Diskuse: Anální sex

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: petruskacoco
Kamarádka nemá fotografii.
petruskacoco Poslat vzkaz | 6.4.2011 00:34

měla jsem anální sex jen párkrát, cca 10x, a dělám si to občas do zadečku vibrátorem, ale nikdy se mi tedy žádné (tím myslím absotulně žádné) zašpinění nepřihodilo... a to jsem si před tím jen zašla na záchod, žádné klystýry nebo jiné procedůry... Po přečtení této diskuze se spíš začínám bát, aby se mi to někdy nestalo, to by byl pro mě asi s análním sexem konec. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, že by mohlo být nějaké ušpinění... Je tu vůbec někdo, komu se to taky ještě nikdy nestalo?::och::

Kamarádka nemá fotografii.
Miisa Poslat vzkaz | 9.11.2010 21:10

Moje přítelkyně  to měla dostat už minulej týden v útery ale je už to přesně týden a pořad nic ...  Už se ji to par krát opozdilo ale nikdy ne o týden. Oba dva máme strach a nevíme si rady pohlavní styk jsme spolu ještě neměly jen jsme se mazlily a dělaly si navzájem dobře.Mám o ní velkej strach ale hlavně ona má strach z toho aby nebyla těhotná  je možný aby se to takhle opozdilo třeba ze stresu poslední dobou se stresuje okolo školy ale jinak nic. Moc prosím o radu . Michal (17) 

Kamarádka nemá fotografii.
Lucus Poslat vzkaz | 23.7.2010 08:18

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Ted když jsme měli s přítelem dovolenou, tak jsem vynechala 7 denní pauzu a hned po 21. dni jsem načala nové platičko a pokračovala dál v uživání. Z nového plata jsem si doposud vzala 4 tablety. Mám pokračovata dál - až do úplného využití tabletek v tom platičku a nebo ted dat 7 denní pauzu a pak dopoužít zbytek tabletek? A ještě jedna věc. Během toho, co jsem načala nové plato, měli jsme spolu několikrát sex...Může se stát, že je nějaká pravděpodobnsot, že bych mohla otěhotnět?

Kamarádka nemá fotografii.
Lucus Poslat vzkaz | 30.6.2010 18:48

Ahoj, se svým přítelem chodíme už kolem půl roku, mně je 19 a jemu 22... A přibližně v posledním měsíci se mně zeptal, jestli bychom nezkusili analní sex. Nebyla jsem až tak proti, akorát mi docela vadil pocit, že by se mohli na prstech či penisu objevit „hovínka“. Nejdříve mě pořádně promazal lubrikantem. Pak zkoušel prstem zajíždět několik minut, ale pokaždé to štípalo. Ted čas od času během sexu zkouší prsty přejíždět, dělá mi to dobře, ale jak chce dát prst dovnitř, už to zase pálí...Přitom jsem uvolněná... Nevíte, co je pšatně?

Děkuji za případné rady....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění