Diskuse: neplodnost

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: zonan
zonan
zonan Poslat vzkaz | 21.4.2011 12:34

protože jsem nesplnila jeden bod. Nemám problémy s početím, takže mě systém vyhodil. Výzkum je zřejmě zaměřený jen na ty, které problém mají. Teď  ani neprozkoumám otázky, protože jsem se už zúčastnila ::placici::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 19.4.2011 22:47

Já jsem ty data neodesílal, jen jsem si chtěl zkusit, jak dotazník vypadá a jak funguje. Překvapilo mě, že se pokouší skutečně adresovat nějaký problém a může přinést relativně užitečná data. Je to příjemná změna oproti všem těm diplomkářům, kteří si tu snaží vyprůzkumovat titul. Doufám, že to ženské vezmou zodpovědně, protože tím mohou pomoci svým méně šťastným kolegyňkám. Takže přeju hodně štěstí a za mě: <strong>Sajrajt doporučuje ::tleskajici::</strong>

Kamarádka nemá fotografii.
| 19.4.2011 22:14

Dobrý den,samozřejmě si uvědomujeme neověřitelnost dat. Bohužel jsme se v realitě museli přizpůsobit  daným možnostem. Nevím, zda jste někdy výzkum realizoval/a, ale ačkoli je člověk na začátku plný ideálů, že projekt pomůže a přinese něco zásadního, v závěru se výzkum musí často osekat, ať již kvůli grantům a nebo z jiných důvodů. I přesto pevně věříme, že tento výzkum přinese přínosná data a minimálně ukáže cestu, kterou se v dalších projektech ubírat. Stále jsme zde ale u otázky kvality dat. Nezbývá než doufat v lidskou slušnost a úctu k potížím druhým...tedy, že nikdo nebude dotazník vyplňovat pro svou zábavu a kratochvíli a znehodnocovat nejen práci těch, kteří projekt sestavovali i probandů, kteří si na jeho pravdivé vyplnění udělali čas....nemluvě o financích. Z tohoto důvodu jsme dotazník ani neomezovali na případné hlouposti, naprogramování sloužilo pouze k selekci vhodných respondentů a k přeskakování otázek, které v jejich případě bylo zbytečné vyplňovat.Každopádně však děkujeme za názor a hlavně za to, že jste o nepravdivých datech dal/a vědět.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 19.4.2011 15:38

Asi někdy udělám výzkum toho, jak jsou tyhle výzkumy z dat „sesbíraných z internetu“ přesné (-: Jinak test je pěkný, je až škoda, že si tam můžu naklikat, co chci. Byla jsem 20ti letá slečna, co 35 let žila ve vztahu ( tzn od -15ti let ) mám celkem 10 dětí, z toho 20 se svým současným přítelem.. Chápu, že sehnat nějaký slušný vzorek a někam si je pozvat stojí mnohem víc peněz.. a že věrohodnost dat ve výsledku stejně nikoho zajímat nebude, ale...

Kamarádka nemá fotografii.
| 19.4.2011 14:24

Dobrýden<a name=„_msoanchor_1“ /> ,

rádibychom Vás požádali o účast na právě probíhajícím výzkumu prováděném na <b>FakultěHumanitních Studií na Univerzitě Karlově</b>. Výzkum se zabývá zkoumáním <b>faktorůovlivňujících úspěšnost početí dítěte</b>. Jako odměnu pro Vás máme připravenoufinanční odměnu ve výši 50kč a po skončení výzkumu vám samozřejmě rádi zašlemevýsledky. Vyplněním dotazníku pomůžete v oblasti, ve které je to aktuálněpotřeba, neboť odborníci predikují stálý nárůst počtu párů trpících problémy s početím.Dotazník můžete vyplnit na webových stránkách: <a href=„http://qacademics.qualtrics.com/se/?sid=sv_dceqx8cwfme02pu“>http:</a><a href=„http://qacademics.qualtrics.com/se/?sid=sv_dceqx8cwfme02pu“>qacademics.qualtrics.com</a><a href=„http://qacademics.qualtrics.com/se/?sid=sv_dceqx8cwfme02pu“>/SE/?SID=SV_dcEqX8CWfMe02pu</a>   Jehovyplnění je samozřejmě zcela anonymní a data budou sloužit výhradněk vědeckým účelům. Dotazník by Vás neměl zdržet na více jak dvacet minut.Jedinou podmínkou účasti je splnění malého množství kritérií na začátkudotazníku (například být v heterosexuálním vztahu delším než půl roku).V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese <a href=„mailto:vyzkumfhs@centrum.cz“>vyzkumfhs@centrum.cz</a>. Těšímese na spolupráci s Vámi! MarkétaJosková, Mgr. Kateřina Klapilová, Doc. Jan Havlíček, PhD.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
Upozornění