Diskuse: Deprese - kde najít pomoc???

   
Řadit:
25
příspěvků
Správce: Romana30
Kamarádka nemá fotografii.
tomas | 24.6.2014 23:30

TO Lili6: Pokud má někdo podobný problém, napište mi na email brabecsenior@seznam.cz. Jsem sice pouhý nezávislý poradce zdraví u OKG family, ale to neznamená,že by nemohla být přírodní cesta dost šetrným řešením tohoto problému. Naše produkty jsou vyráběny na základě tradiční čínské medicíny a mohou se kombinovat s jakýmikoli léky a nemají žádné kontraindikace, naopak,podporují a zvyšují účinnost léků!

Kamarádka nemá fotografii.
elsa | 5.11.2012 10:15
Kamarádka nemá fotografii.
A. | 5.11.2012 09:16

Víte,že členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev u smluvních partnerů a v rámci programu Zdravý život mohou získat až 1500 Kč ročně na pohybové nebo rehabilitační aktivity nebo na vybrané druhy očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění? Více na: http://www.vzp.cz/klienti/vyhody-a-prispevky/klub-pevneho-zdravi

Kamarádka nemá fotografii.
Aadam | 13.8.2012 16:58

Deprese je součástí života každého člověka a jejím hlavním příznakem je to, čemu já říkám duševní bolest. Duševní bolest má mnoho rozměrů, které lze slovy vyjádřit jen částěčně – úzkost, pokleslá nálada, černé myšlenky... Deprese je normální součástí našeho motivačního systému a obecně není cílem se jí zbavit, ale zaujmout k ní správný postoj (je to stejné jako se smrtí).

Neurofyziologie deprese zůstává navzdory pokrokům v zásadě neznámá. Baterie modulátorů většinou serotoninové komunikace, které medicína zná jako „antidepresiva“, jádro problému ve většině klinických případů neřeší. Cílem tohoto textu tudíž není ani tak učebnicová konformnost, jako spíše poskytnutí materiálu k zamyšlení a praktickému zvládnutí deprese pro ty, kteří ji právě prožívají i ty, kteří ji prožívat budou.
... Existuje velké množství psychotropních rostlin a zvláště ty, které působí na monoaminergní systém se doporučují u depresí. Z našich bylin se zmiňuje třeba třezalka a kozlík, ze zahraničních adaptogenů to může být rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) a ženšen, ... zdroj: http://adaptogeny.cz/efiko/patho/zensen-ve-zvladani-deprese-1374.aspx

Kamarádka nemá fotografii.
čak | 27.2.2012 08:42

nechte si vyhledat DEPRESE A HOMOCYSTEIN

Kamarádka nemá fotografii.
Romana30 Poslat vzkaz | 23.4.2011 23:45

Nejprve si zajdete k psychologovi,ja od nej vzdy odchazim plna energie a sily,ale pokud vam to stacit nebude,bude to chtit psychiatra,ale ten napise leky..ja beru Citalon a tak nejak v norme,ale v kombinaci s psychologem...Chodim k nemu kazde dva tydny a leky beru na tri mesice,pak si jdu pro nove..je to dlouhodoba lecba a je treba ji dodrzovat..z vlstni zkusenosti vim,co je nedodrzeni teto lecby...

Kamarádka nemá fotografii.
nelli Poslat vzkaz | 17.3.2011 15:01

Pěkný den,
také jsem se s depresí setkala, mám dědu, který trpí depresí a je to pro nás dost těžké. Proto teď píši na toto téma bakalářskou práci, která zahrnuje i malý výzkum, jak depresi vnímají rodinní příslušníci a samotná osoba s depresí.
Chtěla bych Vás tímto požádat, pokud si najdete čas, o vyplnění alespoň jednoho z nich. Jsou anonymní a zaberou jen pár minut. Výsledky si navíc můžete nechat přeposlat:) Děkuji, že se podělíte o Vaše postřehy a zkušenosti.

<a href=„http://email.seznam.cz/redir?hashid=641216154&amp;to=http%3a%2f%2fdeprese%2du%2dmeho%2dpribuzneho%2evyplnto%2ecz%2f“ >http://deprese-u-meho-pribuzneho.vyplnto.cz/</a>
<a href=„http://email.seznam.cz/redir?hashid=641216154&amp;to=http%3a%2f%2fmoje%2ddeprese%2da%2drodina%2evyplnto%2ecz%2f“ >http://moje-deprese-a-rodina.vyplnto.cz/</a>

Kamarádka nemá fotografii.
hanka13 Poslat vzkaz | 27.11.2010 22:02

Bohužel žiji v oblasti,kde lišky dávají dobrou noc,je zde jeden mocipán veterinář,který si osobuje právo rozkazovat útulku,že mi mají či nemají dát fenečku.Už jsem ji měla doma měsíc,ale jakmile veterinář přišel na to,že ji mám právě já,nechal mi ji pod lživou záminkou odvézt,takže tam chudák je zase zpátky v útulku.Vše začalo tím,že mi udělal špatně kastraci na jiné fence,musíme jet na kliniku do Brna na reoperaci,jelikož nejsem vůbec spokojena s jeho péčí o psy,nezaplatila jsem mu operaci a splácím ji po malých částkách a on se mi nyní mstí,ale vůbec si neuvědomuje,že tím trpí převážně ta fenka v útulku,která už měla u mne milující náruč a domov,panu veterináři jsou totiž zvířata lhostejná,hlavní je,když si může co nejvíce naúčtovat.Mám s ním bohužel už více než dost špatných zkušeností s léčbou psa,kvůli němu přišla o očičko moje fenka z útulku,kterou mám doma už tři roky.Velice mne ten boj vyčerpává,musím se bránit pomluvám,ukázce moci a bezmoci mne jako chudé důchodkyně.Snad ani nechci od vás radu,už jsem skončila až v tisku,spíše bych byla vděčná za nějakou podporu nebo vaše zkušenosti s něčím podobným.Hanka::chlacholici::.

Kamarádka nemá fotografii.
Bukefaloos Poslat vzkaz | 22.11.2010 11:58

Dobrý den,jestli vám ještě nikdo nepomohl,napište mi na mejlík Bukefaloos@seznam.cz   Vím jak nato::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Bukefaloos Poslat vzkaz | 22.11.2010 11:54

Dobrý den,pokud máte stále zájem o pomoc,pak se mi ozvěte na e-mail Bukefaloos@seznam.cz a domluvíme se::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
Marketka5 Poslat vzkaz | 18.9.2010 12:36

Ahoj, určitě se podívej na www.relaxace.com. Mají tam s léčbou deprese výborné zkušenosti a výsledky! Jinak více info na Jandova@atlas.cz.

Kamarádka nemá fotografii.
fagi Poslat vzkaz | 3.9.2010 10:39

Přesně tak, je to běh na dlouhou trať... Taky jsem si tím prošla, psycholog mi moc nepomohl ale dostala jsem se z toho ::usmev:: teď jsem četla zajímavý článek na téma <a href=„http://www.brc.cz/terapie-tmou/“>terapie tmou</a>, co tomu říkáte? Myslím, že to je hodně zajímavá metoda sebepoznání, ale těžko říct, co by se mnou pobyt v tmavé komoře udělal...

Kamarádka nemá fotografii.
| 12.8.2010 23:20

Je to jistě bezva relax.
Ale pokud jde o klinickou depresi, tam skutečně nemají šanci, bohužel.

Mluvíme o stavu deprese, nikoliv nějaké špatné nálady, splínu, smutku.

Deprese jako nemoc má mnohem hlubší kořeny, než aby bylo možné ji odstranit relaxací, masážemi, aromaterapií...ale jistě jako doplněk je to velmi vhodné, a osvěžující.
A příjemné.
Měli bychom si dopřávat příjemných věcí. To jo.::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
nekokumachan Poslat vzkaz | 12.8.2010 14:35

Ahoj, můžete zkusit i přirozenější cesty, než přášky... Například <a href=„http://www.larawellness.cz/wellness/medove-masaze/“>medové masáže</a> zmírňují nebo úplně zbavují depresí.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění