Diskuse: hydrokolon

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: monca21
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 12:26

Rozhodl jsem se, že zhubnu, protože mě přesvědčila moje snoubenka. Bereme se za měsíc a chtěla, aby v den svatby bylo všechno perfektní. Pořád mi říkala, že naše svatební fotky nám tento den budou připomínat a mně na nich bude viset břicho přes pásek.

Říkal jsem ji, že nedokážu zhubnout. Vím, že jsem se určitě moc nesnažil – zvedání ovladače od televize v jedné ruce a půllitr piva v druhé byla moje jediná aktivita. Věděl jsem, že když se vezmeme, už ji donekonečna nebudu moct obelhávat. Trochu jsem změnil svůj životní styl a zhubnul jsem pár kg, ale času už bylo málo. Potřeboval jsem okamžité výsledky. A podařilo se! Trochu méně piva a sezení u televize + tyhle tabletky = zhubnul jsem 19.5 kg. A to není všechno. Taky se výborně cítím – plný energie a méně unavený. Doporučuji to všem!http://sexlepe.cz/acaiberry-900/

Kamarádka nemá fotografii.
monca21 Poslat vzkaz | 23.6.2011 13:27

Já už chodím 3 roky - vždy kůra po3. Jsem moc spokojená. Jen od toho nečekejte, že zhubnete. Střevo se sice vyčistí, ale pokud nebudete pak jíst zdravě, tak to máte stejně hned zpátky. Ale jako prevence nádorů... mohu jenom doporučit.::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
MichalaLeo Poslat vzkaz | 8.5.2011 21:35

Byla jsem ted 3x na hydrokolnu u pana  Jindricha Vargy , na Praze 4, bylo to v pohode, pan dokotor je moc mily a evidentne velmi slusny clovek. Ceny ma vyborne, neni nutne platit v drahych salónech trojnasobnou cenu za to same. Tez ted k nemu chodim na nejakou uzasnou hubnouci metodu,  pristroj zahrivajici a rozpoustejici tukove bunky, tak jsem na to zvedava. Michala 

Kamarádka nemá fotografii.
draha69 Poslat vzkaz | 15.9.2010 19:28

ták děvčata.a ted se pochlubte která tím už prošla.já se přiznám že ano.styděla jsem se ::vysmaty::to je pravda.ale my tam máme takovou příjemnou paní která říka že se normálně u toho nají..::ano-ano::::ano-ano::::ano-ano::tak nevím nevím..chtěla jsem se zeptat jak často se tam chodí?hold jsem se jí zapomněla zeptat.::ou-nou::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění