Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 13 .. 25 .. 36 .. 48 Další »
   
Řadit:
713
příspěvků
Správce: vratislav
Kamarádka nemá fotografii.
Naty | 21.1.2019 18:04

TO Serge: Ahoj, je mi Vás líto, děláte co můžete, ale je možné, že prostě jen neumíte “ jazyk lásky “ svých žen. Zkuste jako malou naději přečíst knihu Garyho Chapmana Pět jazyků lásky, třeba na něco přijdete.
Také se nějak zkuste dopídit, jak to měli mezi sebou rodiče Vaší ženy a co neklapalo a proč.Tyhle problémy mohou pramenit z problémového vztahu dívky, ženy s otcem nebo jsou dívky otcem zklamány skrze zklamání matky.Možná děláte něco jako ten problematický otec, někdy stačí zdánlivá maličkost, ale pro ženu to pak znamená mnoho.
Nevěřte, že problém je pouze Váš,možná by mohl být pouze Váš jen tím, že nepoužíváte jazyk lásky své ženy, ale nezapomeňte, že i Vaše žena musí používat zase ten Váš a tak si to vyjasněte, jak to má každý z Vás.Je to hodně o komunikaci.Bez upřímné komunikace to nemá naději.
Přeji hodně štěstí, ať se zadaří. Naty

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 15.1.2019 22:48

Ještě jsem si vzpomněl na jeden krásný výrok paní Lary Janáčkové:

Dříve nebo později se z každé manželky / manžela stane neerotická tlustá kamarádka / kamarád, takže vlastně nemá cenu se o nic nového s někým novým pokoušet a smířit se s tím, co mám / máš / máme, atd. O kg na váze mi tady vůbec nejde, aby snad nedošlo k mýlce.

Psychologicky to možná může někomu pomoci. Když si totiž necháte namluvit, že ostatní muži mají doma taky „neerotické kamarádky“ a kdybyste snad náhodou našli nějakou sličnou souputnici, tak se z ní za pár let stane kopie toho, co máte právě teď doma, no tak to se můžete rovnou na problém vykašlat a máte vyřešeno.

Naštěstí jsou ale na Světě ženy a muži, kteří / které hledí do života s optimismem, a když nic jiného, tak to aspoň zkusí změnit.
A právě díky těmto lidem a tomuto přístupu nesedíme ještě dneska u pravěkého ohně někde v jeskyni a neklepeme se hrůzou před nějakým šamanem (i kdyby se třeba jmenoval prof. Halík, ale to sem nepatří).

Takže se nedejte udolat žádnými negativními scénáři a zkušenostmi a statistikami a kdoví čím ještě. Jak si ustelete, tak si lehnete resp. s kým si ustele, s tím si lehnete ...

Hezkou dobrou

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 15.1.2019 22:31

TO Anonym:

Tohle je fakt královská zábava, škoda, že to stojí tolik času.
Nejvíce mne „baví“ nebo spíš udivuje ta lehkost, s jakou někteří přispěvatelé vysloví generalizující negativní výrok. Příklad:
Celá tahle diskuze je k tématu „manželka to nechce, atd....“. Tudíž zde většina mužů či žen píše svoje zkušenosti a rady právě v oblasti - jak překvapivé - sexu. A pak přijde ANONYM a dovodí z příspěvků „že mám v hlavě jen sex“ neboť zde o ničem jiném nepíšu. Je to křištálově jasné, vždyť třeba o rybách nebo matematice jsem zde nepřičinil ani čárku .... Ó jak jednoduše kráčí některé bytosti životem, vyšší signální soustavy nemaje je pro ně vše tak jednoduché, akorát smysluplné rady se od nich nedočkáte.
Takže zase tak za půl roku sem mrknu ...aby mi něco rozumného neuteklo ...

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 15.1.2019 19:47

TO Mirek: Míro, já zase bych v tvém věku neustále neřešila jen a jen sex! Je možné, že tvůj mozek se usadil v tvém nádobíčku a nic jiného nezvládne. :-D

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 15.1.2019 18:31

Čistě lingvistická vsuvka:

„Věř mi, že jsem za svůj, téměř 70 letý život, poznala dost ... “

A já zase pevně věřím, že až mi bude 70 let, nebudu začínat svoje proslovy výše uvedenou větičkou, a že pokud mi přeci jednou (možná nevyhnutelně) v mysli vytane, že se ovládnu a zachovám důstojné mlčení kmeta (kmet = v hlavě vymeteno).

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
tom | 14.1.2019 17:33

TO Anonym: no, pani, mate to holt tezky nebo jste jen mela smulu;)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.1.2019 17:06

TO Tom: Věř mi, že jsem za svůj, téměř 70 letý život, poznala dost a dost mužů, ale do tvého názoru a tvé škatulky se nedostal ani jeden!! Muži nikdy nejsou dospělí, jsou stále rozmazlené děti a najednou jsou z nich nemohoucí starci, kteří potřebují jen péči!

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 14.1.2019 16:42

TO Anonym: Zdravim Mirka, at je zdrav v novem roce;-) Laura Janackova je dama jednodussi, rekl bych. Generalizuje a zjednodusuje. Je to mozna zajimave v mediich, a je ji nazory mohou mit obecne statisticke zaklady, nicmene v jednotlivych zivotech to tak nechodi.
Anonymovi bych rad odpovedel, ze ze sveho okoli i vlastni zkusenosti vim, ze to tak nemusi vzdy byt pravda. Muzi kolem me jsou vetsinou sobestacni (v domacnosti pomahaji a staraji se), vydelavaji slusne penize, dokazou se bez problemu postarat i o male deti na vyletech na hory a podobne a vetsinou si stezuji na manzelky se kterymi neni mnoho legrace, i kdyz ty nemaji objektivne zadny problem ani nedostatek. Spis je pali dobre bydlo a pak se divi..

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.1.2019 16:31

TO Mirek: Míro, ona ta krásná, mladá housenka si jistě také brala krásného a mladého motýla. Také u něho nebylo dopředu poznat, jak se bude chovat, když si trochu pomuchlá křídla! Muži by nejraději měli doma služku, pečovatelku, konkubínu a pokud možno ženu, která je finančně nebude obírat o peníze pro jejich děti a ještě pánovi nějaké ty peníze přidá na jeho zábavy.

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 14.1.2019 14:43

A teď něco edukativního. Najděte si prosím na YouTube pořad pana Krause a hosta, paní Laura Janáčková. Ta paní je „radilka s mnoha tituly před a za jménem“. Je v osobním životě 3x vdaná a popisuje vztahy muž versus žena velmi brutálním způsobem.

1. Muž chce od ženy hezký vzhled a soulož (nic jiného ho nezajímá).

2. Žena chce od muže „zdroje“ (= prachy a společenský statut), aby byla hmotně zajištěna ona a „její“ děti.

Obě strategie jsou aplikovány vědomě i podvědomě a vyplývají de facto z darwinovského přírodního výběru. Je to - dle mého názoru - hodně brutální zkratka, kdy nejprachatější samci (bez ohledu na věk, vzhled a tisíc dalších vlastnosti) získávají nejmladší a nejhezčí samice. Vyrůstají tak další a další pokolení sobeckých samců a zlatokopeckých samic a tak pořád dokola.

Pevně věřím, že snad existuje i skupina samic a samců, kteří „vědomi si toho, že jsou přeci jen homo sapiens“ dokáží aplikovat při výběru partnera i jiná, řekněme sofistikovanější“ kritéria. Např. se dokážou zamilovat nejen do vagíny a nejen do peněženky.

Ale zkušenost mi říká, že u mnoha lidských samic (i samců) teorie paní Janáčkové docela sedí. A odtud jednoduchá rovnice „on má zdroje = ona mu dá sex“. Chybí Vám sex? No tak přiškrťte zdroje, a ona rychle pochopí ... kde má přidat, aby zdroje zase byly.

Brr, až je mi z takové teorie zima, ale pokud už v takovém vztahu jste, tak Vám nezbude než toto hru hrát do nekonečna a nebo jít pryč ...

Howgh

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 14.1.2019 14:15

Zdravím po strašně dlouhé době všechny diskutéry i diskutérky.

Žena toť něco jako motýl...... Mládenec se ožení s krásnou mladou housenkou, a ona se po několika málo letech zakuklí a když se kokon po čase otevře, vylétne buď nádherný a něžný motýl nebo chlupatá a hnusná můra.

Rozpoznat, co z té hezké mladé housenky vzejde se dopředu spolehlivě nedá. Snad jedině pohled na budoucí tchyni může chytrému napovědět.

Ale přeci jen dobrá zpráva pro ty starší z nás (rozuměj 40 roků a více). Ženy po 40 nebo dokonce po 50 už mají fázi housenky a kokonu za se sebou, takže už víte, na čems jste, a navíc jsou tyhle dámy mnohdy (bohužel ne všechny) i životem poučené nebo dokonce i vytrestané, takže už nečekají na prince na bílém koni (stačí jim strejda na mopedu).

A tímto optimistickým sdělením přeji všem hodně štěstí a nějaký ten sex v roce 2019

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
Oto | 12.1.2019 19:43

TO LAL: kopni jí do prdele slepici a najdi mladou žijeme jen jednou

Kamarádka nemá fotografii.
Dušan | 12.1.2019 19:36

Najdi si mladší a starou si nech na servis :-|

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 3.1.2019 13:04

TO Anonym: No, a taky proto, aby to nepotkalo moje deti, tak jsem se rozhodl jit z toho pryc. Samozrejme i kvuli sobe. Protoze to prostredi ve kterem vyrustaji je rozhodne ovlivni..

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 3.1.2019 02:24

TO Serge: A sakra, nekdo mi vidi do manzelstvi.
Sice mam stale jednu manzelku, ale situace je do puntiku stejna.
Zoufalstvi z ponizovani pri prosbach o pohlazeni a neznosti, nedejboze sex.
Snaha o pomoc, aby bylo vice casu pro nas, nefunguje. Stejne to vzdycky neco pokazi a zadny cas nezbyde. Hlavne rychle. Na tohle uz drzim hubu a uzivam si nabidnuteho, bohuzel bez ucasti partnerky a uz ani me to moc nebavi. Nevim za co je to trest.
Radu zatim hledam marne, mozna proto, ze ji hledam sam.
Deti i ja mame v ostatnich ohledech full servis. Kdo nezna pozadi rekne na co si stezujes. To co chybi je myslim laska zeny k muzi.
Obcas si rikam, mam v garazi Jaguara, vsichni mi ho zavidi, ma kompletni vybavu, jen s nim nesmim jezdit.
Nebo, mam zizen a milovana zena mi dava jist, pecuje o me o deti a domacnost, je dokonala, jen napit nedostanu.
Preji vsem at je nas co nejmene.
Hlavne at neco podobneho nepotka nase kluky.

1 2 3 4 .. 13 .. 25 .. 36 .. 48 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění