Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

1 2 3 4 5 .. 9 .. 12 .. 16 Další »

Řadit:
232
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 5.3.2019 21:42

TO Anonym: Ahoj☺️,jsem taky z Moravy... Je mi 35 let,mám přítele,zatím bezdětná.. V Praze ziju 13 let. Par kamarádek jsem tu měla,ale bohužel vždy to ztroskotalo na tom,ze jsem asi moc upřímná a to lidi moc nesnesou... Hledám kamarádku na kafco,nákupy,občas si zatancit,anebo klidně jen tak sedět a probrat navzájem svoje radosti i problémy... tak kdyby se ti chtělo,tady je můj e-mail : juditinka@icloud.com,hezky vecer

Anonym | 2.3.2019 21:00

TO Mendy: Ahoj,
ráda bych se zeptala, pomohl vám inzerát k nalezení nějaké spřízněné holčičí duše? Dostala jsem ten samý napad, zkusit niternet, k nalezení kámošky, se kterou bude život o něco bohatší a veselejší. A natrefila na váš vzkaz. Snad se nebudete zlobit, že jsem vás oslovila. Díky za odpověď.

Monika Procházková
monika.zmek@gmail.com

helena535i@seznam.cz | 8.2.2019 18:23

TO Kaci: Ahoj Kaci, kolik ti je let?

helena535i@seznam.cz | 8.2.2019 18:18

TO Donuta: Ahoj, jsem Helena 62 let, jsem ze Žižkova a hledám také kamarádku za stejným účelem. Problém by mohl být v tom, kdyby ti vadilo, že jsem Romka. helena535i@seznam.cz

Anonym | 25.1.2019 17:26

TO M endy: Ahoj.Z jake casti Prahy 9 jsi? :-)

PastoroSAS | 23.1.2019 18:45

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
Jste v současné situaci v potížích nebo vás ohrožuje?
Tímto způsobem vám dáváme schopnost učinit nový vývoj.
Jako bohatý člověk se cítím povinen pomáhat lidem, kteří se snaží dostat šanci. Všichni si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Mirka | 22.12.2018 10:23

Ahoj,
74 letá sympatanda mladšího vzhledu s duší holky hledá kamarádku na sklenku,zajít do kina,divadla,výstavu.
Praha
mi.zavadilova44@seznam.cz

Cordelie | 13.12.2018 14:45

Ahoj všem. Hledám normální a pohodovou kamarádku. Už mě nebaví někoho přemlouvat, aby vůbec někam o víkendu šel a něco podniknul. Je mi 32, mám ráda společnost, divadlo, koncerty, ráda bych našla někoho, kdo by zašel na nějaký koncert a tak. Nejsem žádný party typ a každý víkend vymetat bary fakt už nemusím, ale ráda si zajdu zatancovat. Ráda zajdu na víno, na kávu. Prosím jen vážné zájemkyně, co mají zájem se scházet a něco podnikat, ne jen slibotechny. Napiš mi spíš na e-mail: buffytka@seznam.cz

Janca | 13.11.2018 14:28

Ahoj, ráda bych chodila na party, tan. akce, ale i ven za kulturou. Kam zakládají rodiny, ale mě ještě baví free život :) Kdyby to měl někdo stejně, ozvěte se na jana.pasterkova@seznam.cz :)

Eowynkaa | 1.11.2018 19:07

Ahoj, ráda bych poznala nové lidi. Ideálně hledám někoho, komu je už trochu víc přes dvacet a zároveň někoho, komu ještě není moc přes třicet, haha. Co se týče mé osoby, umím být i docela akční, tak vyhledávám spíše lidi, kteří radši někam zajdou než si jenom píšou. Jsem taky introvert, ale ráda se směju! Občas mi chybí někdo, s kým bych mohla zajít do kina, do divadla, na koncert anebo na výstavu. Mám ráda kulturu a podle toho se odvíjí i mé zájmy - s činkou v ruce mě jen tak neuvidíte! Takže jestli jsi mladá, akčnější a kulturní osoba, budu moc ráda, když se mi ozveš zde: eowynkaa@email.cz!

Mendy | 11.10.2018 17:45

Ještě kontakt anetka663@seznam.cz

Mendy | 11.10.2018 17:43

Ahoj hledám kamarádku nejlépe z Prahy 9.Je mi 45 vdaná a děti velké.

Slonule | 19.9.2018 16:43

Ahojky, od října bych ráda začala navštěvovat pilates v nově otevrenem studiu cere v Praze (www.studiocere.cz), kdyby se našla holčina, která by měla zájem o cvičení, ale třeba najít nějakou spřízněnou duši na pokec atd., tak budu ráda. Je mi 29 let, v Praze jsem 10 let a neříkám, že nemám pár lidiček kolem sebe, ale.jsou většinou mimo Prahu, a proto bych ráda poznala dalšího skvělého člověka. Kontakt:seligovas@seznam.cz

buffytka | 15.9.2018 14:32

Ahoj všem. Hledám normální a pohodovou kamarádku. Už mě nebaví někoho přemlouvat, aby vůbec někam o víkendu šel a něco podniknul. Je mi 32, mám ráda společnost, divadlo, koncerty, ráda bych našla někoho, kdo by zašel na nějaký koncert a tak. Nejsem žádný party typ a každý víkend vymetat bary fakt už nemusím, ale ráda si zajdu zatancovat. Ráda zajdu na víno, na kávu. Prosím jen vážné zájemkyně, co mají zájem se scházet a něco podnikat, ne jen slibotechny. Napiš mi spíš na e-mail: buffytka@seznam.cz

Gert | 3.9.2018 09:17

TO Hanka : Houbartgert@gmail.com

1 2 3 4 5 .. 9 .. 12 .. 16 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění