Diskuse: Dětský pokoj

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
106
Kamarádka nemá fotografii.

Mohla bych poprosit o inspiraci, kde jste kupovaly přebalovací pulty, s tím, že se ten pultík dá potom oddělat a z pultíku je komoda ? :)

Ještě jsem se chtěla jakou by jsmte mi doporučili matraci pro dítě? díky za názory!

Znáte někdo velmi kvalitní a hlavně český nábytek... Potřebujeme vybavit dětský pokoj... docela to spěchá, malá jde po prázdninách do školy.

no zrovna bílý nábytek bych už po zkušenostech a pokud máte malé děti nevolila.

TO moňa: Ráda bych Vám poradila, ale tady by mi hned smazali profil. My máme postel od českého výrobce... s manželem, který váží 100 kg na ní „spíme“ už 5 let, a je stále jako nová. Hlavně je dubová a hooooooodně bytelná.

sylva | 16.6.2015 17:10

ahojky já jsem také objevila skvělé stránky, kde mají úžasný bílý nábytek jsem se do jejich stránek zamilovala. Dneska tu mají úžasné slevy na bílou skříň tak jsem si jí prostě musela koupit!

moňa | 30.4.2015 17:10

Ahojky kde bych mohla sehnat pořádnou postel, co něco vydží? Už mám totiž dost různých postelí, co jsme s manželem viděli, jelikož to fakt byla katastrofa, ještě třísky z toho lezly, to by nic nevydrželo.

mariiaa | 30.4.2015 17:07

Dobrý den s manželem jsme začali předělávat náš byteček a rozhodli jsme si koupit nový nábytek, ale zatím vůbec nemám ani tušení kde, jelikož je všude nábytek na jedno brdo, neznáte někdo nějakou firmu s originálním nábytkem? A hodně přemýšlíme nad bílým nábytkem do obývacího pokoje.

kulkova | 29.4.2015 18:35

Ahoj konečně jsme zrekonstruovali koupelnu, zatím jsem nesehnala žádnou skříňku, co by se mi líbila a k tomu nějaký luxusní držáček na šperky. Kde bych mohla tyto věci pořídit?

pett | 29.4.2015 16:58

Dobrý den, konečně jsme se pustili do přestavby bytu a chtěli bychom nakoupit nové skříně a komody u těch starých se bojím, že se brzy rozpadnou. Kam chodíte na nápady? Chtělá bych nějaké z masiva!!

věrka | 27.4.2015 23:15

Ahoj já jsem zaregistrováná, jelikož pak má člověk veliké výhody, zboží jsem měla vždy doma do 1-2 týdnů doma.

marta | 12.4.2015 16:13

Dobrý den, tak jsem manžela donutila, abychom konečně vyhodili rozkládací gauč, jako naší postel na spaní, už na něm spíme přes rok a nedá se to vydržet! Kde bych sehnala kvalitní postel?

světlana | 29.3.2015 15:03

ahoj chtěla bych si pořídit světlou sedací soupravu, ale mám obavu, jestli to nebude nepraktické, co si vy myslíte? Jakou pohovku by jste mi doporučovali, aby se dala dobře vyčistit a dobře vypadala?

bětka | 28.3.2015 18:52

Dobrý den chtěla bych koupit nové doplňky do našeho rozkošného bytečku, konečně jsme dodělali přestavbu.A teď už jenom chybí dokoupit nějaký kousek nábytku a doplňků, chtěla bych, ještě bílou sedačku a taky do obývacího pokoje dekoraci. Kde čerpáte inspiraci?

helenka | 23.3.2015 17:18

Ahoj já jsem se zakoukala do křesílek a židliček neustále na ne mají akci, už je vidím u nás v bytě! Protože jsou ze syntetická kůže, tak z toho všechno půjde dolů!

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění