší bylinka ☺

Maja | 3.8.2016 23:02

Zkus kontryhel (čaj sackovanej) pij to kazdy den vecer uvidis cysta ti zmizne do 14 dnu :-) me zachránila vajecniky před odebranim :-) Mela jsem jít ve 22 letech na odebrani a díky kontryhelu mam vajecniky v poradku jen to pij i potom preventivne :-)

Anonym | 13.7.2016 20:00

TO Anonym: omlouvám se za chyby telefon mně opravuje.. Ústí=cysta neobešla=neodesla

Anonym | 13.7.2016 19:57

Ahoj holky, mám už v ústí od roku 2012, vždy byla malá 2cm a a menzesem odešla.. Nyní ji mám opět na 5,6cm a po men.neobešla. Doktor mě objednal na gyncentrum, ale lékař který me má vyšetřit na dovolenou a do srpna. Mám strach aby nepraskla a neměla jsem komplikace. Co si o tom myslíte? Mám být v klidu a počkat měsíc? A také ty ktrery z vás berou kyselinu listovou stloustly jste? Děkuju za rady!

Michaela | 6.7.2016 13:30

Ahojte letos mi bude ctrnact let a ve dvou letech jsem mela rakovinu vajecniku, priskrceny vejcovod a cystu na vajecniku. Dosud tomu moc nerozumim ani nikdo jiny ale vim ze lekari rikali ze jsem mela na male a ze se to v takovych letech nestava spise ve 40-57 letech nebo vic. Neni to nic prijemneho, ale tak byla jsem mala a nevedela. Nevim jen tak jsem chtela rict ze i v tak nizkem veku to jde. Mam omezene zvedani tezkych veci a kdyz behavam ve skole tak mam zavrate, v deviti letech mi zacla menstruace a mam bolesti. Vajecnik mi odebrali a ten druhy mi pracuje za oba. Dekuji ze jste si to precetli zase se mi o cosi ulevilo :-)

Anonym | 7.6.2016 07:22

TO vicko: Ahoj, je zbytečné podstupovat laparoskopii, mám to také vyzkoušené co tady píše níže Lída. Vitamín B a kyselinu listovou, užívat dlouhodobě, měla jsem několik cyst a dokonce některé plné krve a po tříměsíční kontrole byl pan doktor spokojený a já samozdřejmě taky.

vicko | 5.6.2016 13:55

DOBRY DEN JAK BYLA TA CYSTA VELKA A CO JSTE UZIVALA ZA BYLINKY. DEKUJI KUCERKA. Nasli mi utvar na vajecniku 10cm tak nevim co stim a mam strach.

Anonym | 30.4.2016 08:13

Ahoj, psala jsem sem 10.10 a po kontrole teď v dubnu se paní doktorka divila,že cysty které tam byly na podzim už nejsou. Opravdu stačí B komplex a kyselina listová a vydržet dva měsíce polykat. Lída

petra | 29.4.2016 13:29

TO medword1@gmail.com:

Zdravím, mohu poprosit o nějaké přírodní léky - právě mi zjistili vícekomorovou cystu na levém vaječníku, cca 5cm. děkuji!

Anonym | 27.4.2016 10:39

Muze cysta 6cm zmizet po 3tydnu

1 2 3 4 .. 8 .. 11 .. 14 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění