Diskuse: Jak na podlahu?-s mopem???

   
Řadit:
9
příspěvků
Správce: Han
Kamarádka nemá fotografii.
Lauvenie Poslat vzkaz | 19.3.2010 10:26

Přidávám se k diskuzi. Já osobně jsem koupila rodičům Scoobu, stojí nějakých 12 000,- Rodiče májaí jenom dlažbu a plovoučku a mamka si jí nemlže vynachválit. Do Scooby nalije jen vodu s roztokem a už to pracuje za ní a popravdě je to daleko lépe umyté než normálně. První investice je velka (nákup Scooby) ale vrátí se vám to hodněmnohokrát ;-) Opravdu doporučuji

Kamarádka nemá fotografii.
ivahla Poslat vzkaz | 20.2.2010 17:49

Přidávám se k diskuzi , na plovoucí podlahy mám mop z Lidlu  Je to ten jakoby šálový navlíkací typ. Měli tam i 2 druhy náhradních ,,šál,, určené na plovoucí a normální podlahy . Nemůžu si ho vynachválit . A na dlažice ho využívám taky , ale jednou za čas vezmu normální koště na vytírání - to koště je už skoro bez štětin a hadr na něm skvěle drží . Takže využívám oba druhy , každý si prostě musí najít to své . Jo a taky když jsem chtěla vytírat od dětí hadrem tak protestovali - koupila jsem mop s třásněmi a ždímací kbelík- ten mě teda vůbec nenadchnul . Spíš to bylo jen mokrý než vytřený a na plovoučku by jsem je s tím vůbec nepustila .::souhlas:: Tak se držte a bacha šetřte sílu za chvíli bude potřeba na jarní úkli::smich:: . Držíte tuto tradici  ??? Já teda ne , prostě uklízím průběžně .

Kamarádka nemá fotografii.
Geminia Poslat vzkaz | 14.4.2009 16:19

Ahoj děvčata.. donedávna jsem vytírala stylem hadr na koště, protože nesnáším gumové rukavice, matlala jsem si ruce ve vodě.. Ale: jsem po operaci, musím se šetřit, rodinka se k vytírání moc nemá, tak jsem zakoupila mop s kbelíkem.. žádný drahý, protože nevím, jak to funguje.. spíš jen na zkoušku.. je fakt, že se musí předtím podlaha řádně vysát nebo zamést, ale pak se vytře snadno, hlavně mop ždímu v nástavci na kbelíku.. takže u něj asi zůstanu, případně až se zničí, zakoupím lepší ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Dana Poslat vzkaz | 30.10.2007 22:45

Ahoj já taky používám mop  za 100 kč tak nějak stál už přesně nevím a jsem s ním spokojená,ono hodně záleží jestli má mop antistatickou mikrovláknovovu utěrku,aby se na něho nalepil prach a špína nebo jenom obyčejnou utěrku.::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
jelpice Poslat vzkaz | 30.10.2007 22:33

ahoj, taky jsem dloho vahala,jestli si mam poridit mop a nakonec jsem si ho koupila a nemuzu si ho vynachvalit. Neni pravda,ze nebere vse, ja si myslim pravy opak. Nema cenu,ale na mopu setrit,takovy kolem 200 bych nekupovala,ale za 800 a vic to jo. ja mam treba mop od firmy hiteko,maji na co uterky z mikrovlakna a nepouziva se zadny cistici prostredek jen voda,takze i setrim penize,ale treba moje mamka musi mit k vytirani savo a nejaky vune atd. ja ale radeji setrim zivotni prostredi. takze zalezi co ti vyhovuje. mop setri praci a to je super.

Kamarádka nemá fotografii.
zuzi777a Poslat vzkaz | 14.10.2007 19:43

Máme veliký dům, většinou plovoucí podlahy , něco dlažby  i lino. Hadr a kýbl jsem už dávno opustila,nerada se mořím vkleče a v našem domě bych se po vytření celého domu už asi nepostavila ...::vyplazeny-jazyk:: Vyzkoušela jsem snad všechny typy mopů (Vileda, Piccolo, naše provázkové mopy...)  Momentálně vítězí klasický Vileda mop ( s modrou patkou na vytírání přischlé špíny, obzvlášť oceňuji při úklidu kuchyně po jídle našeho benjamínka...::vysmaty::). Jen mě mrzí , že po měsíci používání nejpozději, je nutné vyměnit hlavici ( cena nezanedbatelná 120-150 Kč), která přestává sát. Posbírá i drobné nečistoty, ale vysát předtím je lepší. Já obvykle nemám čas udělat obojí , tak vytřu a „nametu “ mopem smítka na hromádku a tu pak zametu smetáčkem.
Zkusila jsem zrovna před týdnem koupit nový „neznačkový“ mop v Intersparu, stál jen 88 Kč i s násadou, zatím moc pěkně saje- kdyby vydržel, bylo by to fajn i pro kasičku...

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 14.10.2007 18:03

My máme ve většině domu plovoucí podlahy, takže jsme si koupili mop a vytíráme s ním.Není to špatné, ale rozhodně je třeba před tím důkladně vysát. Je pravda, že mop  moc prachu a nečistot neposbírá..A jen tak mezi námi-nic nevytřete tak dokonale, jako když si pěkně kleknete a vytíráte ručně ::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
lontra Poslat vzkaz | 14.10.2007 17:15

Ahoj Viktorky!Taky uklízíte jako naše babičky?kýbl + hadr..na smeták-nebo pěkně hupsnout na revmatická kolena-a už to hvízdá??Možná to je opravdu nejlepší-léty prověřený způsob vytírání...ale přesto  zadávám toto téma:MOPY.....a ptám se : ale jaké?? máte s nimi zkušenosti?můžete poradit?-zakoupily jste si mop-a dodnes při každém vytírání s povděkem myslíte na to-jak to byl skvělý nápad..nebo zakoupily-zkusily-a skončily opět s hadrem na kolenou-a mop se vám vysmívá z komory???Podělte se s námi o zkušenosti!!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění