Diskuse: Pro čokoholiky..

   
Řadit:
8
příspěvků
Správce: CherryAnn
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 12:07

Jen jsem chtěl říct, že iBright je skvělý! Po letech kouření byly moje zuby velice tmavé! Když jsem přestal, rozhodl jsem se s tím něco udělat. Tento produkt vybělil mé zuby už po pár dnech. Je to skvělé. A Opravdu jednoduché na používání!

http://sexlepe.cz/ibright/

Kamarádka nemá fotografii.
CherryAnn Poslat vzkaz | 13.4.2011 18:20

Jo, čokoholizmus  znám, koupila jsem si tuhle <a href=„http://www.frigomat.cz/produkty/ostatni/vyrobniky-horke-cokolady/cokoladove-fontany/cokoladova-fontana-party/“>čokoládovou fontánu</a> a pořádáme s kamarádkami čokoládové party::usmev:: Jestli jste ještě neměli čokoládové fondue, tak určo zkuste, já klasické sýrové moc nemusím, ale tohle je lahoda::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
maculinka Poslat vzkaz | 13.3.2011 19:15

Tak jsem navštívila tu arko prodejnu.Díky, díky, díky. To je fantasie. Vůbec jsemnetušila, že něco takového v Praze je.Doporučuji všem čokoholikům. A takyjsem tam koupila voňavou kávu.::souhlas::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 13.3.2011 00:30

Jako čokoládu si občas dám - hořkou, alespoň 70% Nijak se s tím nepatlám, prostě si to vezmu, rozkoušu a spolknu. Lidově by se řklo, že to jím, jak chleba. Chtěl bych umět si to pěkně vychutnat, ale prostě k tomu asi nejsem. Na čokoládu nemyslím, netěším se na ni a je mi celkem jedno, jakou značku jím, takže vám čokoholikům vůbec, ale vůbec nerozumím... ::och::

Katy85
Katy85 Poslat vzkaz | 12.3.2011 23:25

Já dokážu být občas bez čokolády,ale někdy mám taky úplnou závislost, že si musím dát aspoň nějakou čoko tyčinku,nebo něco s čoko polevou. Akorát na mojí váze to jde pak vidět ::stydlivka::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 12.3.2011 13:36

Bez čokolády si svůj život nedokážu představit ::vysmaty::  Takže sláva kakaovému bobu! ::srdce::

Kamarádka nemá fotografii.
Suelin Poslat vzkaz | 11.3.2011 16:21

Ahoj, dost dobře tě chápu. S tou ligou to není špatnýnápad. Jen jestli by se to dalo rozvinout třeba směremvíkend v čokoládém rauši apod. Pouhá registrace by byla asi nuda.Já si čokoládu taky vybírám. Ujíždím jednoznačněna arko čokoládě. Nepřekonatelný výběr v jednomobchodu v Praze. Tuším v Palladku. Už slintám. Jdu se občerstvit.

Kamarádka nemá fotografii.
maculinka Poslat vzkaz | 11.3.2011 15:19

Jsem čokoholik. Přiznám se bez mučení. Bez čokoládya sladkého nedokážu žít. Zkoušela jsem to mockrát, alevždycky se vrátím do své čoko reality. Naštěstí jsem relativněod přírody štíhlá,  ale musím občas bojovat s bezčokoládovýmobdobím.  Jinak musím měnit šatník. To nesnáším. Jsem už v dost pokročilém stádiu. Nemlsám cokoliv.Zásadně nekupuji v supermarketu. Vozím si ze zahraničídobrůdky. Někdy ale bohužel dojdou. Poraďte čokoholikovi, kde v Praze něco velmi ale velmi dobrého najde.....P.S. Asi založím ligu čokoholiků.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění