Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 10 .. 19 .. 27 .. 36 Další »

Řadit:
527
Kamarádka nemá fotografii.
M | 17.5.2018 14:40

TO M: Nebudu dodavat, ze ji samozrejme nebavi se mnou podnikat nic, nezajima se o me, mou praci konicky, nic. Resime jen provozne domacnost deti. Hejahou

M | 17.5.2018 14:19

TO ctyrstovka: Taky pridam sve postrehy. S moji zenou jsem se poznal, kdyz nam bylo obema 30. Byla po rozchodu, jak to casto byva, s nekym, s kym byla nekolik let a rekl bych, ze predpokladala, ze s nim zustane. On se rozesel s ni (nevim, proc, je mi to jedno).
No, poznali jsme se asi pul roku po tom rozchodu (prisla mi uz v pohode, i kdyz o tom obcas mluvila), zacali spolu chodit, ja byl zamilovany, nic jsem moc neresil, libila se mi. Sexu mohli byt vic, ale OK, neresil jsem to - laska, atd.
Po par letech, svatbe a detech uz vubec nic, nezajimam ji, dokonce se ji pry hnusim, nespi se mnou nekolik let, atd. Jsem normalni clovek, ale proste ji vadim.
A ja jsem dosel k nazoru, ze si me vzala proste proto, ze jsem nebyl uplne marny, mel jsem o ni zajem, ji uz bylo tricet, biologicke hodiny, atd. Ale zadna velka laska z jeji strany to nebyla a takhle to ted dopada. Mela si vzit nekoho jineho, ale bohuzel jsem se s ni potkal ja;-)

ctyrstovka | 16.5.2018 14:25

TO Frigida:
Nevím jestli to ještě bude frigida číst, ale něco v tom jejím příběhu čtu..... to že s ním předtím sexuálně vyváděla všechno možný může znamenat to,
vnitřně nevědomě cítila, že takto o něho musí stále bojovat a teď když po hormonální změně dané porodem její vntiřní nastavení jí říká, že touží po něčem jiném (to možná ještě sama neví, třeba touží najednou po něze, ale spíše zatím ji přitahuje odstup, ta touha po něze se ovšem taky dostaví a to budete koukat). On teď kope kolem sebe, ale neodchází právě proto, že měl pocit, že ji předtím ovládal a to ho pořitahuje a teď ho zatím přitahuje (není to paradox), že si představuje, že ji bude ovládat jinak, tedy ponižováním a nadáváním třeba. To, že se rozhodl pomoci v domácnosti, to mohou být triky, že to zkusí takhle, jak Vy budete reagovat, že Vás třeba probudí, třeba bude zkoušet všechno možné nebo taky už je vnitřně unavenej z tý svý macho pozice, kór když mu je 50 a najednou Vám chce i nějak vyslovit podporu, tak je užitečnej v kuchyni, páč pro tenhle typ chlapa je normální vyznání nemožné. Doporučuji hodně pracovat na sobě a naučit se pozorovat, jak reaguji na určité komunikace, co mi ubližuje, prostě se chtít dobrat porozumění vlastního nastavení, je to práce na roky, ale vyplatí se, pak se Vám klidně stane, že s ním budete třeba mít i soucit, ale jinak už nebudete toužit po jeho přítomnosti, budou Vás přitahovat jiní.

Honza | 10.5.2018 07:05

TO Roman:

A před těmi dvěma roky sex byl jak často? Řekl bych, že tvoje manželka je jednoduše v přechodu. Takže vydržať nebo si najít přítulnou kamarádku pokud to dáš.

Roman | 8.5.2018 21:46

Ahoj všem
Jsem na tom úplně stejně,nevím co stím,žena to nechce.je nám tepřiv 56 roků a měl jsem to od začátku roku jednou.Sice jsem prodělal za rok 3 operace ,ale na spodek jsem dobrej.Zkoušel jsem welnes,ale to bylo přemlouváního,sex byl jen za odměnu ,a to ještě jen chvilku.Vúbec jí to nebavilo tak jsme to zabalili a šli se napít a pak šli spát.Celý život jsme vytvářeli hodnoty bydlení a starali se o dvě děti,dneska když by jsme mohli trochu si užít tak jí to nebaví.nejvíce se těší na vnouče.Nechci odejít,mám dvě krásné děti a čekáme vnouče ,nechce se mě rozbíjet rodinu.Držím celibát ,ale jsou to pro mě muka,žena mě jenom poučuje,všechno dělam blbě ,nebo po mě chodí a pořád se jí něco nelíbí,nevíte co se sní děje? Uvařím,uklidím,zahradu dělam se psem dojdu,nakoupím nevím ,nevím. Dům jsme postavili,děti jsme vychovali,ale sex nějak manželce poslední 2roky nezajímá co stím????

Maruška | 8.5.2018 00:10

TO pepik: Dík moc, Pepo, za projevený soucit a přidám ještě jednu miniradu na kterou jsem zapomněla. Vůbec nezaškodí nechat ji občas kapánek zažárlit, např. jet někam s partou, kde jsou holky nebo jinou aktivitu/ třeba tanečky/, kde se nacházejí zajímavá děvčata a aby o tom věděla/ klidně ji vzít někdy i sebou/, ale nebylo to okaté, jen tak ležérně, nenápaně, aby se nenaštvala.Taková občasná malá konkurence nakopne vztah a dodá jiskru, ale pozor aby tě neuhnala nějaká lačná, to bych byla nerada původcem nějaké pokažené lovestory.Ahoj a hodně štěstí. M. ;-)

pepik | 3.5.2018 16:57

TO Maruška: Jo, Maruško, přesně to dělám, krom těch potravinových doplňků. Dbám o sebe, hadry, aktivity, fyzická aktivita. Dvořím se taky, je vidět, že ji to vždy potěší a je velice spokojená. Zkusím ještě navrhnout nějaký ty doplňky, díky za rady.

Mrzí mě, že tě psychicky vykastroval, ale poradit neumím....

Maruška | 29.4.2018 01:01

TO Tom: Hele, kluci, pardon, že se vám sem pletu,ale dovolte trochu moudra, i když neporadím,jak to moudro doma naroubovat.
Budete se divit, ale já měla tenhle váš problém s chlapem a hned po svatbě a pěkně dlouho a to jsem byla dost hezká holka, kluci mi brečeli u nohou, ale já si vybrala svého blbečka. Jeho další /ne/schopnosti vyjmenovávat nebudu, to byste nepochopili / bez urážky/, je to exot. Taky jsem z něj nic nevymlátila, ale ejhle, začal se zajímat v době, kdy jsem toho měla plný zuby a už jsem ho nechtěla. To je rada číslo jedna.Neproste, dbejte o sebe,posilovna, hadry, aktivity s partou a projevujte veselý,příjemný, galantní / to vše buďte/ nezájem. Ale na omluvu ženských-klasický porod v našich klasických nemocnicích je zvěrstvo.Poškodí to ženě zdraví tam dole a je to trauma, i doživotně a chuť je pryč. Cvičení podle Mojžíšové,třeba i jiné cvičení na pánev a vnnitřní orgány, ale musí se chtít cvičit a vytrvat- rada č.2 / k tomu patří i doplnění vitamínů a zkuste jim doporučit kotvičník např. v kapslích/ dělá i hezkou figuru a pleť/ a budou vás honit kolem baráku 3x denně. Rada č.3 - nezapomeňte, že žena potřebuje, abyste se o ni pořád nějak zajímali a neustále se jí trošinku dvořili, nestačí obstarávat jen provoz,ale říká se- někdo má Novýho /Oldřicha/ a někdo má starýho,tak ať to tak u vás není.Jinak jak se tu nadávalo na frigidní krávy, tak já jsem tu za všechny, které svého chlapa nechtějí/ ale jiného klidně, jenže to nedokážou/, protože je psychicky vykastroval a to snad krávy nejsme, to jsme chudákyně,čao. :'( :'( :'(

Tom | 20.4.2018 11:43

TO pepík: Jojo, to znam. U nas je to tedy jeste asi o rok dele. Intervaly tedy cca 1-2 roky. Zni to az neuveritelne. Akorat zenu nebavi ani ten sport..;-)
Taky 2 deti. Odchazet taky nechci, ale jine reseni moc nevidim

pepík | 19.4.2018 22:08

TO ŠVÉD: Jednou za měsíc? Chlape, buď rád, že to máš jednou za měsíc. Může bejt i výrazně hůř.

U nás naposledy loni v srpnu. Zkoušel jsem vše, welness, nemá chuť. Masáže ji nebaví. Sport je super, ale je pak unavená. Když v domácnosti vše obstarám, jde si lehnout. Po příjemným víkendu se sportem je utahaná, nebo na to zrovna „není vhodná doba“, nebo jsem hroznej. Říká, že se snaží, ale že prostě ta chuť je pryč a že si budu muset zvyknout.

Takže radši spím odděleně, studené sprchy a vypracovaná pravačka. Jak to bude dál nevím. Máme dva malý kluky, který miluju nadevše a od rodiny fakt odcházet nechci.

ŠVÉD | 26.3.2018 10:58

Zdravim vsechny. Ja jsem taky v haji. Driv s zenou vse super, rikal jsem si, ze lepsi sexovanicko jsem nikdy nezazival, proste se vsim vsudy. Kdybych to vse mel tady licit, tak je to na poradny clanek. Po narozeni naseho ditete, najednou obrat o 180stupnu. Sex 1x za tyden, pak uz 2x do mesice. Ted uz 1x za mesic a hlavne je fakt videt nezajem o me, prijde mi ze ji vubec nepritahuju, tak jako driv. Podotykam, ze nejsem nejakej obezni typ, udrzuju se, sportuju a dbam na svuj vzhled. Nejhorsi na tom je, ze i ja pocituju, ze uz o to ani nestojim, vnucovat se a skemrat. Tento stav netrva pad mesicu ale uz vic jak 4 roky. Hrozne me to trapi a jestli to takhle pujde dal z kopce, nevidim to moc dobre. :-S jinak si ve vsem rozumime bezvadne ale ten sexik nam nejak vysumel :-( kdyz se o tom snazim mluvit, jen rekne, ze jsem hroznej a ze je unavena :-$

Fun4U | 19.3.2018 16:37

U nas je to tak že mi manželka tvrdí že to tolik nepotřebuje tak často jako já. Když jsem se Ale nedávno nečekaně vrátil domů Přistihl jsem jí jak si to dělá sama sprchou v koupelně. nevěděla o mě a byl to tak vzrušující zážitek že jsem se musel za pootevřenými dveřmi koupelny také. Udělala se asi 7 krát za sebou naprosto dlouhé orgasmy. To pribstyku stykuse mnou nemá, přestože vydržím dlouho, ale ona dlouho ani soulozit nechce, ani liuatizat. Po mně ale vyžaduje něžnosti hlazení a veškerý tvrdší sex považuje za perverzní. Prádlo jí nic neříká pomůcky také ne. Mně naopak nevzrušuje ten manželský sex s nežnostmi a erekce pak nic moc. Nechce se o tom ani bavit, ze je to její soukromá intimni věc. Kolikrát vim, ze zase byla ve vaně, ale zapíra to. Žene mne do bordelu nebo do náruče jiné, ktera je nespokojena jako já. A že jak čtu příspěvky takových také na není málo...

DDLL | 7.3.2018 14:46

TO Tom: zdravim ostatni zoufalce, u nas nic noveho. Snad jen, ze zena s vekem nejak krasni, ma stale lepsi postavu a rekla mi uz na rovinu, ze to proste nejak moc nepotrebuje :-D . Posledni dobou se to ustalilo tak na jednou mesicne, kdyz uz neco je, tak je to vetsinou moc pekne, ale to mezidobi je peklo. Ale to znate vsichni, cloveka vzrusuje vozidlo MHD :-S

Max | 1.3.2018 10:20

TO Funnyman:

Pragmatické riešenie :-)

Anonym | 28.2.2018 15:04

Mě ta moje nedá

1 2 3 4 .. 10 .. 19 .. 27 .. 36 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít