Diskuse: Vůně pro malé slečny

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Mmia
Kamarádka nemá fotografii.
Dana | 8.10.2015 12:59

no a kde se dá takovy dětský parfém sehnat ? Nějaky kvalitní? Není to nějak nebezpečné pro malé dítě? Asi blbá otázka, ale nesetkalaj sem se s tím ještě.

Kamarádka nemá fotografii.
Mmia Poslat vzkaz | 8.4.2011 10:24

vune pro male kupuji od Millefiori - maji ted novou radu Bambino, ktera vypada dost hezky:)...jsou to teda spis treba parfemovane sacky, vonne papirky do supliku, vonne magnetky nebo aroma difuzerky, ale ze zkusenosti muzu rict, ze to deti potesi, hlavne ty aromadifuzery, jsou ve tvaru medvidka, takze se jim to libi a jeste jim to vpokojicku hezky voni :)
Posilam odkaz na obchod, kde je kupuji:
<a href=„http://www.bytove-parfemy.cz/vyrobci/millefiori-milano/bambino.html“>http://www.bytove-parfemy.cz/vyrobci/millefiori-milano/bambino.html</a>

Kamarádka nemá fotografii.
narciska Poslat vzkaz | 13.1.2011 14:19

Ty pro holčičky jsou fakt dobrý...každá by chtěla mít parfémek jako barbie nebo její oblíbená postavička z diseneyovky. Asi se nechám inspirovat Arielou a Hannou Montanou, jelikož 1 neteř bude mít narozky a malá by bulela, tak obdaruju obě. 

Kamarádka nemá fotografii.
cholka Poslat vzkaz | 13.1.2011 10:38

lepší než se vonět drahým parfémem od mamky :) 

Kamarádka nemá fotografii.
auticko Poslat vzkaz | 13.1.2011 10:34

Jj, taky už máme doma barbí s disneye - kupovali jsme zde <a href=„http://www.parfemy.cz/pruvodce/#urceni=detske&amp;stranka=1“>http://www.parfemy.cz/pruvodce/#urceni=detske&amp;stranka=1</a>, výběr je široký. Sousedka dostala barbí s šatičkama a je nadšená. Strávila v nich celý den :) U dětí radost vždy potěší.

petrulinka
petrulinka Poslat vzkaz | 13.1.2011 10:15

::usmev::zcela určitě potěšíš vůní pro synovce či neteř. Jsou k dostání přímo dětské parfémy, a to Diesney různé vůně, jak pro malé slečny, tak pro mladé chlapce nebo jsem kupovala pro neteř toaletku Roxy, je buď růžová s názvem přímo Roxy nebo modrá Roxy Love.

Kamarádka nemá fotografii.
bera Poslat vzkaz | 13.1.2011 10:08

Máte někdo zkušenost s vůní pro děti? Myslím pro malé slečny nebo raubíře. Uvažuji nad koupí pro neteř.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění