Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »

Řadit:
225
Kamarádka nemá fotografii.
Cordelie | 13.12.2018 14:45

Ahoj všem. Hledám normální a pohodovou kamarádku. Už mě nebaví někoho přemlouvat, aby vůbec někam o víkendu šel a něco podniknul. Je mi 32, mám ráda společnost, divadlo, koncerty, ráda bych našla někoho, kdo by zašel na nějaký koncert a tak. Nejsem žádný party typ a každý víkend vymetat bary fakt už nemusím, ale ráda si zajdu zatancovat. Ráda zajdu na víno, na kávu. Prosím jen vážné zájemkyně, co mají zájem se scházet a něco podnikat, ne jen slibotechny. Napiš mi spíš na e-mail: buffytka@seznam.cz

Janca | 13.11.2018 14:28

Ahoj, ráda bych chodila na party, tan. akce, ale i ven za kulturou. Kam zakládají rodiny, ale mě ještě baví free život :) Kdyby to měl někdo stejně, ozvěte se na jana.pasterkova@seznam.cz :)

Eowynkaa | 1.11.2018 19:07

Ahoj, ráda bych poznala nové lidi. Ideálně hledám někoho, komu je už trochu víc přes dvacet a zároveň někoho, komu ještě není moc přes třicet, haha. Co se týče mé osoby, umím být i docela akční, tak vyhledávám spíše lidi, kteří radši někam zajdou než si jenom píšou. Jsem taky introvert, ale ráda se směju! Občas mi chybí někdo, s kým bych mohla zajít do kina, do divadla, na koncert anebo na výstavu. Mám ráda kulturu a podle toho se odvíjí i mé zájmy - s činkou v ruce mě jen tak neuvidíte! Takže jestli jsi mladá, akčnější a kulturní osoba, budu moc ráda, když se mi ozveš zde: eowynkaa@email.cz!

Mendy | 11.10.2018 17:45

Ještě kontakt anetka663@seznam.cz

Mendy | 11.10.2018 17:43

Ahoj hledám kamarádku nejlépe z Prahy 9.Je mi 45 vdaná a děti velké.

Slonule | 19.9.2018 16:43

Ahojky, od října bych ráda začala navštěvovat pilates v nově otevrenem studiu cere v Praze (www.studiocere.cz), kdyby se našla holčina, která by měla zájem o cvičení, ale třeba najít nějakou spřízněnou duši na pokec atd., tak budu ráda. Je mi 29 let, v Praze jsem 10 let a neříkám, že nemám pár lidiček kolem sebe, ale.jsou většinou mimo Prahu, a proto bych ráda poznala dalšího skvělého člověka. Kontakt:seligovas@seznam.cz

buffytka | 15.9.2018 14:32

Ahoj všem. Hledám normální a pohodovou kamarádku. Už mě nebaví někoho přemlouvat, aby vůbec někam o víkendu šel a něco podniknul. Je mi 32, mám ráda společnost, divadlo, koncerty, ráda bych našla někoho, kdo by zašel na nějaký koncert a tak. Nejsem žádný party typ a každý víkend vymetat bary fakt už nemusím, ale ráda si zajdu zatancovat. Ráda zajdu na víno, na kávu. Prosím jen vážné zájemkyně, co mají zájem se scházet a něco podnikat, ne jen slibotechny. Napiš mi spíš na e-mail: buffytka@seznam.cz

Gert | 3.9.2018 09:17

TO Hanka : Houbartgert@gmail.com

Peta | 20.8.2018 20:09

Ahoj, hledám kamarádku z Prahy příp. Kladna, je mi 22 let. Ráda bych zašla na pokec u kafe/ vína, ale klidně i nějakého sportu. :-) Najde se tady někdo? Pište na Petra1296@seznam.cz

Jitka | 8.8.2018 11:38

Ahoj, je mi 31 let, VS, bezdetna, nezadana se psem, ktera hleda kamaradku na traveni volneho casu. Vsechny me kamaradky jsou jiz zadane, tehotne nebo nemaji cas a ja bych touto cestou nasla nejakou spriznenou dusi na podnikani vyletu o vikendu, spolecny sport, kafe, vino, nakupy atd.

Pardubicky kraj

Dominikaa | 24.7.2018 09:26

Ahoj, je mi 26 let a bydlím v Praze. Hledám kamarádku na společné sportování (především), ale také třeba na koupaliště, nákupy atd. Chodím na různé sálové lekce, ale ráda bych také na inline, plavat nebo do posilovny atd. a samotnou mě to tolik nebaví. Kdyby se tady taková našla, tak DomcaN@seznam.cz ;-)

Floret | 19.7.2018 12:10

Ahoj holky,
je mi 30, jsem štíhlá vysokoškolačka, která hledá nejlépe nezadanou kamarádku/parťačku na společné vyrážení za kulturou a také třeba v pátek večer do barů v centru Prahy.
Kdo by měl zájem, napište mi na mail FloretES@email.cz

Anonym | 19.7.2018 12:07

TO Anonym: Ahoj, a kde přesně v Praze bydlíš? Rada bych taky našla kamarádku na sport a vzájemnou podporu:) tak se kdyžtak ozvy, můj e-mail : hanahola90@gmail.com

Anonym | 16.7.2018 18:22

TO Anonym: Ahoj

Anonym | 30.6.2018 16:50

Ahoj, je mi 27 qbydlim chvilku v Praze. Skoro nikoho tu neznam. Nenasel by se nekdo na vzajemne podporeji pri hubnuti? Ve dvou to jde lip :-)

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění