Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

1 2 3 4 .. 145 .. 288 .. 432 .. 575 Další »

Řadit:
8615
Kamarádka nemá fotografii.
Naděje | 14.7.2018 21:33

TO MP: koukla jsem na předešlou stránku :-D Tak gratuluji clamp ať se vám daří :-* My máme po soudě jak mu řešili tu podmínku. Jestli si pamatuješ tak už mu ji jednou proměnila jak ho tam převezla eskorta z výkonu. Podala se stížnost, té nadřazený soud vyhověl a pak jsme několikrát odročili když mělo být zase jednání. A teď to dopadlo dobře, do výkonu nejde, dohled taky nedostal. Jen mu prodloužila tu podmínku která vyprší ve stejnou dobu jako podmínka z věznice kterou mu dali při propuštění na PP. Soudkyně pronesla, ze když soud ho pustil na PP a neměl důvod mu dávat dohled atd a hodnocení z věznice měl vynikající tak taky nevidí důvod proč ho tam vracet. Do zaměstnání chodí, hodnocení opět výborné, zohledňovala i děti a mě v ID. Spadl nám kámen ze srdce. Po těch sračkách už vidíme vše černě.

MP | 12.7.2018 21:32

TO Naděje: Dobrá paměť, nebo dobré poznámky :-D Dnes je doma první den. Je to fakt změna, pro všechny. Snad si zvykneme. Co vy, už proběhlo nějaké další řízení?

Naděje | 10.7.2018 13:17

TO MP: ahoj, ještě není doma? Každým dnem by měl mít výstup ne?

Marie | 30.6.2018 13:44

Dobrý den, někdo informace ohledně věznice rynovice? :-)

MP | 28.6.2018 22:27

TO Zanett: Manžel tam byl před 2 roky na nástupním. v mezích možností „dobrý“. Strava i chování. Mohl tam zůstat, chtěl blíž k domovu, tak je v Rapoticích. Všichni mu říkali, že měl zůstat v Brně, je tam dříve šance na práci, a je to mezi věznicemi tzv VIP, nenechají tam na výkon trestu každého.. Na různých stránkách patří v hodnocení věznic k těm nejlepším.

Anonym | 22.6.2018 17:07

Dobry den mate nekdo pritel v Odolove??dekuji

Zanett Poslat vzkaz | 15.6.2018 22:26

Dobrý den máte někdo zkušenosti s věznicí Brno - Bohunice?
Mužete psat i na email paulovazaneta@seznam.cz

Dekuji :-)

Zanett Poslat vzkaz | 15.6.2018 22:25

Dobrý den máte někdo zkušenosti s věznicí Brno - Bohnice?
Mužete psat i na email paulovazaneta@seznam.cz

Dekuji :-)

Anonym | 30.5.2018 10:06

Dobrý den, mate někdo prosím zkušenosti z věznici Slavkov nad Ohří ? Dekuju

Naděje | 3.5.2018 16:13

TO Tereza: nebo jim to tam můžeš říci osobně ze manžel je výkonu trestu a oni mu to zruší, protože porušil zákonné podmínky živnostenského úřadu. DŮVODY ZRUŠENÍ ŽIVNOSTENSKÉHO OPRÁVNĚNÍ

podnikatel nesplňuje podmínku bezúhonnosti,
nastanou-li překážky v provozování živnosti (vyhlášení konkurzu, rozhodnutí soudu o ukončení činnosti aj.).

Naděje | 3.5.2018 16:05

TO Tereza: na živnostenském úřadu si vyzvedni formulář. Žádost se podává píšemě. Ten mu pak posleš, on vyplní a podepíše a rovnou mu můžeš přiložit i nadepsanou obálku s adresou na váš živnostenský úřad. Ovšem není to jen živnostenský úřad. Více zde http://www.ipodnikatel.cz/Ukonceni-podnikani/jak-ukoncit-provozovani-zivnosti.html

Tereza | 1.5.2018 20:23

Dobrý den manžel je ve výkonu trestu za řidičský průkaz. Máme exekuce a manžel podniká. Potřebujeme ukončit živnost Jde živnost ukončit z vězení? Můžu nějak ukončit já? Stále nám narůstají dluhy a manžel chce jít do práce až ho pustí.

Naděje | 27.4.2018 19:31

Zase se mi to nevložilo celé devil

Naděje | 27.4.2018 19:29

TO Daniela: byl to šok. Přišel dopis s tím že za dva dny má nástup. Bylo to strašně rychlé. Na jednu stranu možná lepší. Začátek je hroznej, ale když převezli z nástupní věznice tak už to bylo trochu lepší. Věděla jsem kde je, s kým je, co vychovatel atd a byla klidnější. Samozdřejmně je to těžší když jsi na vše sama, ale zvládnout to musíš. A nervujes se ještě za něj aby byl v pořádku atd. Pokud tě bude přítel zaměstnávat tak jako mě ať zařídíš to, dojedeš za advokátem předat to a to, kup mi to a ono se to ani nevyrábí atd

klara | 24.4.2018 12:19

TO Nici: ahoj, ja jezdim. Co by jsi potrebovala vedet o vinaricich?

1 2 3 4 .. 145 .. 288 .. 432 .. 575 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění