Diskuse: Dárek k narozeninám

   
Řadit:
84
příspěvků
Kamarádka nemá fotografii.

holky potrebuju vymyslet darek se psi tematikou :D napada vas neco?

Kamarádka nemá fotografii.
andryska Poslat vzkaz | 18.4.2016 14:41

Jaký kupujete dátek pro děti k narozeninám. Syn bude mít 6 let a dcera dva týdny po něm 4 roky. A chtěli by jsme nějaký psolečný dárek, ale pokojík už máme nově vybavený, takže nic v tomto duchu.

Kamarádka nemá fotografii.
Chytrolín Poslat vzkaz | 5.3.2016 10:30

Nějak jsem tu asi omylem, snad to není jen pro ženy, tak: Typ pro („romantického“) muže: Má žena je romantička, a tak ji každý rok píšu dopis, vím není to pro každého, ale zas nemožné také ne. Poděkuji za zavzpomínám co jsme spolu prožili, za ten úsměv to stojí. A jinak je nadšená z malování, tento rok jsem ji přes net koupil Omaestro set - malování vlastní fotky dle čísel. Pár týdnu se tím zaměstná a ráda se tím chlubí až je dílo hotovo, visí to v obýváku a vždy si vzpomene že je to ode mně 8-)

Kamarádka nemá fotografii.

Naprosto souhlasím s Terkou! Pokud víte co používá nebo co potěší, není nic lepšího než dárkový poukaz! Samozřejmě záleží koho obdarovávate a kolik za to chcete dát..já bych třeba uvítala nějaký poukaz (voucher) na kadeřnický balíček :-) Skvělým dárkem si myslím že jsou i různé wellness pobyty, to ocení chlap i ženská a nakonec tam stejně jedou spolu...my jsme takhle byli v Luhačovicích v hotelu Alexandria, plácla jsem se sice trochu přes kapsu ale stálo to za to! přítel byl nadšený a brali jsme to jako mini dovču! Sama bych si třeba netroufla mu koupit rybářský balíček...jsme asi praktičtí a než kupovat něco o čem nic nevím tak mu radši koupím poukaz a on už si vybere co mu udělá největší radost:)

Kamarádka nemá fotografii.
lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 27.7.2015 11:32

Zdravím, můžete mi prosím poradit, co sestře (26) k narozeninám? Je to na poslední chvíli a vůbec nic mě nenapadá.

Kamarádka nemá fotografii.
Tatralanka Poslat vzkaz | 30.6.2015 20:12

Asi hodně záleží na situaci a taky komu by jste tu růžičku posílala….

Kamarádka nemá fotografii.
lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 30.6.2015 17:45

Myslíte si, že by bylo fajn poslat na narozeniny jako dárek kytičku růží? :)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 28.5.2015 11:21

TO Andrea: tak jo :-$

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 28.5.2015 11:20

TO Jitka: aha

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 28.5.2015 11:20

TO běta:jo :-S :-|

Kamarádka nemá fotografii.
běta | 30.3.2015 12:37

Dobrý den, já jsem si tady objednala kávovar, tak už se moc těším, až mi dorazí domů, každým dnem to očekávám! To bude kávička, to budou snídaničky, k tomu jsem se přihlásila na kurz, tak už se moc těším, jsem teď bohužel na pracovním úřadu, tak by mi mohl otevřít nové cesty k práci.

Kamarádka nemá fotografii.
Ela | 27.3.2015 15:10

Mého manžela nyní strašně nadchly únikové hry. První hru jsme dostali jako dárkový poukaz a od té doby jsme vyzkoušeli další dvě a nyní se chystáme do Litoměřic, kde prý nedávno jednu taky otevřeli. Myslím, že jako dárek, perfektní!

Kamarádka nemá fotografii.
Jitka | 14.3.2015 22:18

Zdravím, můj přítel měl před týdnem narozeniny a dlouho jsem silámala hlavu s tím, co mu mám koupit. Vzhledem k tomu, že je to vášnivý rybář tak mě bohužel už nenapadlo nic lepšího než udělat nějaký takový rybářský balíček. Vše jsem nakoupila na RS Fish a přítel byl nadšený. Vůbec jsem to nečekala byl jako malé dítě, hned včera jel vyzkoušet nové návnady a ačkoliv si myslím, že ryby teď neberou (Nerozumím rybaření ani rybám, jen je jím :D) tak donesl krásné 2 kousky a byl z nových návnad tak nadšený, že říkal, že už si bude objednávat jen u RS Fish.

Kamarádka nemá fotografii.
kerkova | 28.2.2015 15:42

ahojky tuto kávu velice dobře znám, u nás též vyhrála na plné čáře vůbec se to nedalo s žádnou před tím srovnat, má velice výraznout chuť, nikdy jsem lepší nepila! Co vy už jste jí také ochutnali? A ještě jsem zečala uvažovat, že bych vyzkoušela i ty čaje, máte zkušenosti? A moc se mi tu líbí takové balení s čajema, hnedka mě zaujalo!

Kamarádka nemá fotografii.
bauerova | 28.2.2015 08:26

ahojky už nějaký čas bych si přála, abych si rozšířila své znalosti v užívání Latte Artu, s čím máte zkušenosti?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění