Diskuse: Hubnutí a překyselení organismu

   
Řadit:
14
příspěvků
Správce: verka1951
Kamarádka nemá fotografii.
terezinka00 | 18.4.2017 16:40

Doporučuji si přečíst článek https://www.radcevyzivou.cz/prekyseleni-organismu-vite-jake-jsou-priznaky-probiha-lecba. Já překyselením žaludku trpím poslední dobou dost často :-(

Kamarádka nemá fotografii.
Richard | 22.2.2016 11:59

Vnímám překyselení jako jiný pohled na tu samou věc - na naše tělo. Je to způsob pohledu na to, co jíme a proč se cítíme, tak jak se cítíme.
Stejně jako jiné směry, které se nesnaží o to, abychom pochopili, že jediné řešení je koupit si jejich výrobek, ale o to, abychom si uvědomili, pochopili a začali něco měnit. Ano, úplně stejně jako vegetarianství, raw, veganství, nebo pohled přes zahleňující potraviny......Každý z těch směrů vnímání nám otevírá cestu, přes kterou si můžeme vylepšit zdraví, váhu i psychiku.
Samozřejmě každý směr se o to snaží na základě jiných principů, některý trochu víc a jiný je zase méně dogmatický, ale každý ze stávajícího stavu vás může posunout.
A stejně jako každý z těchto směrů i překyselení může každému kdo chce pomoci uchopit svoji změnu, ano, netvrdím, že to může dávat smysl každému. Stejně jako veganství, které se přes optiku soucitu k živým tovrečkům dívá na potřebu změny, tak i překyselení se přes optiku chemického vychýlení z rovnováhy dívá na stávající stav těla.
Já beru překyselení jako jednu z možností jak uchopit změnu a přiznávám, že v jistém stádiu jsem se díky právě překyselení posunul zase o krok dál. Vnímám to jako jeden z pohledů na životní styl i jako oblast, přes kterou se můžete dovzdělat v tom, co je pro vás dobré.
A myslím, že to vylepšení zdraví, váhy a psychiky lze hlavně udělat stravou a ne nějakými prášky, doplňky atd.

Kamarádka nemá fotografii.
Richard | 22.2.2016 11:50

TO Tereza: Ano jsou super, ale dlouhodobé užívání může vést ke chronickým zánětům. Zkoumal jsem toto téma docela podrobně.

Kamarádka nemá fotografii.
petr | 9.2.2016 12:44

mam ted nove vyzkouseny odkyselujici napoj alkarosen a jsem spokojeny.

Kamarádka nemá fotografii.
nutricni terapeutka | 19.11.2014 13:31

Dobry den,
prekyseleni organismu je fenomen ktery se z lidi pouze snazi vylakat penize. Moc je prece odpadni produkt organismu a pokud by byla zasadita, tak hrozi napriklad vyskyt ledvinovych kamenu. V tele existuje acidobazicka rovnovaha, kterou si telo udrzuje samo. Vznil HCl v zaludku, kyselina mlecna pri pohybu atd.. Ph krve si take telo udrzuje samo, proto nasilnem udrzovani ph moci na bazofilni urovni si zadelavate na vazne zdravotni problemy. A co se tyce hubnuti? Zdravi vyvazeny jidelnicek, pravidelne jist a pit a pohyb.

Kamarádka nemá fotografii.
Renata | 11.8.2014 12:54

TO verka1951: Ono na hubnutí je fajn i c.l.a trio active, který jsem před mesicem zacala užívat a mam skoro šest kilo dole. CHodím sice i cvicit,ale pozoruji, ze e vice potim a ubyva mi tuk v oblasti bricha a stehen kde jsem chtěla, což předtím neslo. Jsem zvedava az balení doberu:-)

Kamarádka nemá fotografii.
Zonka | 11.8.2014 11:09

Je to tak no. Tak právě mě to přišlo, takže začínám s užíváním :-) Zatím ahoj

Kamarádka nemá fotografii.
Tereza | 7.8.2014 11:20

TO Zonka: Nemáš vůbec zač prosimtě. Zkus no, jinak nebudeš vědět co a jak, tak držím palečky.

Kamarádka nemá fotografii.
Zonka | 6.8.2014 11:02

TO Tereza: To je asi pravda, kazdopadne dekuji za prispevek a radu, ja to od nich asi zkusim objednat a uvidime, jestli to bude zazrak :)

Kamarádka nemá fotografii.
Tereza | 5.8.2014 11:23

TO Zonka: Přesně tak Zonko. Já brala předím od GW a to mi teda nějak nepomáhalo. Pak jsem začala kopuvat od Puntury (puntura.eu) a od nich mi to pomáhá teda skvěle.
Ale každý asi musí vyzkoušet.

Kamarádka nemá fotografii.
Zonka | 24.7.2014 11:16

TO Tereza: Fakt? Jako že ti to od někoho nepomáhalo a od někoho jinéhio ano?
To je zajímavé. A kde tedy doporučuješ to kupovat?

Kamarádka nemá fotografii.
Tereza | 17.7.2014 11:22

TO Zonka: To je pravda, Chlorella i Mladý ječměn jsou na překyselení super..zabranují mu. Ale taky záleží, kde tyto produkty koupíš, ne všichni je mají kvalintí, taky už mám špatné zkušenosti.

Kamarádka nemá fotografii.
Zonka | 16.7.2014 10:40

zdravím. Co pomáhá proti překyselení organismu? Slyšela jsem, že prý maldý ječmen či chlorella pomáhají, má s tím někdo z vás zkušenost?
Docela by mě zajímaly názory, předem moc děkuji
Zonka

Kamarádka nemá fotografii.
verka1951 Poslat vzkaz | 23.6.2011 12:19

Překyselení organismu je téma stále aktuálnější. Optimální rovnováha v organismu mezi kyselinami a zásaditými minerály - takto by se dal nazvat pravý opak překyselení. Tzv. skryté překyselení nebolí a většina lidí o něm stále neví - proč? Dnešní medicína bohužel neřeší stav překyselení organismu na bázi prevence, ale bohužel, až se projeví. To tak, že se zabývá projevem nemocí, které překyselení způsobuje. (nechci se samozřejmě dotknout lékařů, takavé jsou mé zkušenosti). Zhruba před 16 - ti lety můj syn chodil na preventivní prohlídky v rámci školy - často mu dělali test překyselení (z moči), odpověď však byla pokaždé stejná - jde pouze o orientační metodu, neberte to to vážně. Výsledkem byly vředy na dvanacterníku a 20-ti kilová nadváha, protože klid podrážděného trávení našel v jídle. Na řadu přišla babičkovská rada a přeléčení vředů, s váhou se musel poprat sám. Dnes však existuje řada poardenských center, kde můžete dojít pro odbornou pomoc. Po x letech zjišťuji, že přístup většiny vyšetřujích lékařů (praktických) je stále stéjny. Na otázku, jak vyšlo pH moči slýchávám i po letech stále stejnou odpověď - neřešte to, je to orientační metoda. Je mi líto všech lidí, kteří slepě důvěřují lékařům, kteří získali informace před léty a zapomněli na to, že doba i životní prostředí se mění. Nesnaží se doplňovat informace, aby mohli své pacienty správně navézt. Na druhou stranu, nechci aby to vyznělo, že za vše mohou jen lékaři, že oni jsou Ti špatní a zodpovědní za nemocné lidi! Když nám odpověď nestačila, prostě jsme hledali jinde. No a nakonec.....v kyselém prostředí se nehubne!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění