Diskuse: nevera

   
Řadit:
18
příspěvků
Správce: Tatu
Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 20.4.2011 07:45

když se s tím nedokáže vyrovnat. Píše, že to pořád není tak jak by chtěla aby to bylo, je nespokojená. Tak co zbývá, když nedokáže odpustit bezpodmínečně?

Kamarádka nemá fotografii.
Radyna Poslat vzkaz | 19.4.2011 09:33

já sice nejsem zastáncem oko za oko a zub za zub, a ani nevím jestli by se tímto rodina udržela, to už by jsme si mohli všichni dělat všechno a s kým chceme.. I když volný vztah by taky nebyl někdy marný ::drsnak::, ale to jen z mého pohledu a situace ve které se zrovna nacházím...

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 18.4.2011 09:21

Já bych si tak představil, že to je vztah, kam vejde a odejde kdo chce, kdy chce a na jakoukoli dobu, která se mu zlíbí, bez ohledu na to, kolik už je uvnitř lidí.  Asi je to myšleno jinak, ale já kdykoli to slyším či čtu, představím si to co jsem popsal výše a docela se z toho osypu. K problému: někdo to zkrátka nepřenese přes srdce a nedokáže tu křivdu strávit. Pak nezbýva než oko za oko, vyrovnat skore, zkrátka mu to vrátit...  A začít zase od začátku. Někdo řekne křivárna, snížíš se na jeho úroveň! Ano, a co. Třeba se ale jen tímto způsobem zachrání manželství a známé a stabilní prostředí pro výchovu dětí.
A nemusí to být s jeho kamarádem a nemusí o tom ani vědět.

Kamarádka nemá fotografii.
Radyna Poslat vzkaz | 16.4.2011 17:45

nijak jinak než vždy souhlasit! ::ano-ano::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 16.4.2011 14:36

jen jestli je normální::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
Radyna Poslat vzkaz | 15.4.2011 09:33

na polibek, jestli to udělal v době krize a v alkoholovém opojení tak mu buď odpuštěno. Myslím, že se v životě budeš potýkat ještě daleko většími rozhodnutími než jestli mu odpustit opileckou pusu. ::usmev::  Buď nad věcí, on ví že to víš a jestli je normální tak už to příště neudělá..

Kamarádka nemá fotografii.
cd Poslat vzkaz | 15.4.2011 08:57

No ja tomu nerozumim - na jednu stranu rikas, ze bojujes jako lvice, na druhou stranu jsi byla „odmitnuta“ jen trikrat :-) Co pak maji rikat chlapi, kteri si tech odmitnuti leckdy uziji i nekolik za tyden (hlavne ze zacatku vztahu). Chce to vic trpelivosti ;-) ... tim myslim na obou stranach

Kamarádka nemá fotografii.
kuky Poslat vzkaz | 15.4.2011 02:10

ahojky Ženušky
mám na vás dotaz , jak byste se k tomu stavěly Vy.
Jsem ve 3 letém vztahu a když jsme měly krizi dozvědla jsem se že přítel políbil jinou hollku v alkoholovém opojení. Za střízliva to nikdy neudělal. Mám mu dál věřit a budovat znovu důvěru nebo to bude ztracená důvěra ? Předem děkuji

Kamarádka nemá fotografii.
ruzova Poslat vzkaz | 22.2.2011 09:33

Mas v tom opravdu gulas nerozvedly jsme se zijem spolu mame deti a ja ho miluji on to tvrdi taky k milenci zatim citim jen kamaradstvi jsme na uplnem zacatku a prave nevim jestly to mam udelat a nebo ne nam pocit ze neziju jen prezivam a nebo dozivam nejak se nemuzu smirit stim ze jsem byla ta druha a to boli a diky .

Kamarádka nemá fotografii.
ruzova Poslat vzkaz | 22.2.2011 09:28

Od manzela odejit nechci je to snad jen pobaveni miluji sveho muze ale ne tak abych mu odpoustela vsechno hrozne me stim ublizil vzdycky jsme mely otevreny vztach a tohle byla rana pod pas duvera je fuc zijem spolu mluvime milujem se ale uz to neni to co bylo tet o me projevil zajem jiny muz a ja mam choutky flirtovak koketovat proste se pobavit vim jen jedno ze chci mit pocit ze jeste ziju.

Kamarádka nemá fotografii.
Martinbzb Poslat vzkaz | 22.2.2011 08:48

Teda se přiznám že v tom mám jako trochu guláš.

Manžel tě podvedl, ty jsi na to přisla, situaci jste ustáli ( zde jsem změnil rody předpokládám že ty s manželem ne ty s kamarádkou )
A ustáli znamená že jste se jen nerozvedli, nebo ve vztahu k manželovi pořád něco cítíš ?
A možnost milenckého vztahu tím myslíš že ty si chceš zpestřil jen sexuální život, nebo k milenci něco cítíš, nebo to má být pomsta ve stylu když ty, tak já taky ?

Jak ti má kdo poradit ?

Jinak se přiznám že neznám ve svém okolí pár kde bych mohl, u někoho kdo je ženatý-vdaná víc jak deset let, říct jo ani jeden z ních nezahnul, ikdyž důvody byli různé .....

zonan
zonan Poslat vzkaz | 21.2.2011 12:04

1. Dokážeš odejít od manžela a žít sama?
2. Rodí se v Tobě láska k jinému muži nebo je to jen oko za oko?

Sama zkušenosti s mileneckým životem nemám, jen pozoruji a jsem občas i za vrbu. A právě nyní jedna žena prožívá rozchod s milencem. Pomohlo jí to v uvědomění, že milenecký vztah možná dává na chvíli křídla, ale velmi brzy je člověk v zajetí lží, podvodů a velkého strachu. Tak si zhodnoť sama, jestli milenecký vztah za to stojí.

Kamarádka nemá fotografii.
ruzova Poslat vzkaz | 21.2.2011 11:42

Ahojky ziji uz dvanact let v manzelstvi muj muz me podvedl s moji kamaradkou prisla jsem na to nahodou celkem jsme tu situaci ustaly tet mam moznost mileneckaho vstahu a rozhoduji se zda ano ci ne poradte.

Kamarádka nemá fotografii.
Tamara80 Poslat vzkaz | 4.2.2011 22:11

Děkuju za radu,jestli sem atraktívní to řešit nemusím zamiloval se do mě ví jaká sem takže v tomhle problém není,a nejsem typická tepláková ženská  ale asi sem na něho dost tlačila,a zahnala sem ho kolikrát do kouta,a po prac.době sme pořád spolu,klasika jak u každého páru.,ale těďka už sem se smířila s tím že prostě nemá takový apetít.Já víc udělat nemůžu,::placici::kolikrát si řeknu že jěště něco skusim ale pak si řeknu že další odmítnutí by sem už asi nepřežila tak to nechávam tak prostě a třeba se to spraví...

Kamarádka nemá fotografii.
makak Poslat vzkaz | 3.2.2011 19:05

::ne-ne::  Jako muž ,vidím problém v tom, že buď nejsi promin dost atraktívní anebo manžel je přepracovaný - stresy, anebo jsi se v minulosti projevila nějak negativně. Věnuj větší pozornost co manžel dělá po pracovní době, kde chodí a s kým se stýka. To ti může ledacos napovědět. V neposlední žadě skus na něho nenásilnou formou zapůsobit sexy .COpak  jako by náchodou společná sexy film na PC nebo videu. Přejí ať to výjde a určitě dej vědět  o výsledku. ::kocka::

Ale pamatuj muž nemá rád ,když je postaven před hotovou věc bez  “ boje “ ,musí  si sex  a její zájem vybojovat a proto tročku cukej.::tleskajici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění