Diskuse: Bolesti hlavy, únava, špatné výsledky krevních testů

Řadit:
26
Kamarádka nemá fotografii.

TO lenka.gabcova@email.cz: ahoj holky moje kamaradka mela taky takovy problem dokonce ji i bolest vystrelovala az do cela atd..bylo to prej neprijemny neurolog ji na to dal ataralgin ze je to od krcni patere ta bolest..tak nevim uvidime a muzeme porovnat co doporuci kaledce

Tak pak můžeš napsat, co ti doporučil, také by mě to zajímalo hello :-\

kaledka Poslat vzkaz | 8.9.2015 12:56

Jo? ok.. asi máš pravdu, bude dobré se pradit s odborníkem. Tak uvidíme, ale díky

TO tamara.kaledova@seznam.cz:
Zajdi si k doktorovi, on tě vyšetří, poradí... lepší, než užívat nějaké léky jen tak, on ti něco nebo nějaké doporučí. Fakt si tam raději zajdi, protože některé můžou způsobovat žaludeční vředy, na to pozor.

kaledka Poslat vzkaz | 4.9.2015 13:07

Mě začíná trápit bolest hlavy, asi je to způsobené mým novým zaměstnáním, kde převážně sedím, občas se projdu. Tak nevím co s tím, odnášejí to i záda :( Co vám pomohlo?

Hezký den všem, moje maminka měla výrazné problémy - na hematologii jí řeší trombocytemii. Tři roky měla neustále hraniční krevní testy, hrozil odběr kostní dřeně. Nyní 5 měsíců užívá přírodní bylinné kapky a krevní testy jsou v normě. lékařka nevěřila svým očím a já jsem strašně šťastná, že mamča je v pořádku. Pokud chcete, napište, ráda se podělím o zkušenosti. Mail blahova.zuzka@centrum.cz

Morise Poslat vzkaz | 23.5.2013 17:08

Přesně něco podobného bylo i mně. Už jsem nevěděla co a tak jsem si koupila knihu, která se jmenuje Co ti napoví nemoc. Napsal ji Kurt Tepperwein, který je terapeut a léčitel. To co jsem se v té knize dočetla mi ohromě pomohlo. Všechno je to totiž v naší psychice, tyhle symptomy jsou jen vodítka, která nás mají nasměrovat k tomu, co nám doopravdy je... nevěřila jsem tomu, ale nakonec jsem to zkusila a začala tomu věřit... už je to nějakou dobu a můj zdravotní stav se ohromě zlepšil :)

Denisa | 16.8.2012 13:51

Dobrý den,ráda by jsem se s Vámi poradila.Brala jsem 3 měsíce tabletky na posílení imunity.Tabletky teď asi dva týdny neberu a cítím se velmi unavená a oslabená.Stává se mi,že prospím i celé dny a ještě k tomu jsem začala mít bolesti hlavy.Můžete mi prosím poradit co stím?

Adam | 10.8.2012 09:29

„Bolest hlavy“ je klinický příznak který může mít širokou etiologii.

Bolest hlavy je bolest, kterou nejsme schopni připsat konkrétní struktuře (třeba zub, nos atd.), ale kterou cítíme „uvnitř hlavy“, jakoby v mozku. Často se říkává že mozek samotný bolest necítí protože nemá receptory bolesti. Uvnitř lebky se ale nacházejí mnohé struktury které nociceptory mají – mozkové cévy, dura mater a většina tkání obklopujících CNS. Zánětlivý proces v mozku může třeba zvýšit tlak mozkomíšního moku nebo jinak dráždit struktury citlivé na bolest ... více: http://adaptogeny.cz/efiko/patho/zensen-pri-bolestech-hlavy-a-migrene-1414.aspx

Dobrý den . Poradí Vám na www stránce . Nechci dělat reklamu , napište mi na mail : anickadol1@seznam.cz .

když jsem se díval na první příspěvek, dotaz okamžitě mě napadlo, že je to přímo ukázkový příklad toho, jak souvisí špatné jaterní testy s migrenosními stavy, čili s bolestí hlavy, které se pak díky užívání analgetik mohou ještě zhoršit, obvykle se tak roztáčí kolotoč „bolí mě hlava, vezmu si prášek, játra nestíhají zpracovat metabolity, bolí mě hlava“ myslím si že každého z nás někdy bolela hlava po alkoholu a v tomhle případě je to stejné, játra se snaží odstranit produkty metabolismu, ale nestačí to udělat rychle a pak nám to koluje krví a způsobí například bolehlav v podobě migrény, hodně v tomto ohledu pro nás mohou udělat bylinné přípravky na přírodní bázi, kdy napomáhají v činnosti jater a mnohdy je i regenerují, pokud by měl někdo zájem o podrobnější informace týkajících se tohoto tématu, napište mi do vzkazu, rád pomohu :-)

Kamila999 Poslat vzkaz | 5.6.2011 19:51

komu chybí energie nebo je nemocný, má jakékoliv problémy pošlu ZDARMA léčivou energii Reiki - oraetlabora@email.cz

orchidey Poslat vzkaz | 3.6.2011 08:22

::smutny::nevím jestli vám mohu radit ale pokud mate takové problémy rada by vám nabídla bylinkové produkty které jsou bez chemie a dobře reagují na problémy které jste uvedla . spolupracuji s firmou která se zabývá bylinkovými produkty.Pokud budete mít zajemnapište mi na email: mandy08@centrum.cz s pozdravem Jarmila

orchidey Poslat vzkaz | 3.6.2011 08:21

::smutny::nevím jestli vám mohu radit ale pokud mate takové problémy rada by vám nabídla bylinkové produkty které jsou bez chemie a dobře reagují na problémy které jste uvedla . spolupracuji s firmou která se zabývá bylinkovými produkty.Pokud budete mít zajemnapište mi na email: mandy08@centrum.cz s pozdravem Jarmila

orchidey Poslat vzkaz | 3.6.2011 08:21

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění