Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 12 .. 23 .. 34 .. 45 Další »

Řadit:
675
Kamarádka nemá fotografii.
tom | 5.11.2018 23:05

TO Anonym: Nejak nerozumim co se snazis rict. Budto ti nesedi pouzite zapory nebo jsem to nepochopil;-)

Anonym | 5.11.2018 03:40

TO tom: Jen aby se ona moc nemazala s tebou! :-D

tom | 5.11.2018 00:01

TO LAL: no, ma te na haku. Penez dost (ja jsem taky financne v pohode), o deti postarano. A jsi typ “„starac“. A ona asi ten typ co neni do nepohody. Je se doma taky nedohodnu, poradna nee, kompromisy nee. Jedine co funguje je moc se s ni nemazat..

LAL | 4.11.2018 23:15

TO Tom: dik za radu Tome, urcite si to prectu. Ja se snazim, ale nechat ze sebe delat blbce se mi uz moc nechce. Manzelka je velice dominantni typ a jak neni po jejim, tak je ohen na strese. Take me byvale vztahy byly relativne v pohode a o kompromisech. Zde kompromis neexisuje. Proste bud ustoupim, nebo nic. To vis, ze jsem parkrat vypenil a rekl jsem ji, ze pro rodinu delam hodne, ale hned pohrdavy ton a nejaky rejpanec

Tom | 4.11.2018 23:09

TO LAL: vitej do klubu;) ja to takhle mam uz nekolik let. Jedina cesta ven je zmenou u sebe. At to znamena cokoliv - zmenu chovani k manzelce (asi spis k horsimu, mene se s ni parat), rozchod, rozvod, atd.
Pokud jsi nic od nej necetl, precti si od Plzaka, treba Judo nebo strategii a taktiku. Ja byl hodne naivni, co se manzelstvi tyce. Predchozi vztahy jsem mel vzdycky pod kontrolou, ale po detech se manzelka taky vybarvila..;) tak cti a sportuj:)

LAL | 4.11.2018 22:06

Toto je prvni diskuze, kterou jsem na podobne tema precetl a zjisil, ze nejsem sam, ktery ma problemy v manzelsvi. Rad bych se podelil ve strucnosti s mym problemem. V manzelstvi jsem necele tri roky a manzelku znam cca 5 let. Poznal jsem ji v praci, kdy pro me zacala pracovat. Vim, ze je chyba zacit si neco s nekym v praci, ale stalo se. Na zacatku to bylo uzasne, byl jsem pro ni vsim a udelala by pro me cokoli. O jejim chovani ke me ani nemluvim. Manzelka byla jiz rozvedena a mela malou dcerku. Nikdy mi to nevadilo a malou jsem bez problemu prijal a staram se o ni, jako o naseho dalsiho potomka. Vse zacalo velmi postupne, kdy mi manzelka neustale neco vycita, ponizuje me, ze jsem neschopny apod. Doslo to tak daleko, ze uz se mnou i prestala spat, sex mame jednou za pul roku. Nabidnul jsem ji, ze pujdeme do poradny, ze je chyba vzdy na obou stranach, ale dle ni, je vse moje chyba. Kvuli detem se jiz nebranim a pri vsech utocich uz ji neoponuji a vzdy jdu radeji pryc. Citim beznadej a bezmoc a absolutne nevim, co delat. Doslo to tak daleko, ze mi vycita i veci jako je neuklizeny talir. Dava mi najevo, ze se nedokazu postarat o deti. Financne jsme na tom take dobre, tak uz nevim, treba jsem vazne k nicemu a bude spokojena beze me

tom | 23.10.2018 02:56

TO Bára: ano, je to presne tak. Sel jsem do manzelstvi zamilovany a s predstavou, ze se s lidmi, tedy i manzelkou domluvim. Ouha, nikoliv. Rozhodla se v mnoha ohledech se neprizpusobovat a neustupovat, takze se proste nedomluvime.. vzdy ustoupim ja a zaridim se po svem. Jinak to ani nejde, kdyz ten druhy proste ne a ne..

Bára | 14.10.2018 17:36

TO Baru: Ahoj - to, co jsem psala není můj příběh, jen takové postřehy z mého okolí... samozřejmě, že jsou lidi dospělí a vyspělí třeba i ve dvaceti, ale jsou i takoví, kteří nedospějí nikdy... s takovýma je pak těžké se domluvit... na čemkoliv... U hodně párů to pozoruju, že vždycky je tam někdo, kdo „táhne“ a „snaží“ se a ten druhý „netáhne“ a někdy i „brzdí“ a jsou i týpci, kteří se tou snahou baví a leští si svá ega....chtěla jsem to popsat obecně, tak to možná bylo trošku zjednodušeně popsané....

Baru | 14.10.2018 14:04

TO Bára: .............. a kdo se Ti vysmívá, že něco chceš? ... nějak jsem ten Tvůj příspěvek nepochopila. ....... Proč by člověk nemohl být vyspělý ve třiceti??

Bára | 9.10.2018 21:36

Ahoj všem, dlouho jsem tu nepsala, tak nějaké nové téma...dominance - kontra- submisivita.... do češtiny přeloženo: „kdo má navrch“...Spousta literatury... na toto téma. Můj (ne)zkušený pohled na tuto věc... Pořád to souvisí s tím, co je nedostupné... Možná to fakt potřebuje čas a zrání k tomu, že tyto hry ke vztahu nejsou nezbytné..., ale.. ALE... Chce to fakt vyspělé, zralé lidi (ženy i muže), aby tento fakt pobrali... Kdo je ale vyspělý, když je mu 20, 30, 40!!!? Že když už někomu řekneme to posvátné „ano“, že to znamená, že jsme natolik vyspělí, že budeme SPOLUPRACOVAT na tom, že VŠE bude fungovat tak, jak má.. A že bohužel někdo není a nikdy nebude vyspělý natolik, aby pochopil, co to vlastně znamená: Jsem tu pro tebe, vybral jsem si tě, ty sis vybrala mě a my oba jsme schopní spolu mluvit o všem, co nás trápí... Ach jo... kdyby to bylo tak jednoduché.. Většina lidí si s sebou do vztahu nese spoustu balastu a někteří se ho nikdy nezbaví: např. žena má být u plotny… muž má vydělávat, bla bla bla…. Nebudu to tu rozepisovat… všichni jste zde vzdělaní a rozumíte, co tím myslím… Co je stěžejní pro mě… vždycky hledám možnost, jak se domluvit… a ejhle.. ono je to občas pochopeno, jako slabost…. Chachá – ty něco chceš, chceš to ode mě… chachá… tak jsi submisivní slaboch…. Proboha proč? K zamyšlení…. ? Zase to ovšem souvisí s výběrem partnera... tam to všechno začíná...

Drobek | 5.10.2018 23:20

TO Pohan: tak to jen tise zavidim

DDLL | 5.10.2018 08:08

TO Pepin: nevim jestli jsem dobry clovek, ale troufnu si rict, ze jsem dobry otec:) Tezke to mam jen s tou svoji, ostatni zeny maji mnohem vetsi zajem:)
ale je to jak pises, sance na zlepseni je temer nulova :-(

Pepin | 4.10.2018 22:50

TO DDLL: Určitě jsi skvělý člověk (otec), lepší než já, ale takový to mají s ženami nejtěžší. Buď víc „zlejší“ - nevím jak to popsat, nebo to alespoň sehraj. Jakmile vycítí, že tě ztrácí, tak se začne snažit a když ne, tak alespoň zkrátíš agónii. Nevím kolik ti je let, mě 44, nechtěl bych se probudit za 10 let a zjistit, že toho „hezkého“ bylo tak málo. Promiň mi moji agresivní upřímnost, ale chtěl jsem tě „nastartovat“. Nejdražší na světě je čas. P.

Tom | 4.10.2018 14:36

TO DDLL: to vetsina tady. Kdo neni, tak to neresi;)

DDLL | 4.10.2018 11:28

TO Pepin: Ahoj, napsano pekne a urcite pravdive. Problemem jsou deti... Jsem na ne az moc fixovany

1 2 3 4 .. 12 .. 23 .. 34 .. 45 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění