Diskuse: Jizvy a atopické trápení

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Katy85
Kamarádka nemá fotografii.
dvpetra | 1.12.2012 18:03

Většina oficiálních léčebných metod řeší jen příznaky, ale ne příčinu ekzému. Začala bych zkoušením změn ve stravě, to mi pomohlo hodně. Taky používám konopnou mast od Cannadermu a dost mi to uleví od svědění a rpaskání kůže. Chce to projet eshopy, v lékékárnách mají často solidní přirážku. Já kupuju na http://onlinelekarna.com/cannaderm

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 16.8.2012 20:15
Katy85
Katy85 Poslat vzkaz | 1.5.2011 21:04

tak já atopickým ekzémem trpím odmala a nikdy sem se toho nezbavila úplně a to mám vyzkoušené vše,ale nejvíce se ruce zklidní při používání konopného krému.

Kamarádka nemá fotografii.
Monulka05 Poslat vzkaz | 12.4.2011 14:47

Já mám vyzkoušenou OK Omegu+.Užívala jsem jí a na ekzém i mazala a po 2 měsících jsem měla klid a už je to rok a zatím mám klid.Je sice dražší,ale mě se to vyplatilo.Nevím kde všude se dá sehnat,já koupila na netu:
http://markovaveronika.webnode.cz/

Kamarádka nemá fotografii.
Veraa Poslat vzkaz | 5.4.2011 17:25

Na jizvy doporučuji ricinový olej nebo nějakou kolagenovou kosmetiku. Taky mě jizvy hodně trápily. Musí se to hlavně pravidelně mazat.

Na ekzém má dobré věci Saloos a slyšela jsem, že je dobrý i cedrový olej.

Kamarádka nemá fotografii.
| 22.4.2007 12:28

Ahoj, to je vážně trápení. Nejlepší je najít nějaký dobrý krém, který ale bude vyhovovat tobě, ne pani z reklamy. Já mám několik atopických kamarádů a každému vyhovuje něco jiného. Někomu sedí konopný krém, někomu je po něm hůř a kupuje si krémy pro děti. Na výběr je spousta možností, ale to určitě víš. Můj milý měl ekzém kolem dvaceti let a doktor mu řekl, že se to většině lidí do třicítky úplně ztratí. A taky že jo. ::kvetina:: Hanka.

Kamarádka nemá fotografii.
kajja Poslat vzkaz | 20.4.2007 14:23

Ahoj,potřebovala bych od někoho poradit co se týče atopického ekzému..trpím na něj již od mala...a dříve byl mnohem mnohem horší,ale teď se mi taky někde občas objeví a zvlášť teď na léto jsem z toho nešťastná..nemá někdo radu jak s ním rychle pryč?
a ještě bych se chtěla zeptat,zda někdo nezná nějaký šikovný a účiný způsob jak zesvětlit nebo trošku zacelit jizvy??děkuju moc a krásný den...Kája::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění