Diskuse: Výživa

   
Řadit:
10
příspěvků
Správce: ala23
Kamarádka nemá fotografii.
danna | 26.1.2015 11:13

Dobrý den, měla jsem dlouho zdravotní problémy o kterých se nechci moc zmiňovat. S tímto problémem mi velice pomohla má drahá polovička, která se mi snažila pomoci a přes něho jsem se seznámila s užasnou slenou, která se věnuje zeleným potravinám a vysvětlila mi, co je pro mne důležité a jak by mi mohla pomoci! A tak jsem začala na zkoužku zelené potraviny užívat, ze začátku jsem tomu vůbec nevěřila. Dokud jsem po pravidelném užíváni, nezačala pozorovat, veliké pokroky! A teď už je užívám půl roku a problémy už jsou pomalu fuč! A já jsem mooc šťastná!

Kamarádka nemá fotografii.
johana | 16.1.2015 13:48

ahoj zjišťovala jsem jaká dávka je u dětí a doporučuje se poloviční dávka, jsem zvědavá, jak to do toho mýho drobečka narvu, ale potřebujeme, abychom tento problém vyřešili.

Kamarádka nemá fotografii.
paula | 11.1.2015 14:18

ahoj opravdu mi to pomohlo s mnoha problémy a proto na zelené potraviny už nedám dopustit. Uvidíte, že i vy budete nadmíru spokojená:)

Kamarádka nemá fotografii.
veverka | 1.1.2015 15:38

ahoj máš pravdu, také beru chlorellu s ječmenem, jelikož mi to dokázalo pomoci oproti lékům předepsaných doktorem.

Kamarádka nemá fotografii.
Michaela | 27.9.2013 13:52

Ahoj, já jsem se svým tělem začala něco dělat až ve chvíli, kdy už jsem těch problémů měla více. Od špatného, trávení, překyselení až po únavu a časté nachlazení. Bylo mi doporučeno kompletně detoxikovat své tělo a zbavit se všeho špatného. Začala jsem užívat tuto chlorellu http://www.zelene-zdravicko.cz/chlorella-fresh.php a k tomu mladý ječmen. Musím říci, že první dva měsíce to nebyla žádná sláva, ale pak se to začalo zlepšovat a já teď žiju bez zdravotních komplikací a naprosto spokojeně :)

Kamarádka nemá fotografii.

Mohla bys zkusit také výrobky od firmy OKG. Jsou pouze bylinné, bez jakékoliv chemie a nastavují celkový organismus, metabolismus tak, jak by měl správně fungovat. Působí také na spoustu dalších věcí. Pokud bys měla zájem se o nich dozvědět něco víc, napiš mi na můj e-mail uvedený v profilu, ráda ti poradím.

Kamarádka nemá fotografii.
petronilka.vanilka | 27.9.2011 20:42

Slyšeli jste už o www.mixit.cz?Jsem celiak,ale miluji musli a na těchto stránkách jsem si namíchala dokonalou bezlepkovou směs.Doporučuji všem,i neceliakům. :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 3.9.2011 12:56

lalal

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 3.9.2011 12:55

kde se dozvím vše i o výžívě www.linka-pomoci.cz sice to neni zadarmo ale pomohou ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
ala23 Poslat vzkaz | 27.5.2011 19:08

Natrefila jsem na super stránku, je to online plán do léta, každý den mi chodí fakt dobré zprávy na email, jak cvičit,správně se stravovat a podobně. Je to fakt skvělé! Koukněte se na to www.bozsketelo.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění