Diskuse: dveře do pouzdra

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: pajula
Kamarádka nemá fotografii.

Systémy dveřních pouzder, respektive nějaký ten článek o nich, naleznete i na webech http://bydleni21.cz a http://bydleni4you.cz!

Kamarádka nemá fotografii.

My dveře do pouzdra máme, máme je v koupelně, protože naše předsíň je už tak dost malá. My si je pořídili přes http://www.eclisse-jap.cz/, tak se zkus mrknout a uvidíš sama, kolik výhod mají.

Kamarádka nemá fotografii.

My právě rekonstruujeme dům a o tomto pouzdru jsme přemýšleli. Musíš s ním počítat už při hrubé stavbě, protože se dává pod překlad. Bohužel, my jsme na něho neměli místo, protože z jedné strany je komín a z druhé strany zeď. Je to škoda, protože by nám to vyřešilo problém s dveřmi, které zatím dávat nebudeme. Jedná se o předěl mezi jídelnou a obývákem, tak to nějakou dobu přežijeme. A třeba si na to zvykneme a už je tam nebudeme dávat nikdy :-D Takže pokud tu možnost máš, neváhej a pořiď si ho.

Kamarádka nemá fotografii.

Nám se skvěle osvědčila společnost well okna z Plzně. Kupovali jsme tyto dveře http://www.wellokna.cz/produkty/plastove-dvere/

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 10.8.2011 12:51

nemáte někdo zkušenosti s firmou wellokna třemošná? líbí se nám ty horní dveře napravo, tak chceme reference, než si je objednáme. díky: http://www.wellokna.cz/produkty/plastove-dvere/ http://www.wellokna.cz/produkty/plastove-dvere//

Kamarádka nemá fotografii.
pajula Poslat vzkaz | 22.6.2011 11:24

máme je asi rok, měli jsme v paneláku málo místo, tohle nám docela problém vyřešilo. nevím co bych řekla, že je nevýhoda? mazat se to nemusí, vevnitř se to nečistí, protože jsou tam nahusto takové kartáčky, tak se tam nepráší, snad. jezdí to dobře. někdo u nás říkal, že mu to přijde hlučnější, ale mně se nezdá. ale ta firma co nám to prodala - JAP, nedělá i dveře, jen ta pouzdra.

Kamarádka nemá fotografii.
kakarlicka Poslat vzkaz | 22.6.2011 09:28

osvědčily se vám někomu doma zašupovací dveře do pouzdra? Uvažujeme, že je dáme u některých místností v bytě kvůli místu. Má to nějaké nevýhody?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
Upozornění