Diskuse: xxx

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: Julie111
Kamarádka nemá fotografii.
kartář Matouš | 10.9.2011 22:04

lidská spokojenost a nespokojenost, štěstí a neštěstí to je otom jak se vyvede vztah :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Věštec Matouš | 10.9.2011 22:03
Kamarádka nemá fotografii.
Julie111 Poslat vzkaz | 28.5.2011 19:04

Leni, nejsi sama...Mě by zase zajímalo, jak to dělaj ti, co pořád někoho maj. Rozejdou se a za měsíc maj novýho partnera/ku? To zřejmě jsou s někým, aby někoho měli nebo maj snad takový štěstí, že hnedka narazí na toho „pravého“?Přitom to nemusí být ani modelové ani modelky...A někdo to má těžší. Jestli tu někdo takovej je, tak bych se to ráda dozvěděla:-)

Kamarádka nemá fotografii.
smiley Poslat vzkaz | 16.2.2011 21:07

Mohla bych se ptát úplně stejně. Protože na tom v podstatě stejně jsem, teda kromě té kariéry, tu jsem nebudovala. :-) Ale já už se tak nějak ptát přestala. Poslední dobou, co jsem sama, jsem o sobě zjistila spoustu zajímavých věcí. V podstatě se dá říct, že teprve dospívám a začínám zjišťovat jaká jsem. A to je mi taky 29. Dřív jsem nějak přes samé vztahy a poznávání toho druhého neměla čas poznávat samu sebe.
Takže já ti řeknu, jak to řeším já, užívám si a věřím. Užívám si čas pro sebe, protože vím, že je omezený a zároveň věřím, že potkám toho pravého. A už ho nehledám, čekám, až si najde on mě. Protože vím, že si mě najde. ::ano-ano::
To Sajrajt: náhodou, jsi celkem vtipný a to se cení ::drsnak::

slona
slona Poslat vzkaz | 16.2.2011 20:52

Já bych viděla háček v té poslední větě příspěvku. Těžko se hledá něco v co nevěříš. Kdo uvěří, ten i uvidí, ale ta skepse zavírá spoustu dveří. Vím, že se mi to dobře radí, ale moji nezadaní kamarádi pořád vymýšlí, proč to nejde a ten seznam bývá hodně dlouhý. Zapomeň na to co tě trápí, že ti tikají biologické hodiny, uvolni se, řekni si, že ho potkáš, přijde to snadno, on osloví tebe, bude to super a bude mít zájem o vážný vztah...pak to půjde ::souhlas:: Přeju hodně štěstí!

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 16.2.2011 19:13

Haha ::smich:: mohl bych se ptát stejně, kde najít ženskou? Za poslední ROK se mi povedlo navázat jen řadu krátkodobých známostí, které v tom lepším případě skončily v posteli. Říkám si, že jsem prostě moc drška a kretén, tak mě chytrý holky nechtěji ::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
| 16.2.2011 18:58

než  se ti tu někdo s radama :

<a href=“../magazin/vztahy/10-mist--kde-potkate-toho-praveho--.aspx“>Vztahy - 10 míst, kde potkáte toho pravého! :: Ženy.cz</a>

Kamarádka nemá fotografii.
Lenka82 Poslat vzkaz | 16.2.2011 18:48

Ahoj, ráda bych vás tak nějak požádala o radu. Po nevydařeném dlouholetém vztahu jsem zůstala sama a pár let se věnovala své kariéře. Bohužel se stalo to, že jsem stále sama a ve svých 29 bych už chtěla rodinu. ( nekolik románků bylo, ale nic z čeho by koukala rodina nebo nějaký partnerský život ). Najednou koukám, že je pro mě problém najít nějaký vhodný protějšek. Jsem vcelku pohledná a tvrdí o mě že i ataraktivní. Bohužel tak nejak nemůžu nikoho pro život sehnat. Hlavně najednou ani nevím kde. Dříve na studiích a koleji to byla sranda všude polno chlapů. V práci pracuji jen se samými ženskými a to ve věku 45 a více. Chlap žádnej. Poraďte kde mám zkusit hledat ? nebo kde se seznámit. V klubech a tak jsem na nikoho pořádnýho nenarazila se sportem taky nic moc.. no v podstatě nevím. Jiank si myslím, že vybíravá moc nejsem .. ale všichni normální jsou už ženatí nebo beznadějně zadaní.
Díky za tipy . Lenka

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění