Diskuse: Návštěva v lázních

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: Mlada
Mlada
Mlada Poslat vzkaz | 2.6.2011 12:45

zvláštní vztah. My to takhle nemáme a nedokáži si to ani představit. Já bych svému manželovi samozřejmě navrhla, ať jede se mnou a nebo bych byla ráda, kdyby za mnou aspoň přijel. A to spolu žijeme 23 let.

Kamarádka nemá fotografii.
Pavlina123 Poslat vzkaz | 1.6.2011 17:23

Dobrý den,

rád byste za ženou jel, ale ona si to nepřeje. Vy jste se zachoval správně a nejel jste tam, ikdyž byste rád. Podle mého názoru se chtěla zotavit sama po operaci. Zřejmě potřebovala být sama. To byste jí neměl mít za zlé. Na druhou stranu chápu, že vás to mrzí, protože jste jí chtěl navštívit. Já bych byla ráda, kdyby za mnou přítel přijel. Jestli vás manželka podvádí se asi nedozvíte  a nešťourala bych se v tom. Řekla bych jí ale určitě, že mě mrzí, že nechtěla, abyste jí navštívil a asi bych chtěla znát důvod. Nashledanou

Kamarádka nemá fotografii.
totem Poslat vzkaz | 21.5.2011 16:55

Dobrý den.
Chtěl bych se dotázat na jeden, byť malicherný problém. Je mi 58 let, ženatý, důchodce, zdravotní stav dobrý, finančně zajištěn.
Manželka 53 let, zaměstnána, zdravotní stav  uspokojivý. A v čem je problém ?.
Manželka, v minulosti opakovaně nevěrná. Sama se k tomu doznala a  v r. 2010 podstoupila operaci děložního čípku - kercinom ,s kladným výsledkem a v r. 2011 nastoupila na 3 týdenní rehabilitační léčbu  ve Františkových lázních.Při vyřizování formalit byla telefonicky dotazána zda má zájem aby do lázní za ní přijel anebo byl  v lázních taktéž manžel. Toto rezolutně odmítla a taktéž na pracovišti se vyjadřovala že manžel za ní do lázní nepojede  / z důvodu velké vzdálenosti. cca 500 Km. / V průběhu pobytu manželky ve Fr. lázních tato mi denně psala maily a  SMS  avšak ani jednou se nezmínila abych za ní dojel. Bylo pod mou úroveň abych se ji vnucoval a vybrečel si tam pobyt .Cestování by pro mně nebyl problém ani finanční ani technický.
 Dotaz?
Mám tuto skutečnost projit mávnutím rukou ,anebo se před manželkou zmínit o tom, že jsem měl zájem  o návštěvu Fr. lázní v době jejího tam pobytu .
Za Váš nazor předem děkují.  ::smutny::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění