Diskuse: Hubnutí po padesátce

   
Řadit:
37
příspěvků
Správce: vladi
Kamarádka nemá fotografii.
Veronika | 3.10.2016 13:02

Mamka se dala na hubnutí po 50. Zatím jí to jde docela dobře, hlavně jí držím palce, protože má fakt pevnou vůli..

Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 6.8.2014 11:22

Ahojky, mě hodně pomohl můj detoxikační proces :) upravila jsem jídlo, protože jsem každý večer u televize otevřela balíček chipsů a pak jsem byla nešťastná!Koupila jsem si na pomoc tree3chlorellu a výsledek? super! obsahuje zelený čaj, takže to jde poznat ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
berunka | 5.6.2013 15:17

Ahojky, taky jsem bojovník s váhou. Zejména po porodech to jde hůř. Ale daří se a ráda se případně se zájemkyněmi poděllím o to, jak se mi to podařilo na blahova.zuzka@centrum.cz 8-)

Kamarádka nemá fotografii.

Tohle téma je už dlouho opuštěný. Ale přesto mi to nedá, abych se podělila o své zjištění. Padesát mi bylo teprve nedávno a vždycky jsem si myslela, že čím vyšší věk, tím horší hubnutí. Ale ono je to spíše o psychice. Člověk už má rád pohodlíčko a lpí na svých stereotypech. A pak potkáte někoho, kdo vás z toho vytrhne. Život se vám obrátí naruby (myslím to v dobrém). No a pro toho někoho jste ochotni i zhubnout. Hodně mi taky pomohlo doporučení na www.reduna.cz, kde se spíše přizpůsobili mým požadavkům. Už jsem na váze, kterou jsem měla naposled v pětatřiceti, kdy jsem byla ještě fit. Věřte, život je báječný a začíná po padesátce. :-)

Kamarádka nemá fotografii.
vladi Poslat vzkaz | 23.3.2011 06:52

Ahoj Ladi, tak jak dopadl tvůj
pročišťovací sedmidenní detox? Určitě jsi musela zaznamenat
úbytek váhy? Po tak zdravém jídelníčku ses musela cítit i
fyzicky dobře, tělíčko si muselo po takové očistě lebedit, ne?
Já mám momentálně 2kg dole, takže 78kg, ale na lyžích se mi
povedlo natáhnout vaz v koleně, docela to bolí, takže jsem bez
cvičení , zřejmě i příští týden. Ozvi se prosím, potřebuju vědět, že na to hubnutí nejsem sama.::ano-ano:: Laďka

Kamarádka nemá fotografii.
| 17.3.2011 08:56

Krabičková dieta znamená, že vám jídlo vozí domů nějaká firma, nebo si můžete krabičky chystat doma sami. Jedná se o zdravé a podle mě i velmi dobré jídlo 5x denně. Já jsem si je nechala ze začátku posílat od jedné firmy, protože jsem pořádně nevěděla jak na to a moc se mi to nedařilo....

Kamarádka nemá fotografii.
Miselinda Poslat vzkaz | 16.3.2011 20:39

Ahojky,
chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost mé příbuzné, která bojovala s nadváhou. Snažila se jíst méně, často, aktivně sportovat (turistika, plavání, jízda na kole, lyžování, fitcentrum). Přesto to kýžený výsledek nepřineslo, každé zhubnuté kilo představovalo velké odříkání, jakmile přestala držet dietu kila byla rychle zpět.<img src=“../images/smajlici/smile-placici.gif“ />
Protože touha se sebou něco udělat byla stále velká, dostala se na doporučení k produktům zdravé výživy. Díky této zdravé výživě si zhubla krásných 10kg za 2 měsíce.<img src=“../images/smajlici/smile-radujici.gif“ /> Nejprve zhubla více na cm a poté šly kila dolů, velmi nenásilnou cestou.
Jenom začala snídat zdravě a večeři nahradila plnohodnotným proteinovým nápojem.
Po dvou měsících se cítí v plné kondici, má více energie a je daleko šťastnější.

Kamarádka nemá fotografii.
vladi Poslat vzkaz | 10.3.2011 08:45

Anemone,
Tepu, FoodyElen, Mlado ozvěte se taky, ať je nás na ty kila víc!

Rebeko, gratuluji k úspěchu, to je
tedy bomba 8 kg dole, nikdy jsem o krabičkové dietě neslyšela,
přibliž nám ji trochu, prosím.

Hibiscus držím palce, abys úspěšně
dokončila „detox“ , určitě to je tělu převelice prospěšné
a odmění se ti váhovým úbytkem. A jak se při tom cítíš, máš
velký hlad nebo se to dá vydržet? Určitě nám dej vědět!

Já se teď o něco takového nemůžu
pokoušet, příští týden jedeme lyžovat do Rakouska a tak to
nepřichází v úvahu. Docela z toho mám strach, stravování tam
vypadá asi tak, že se ráno více(to je mi pak špatně, protože
jsem po ránu zvyklá jen na jogurt a müsli) či méně (to mám pak
brzy hlad) nasnídáme, přes den něco málo, většinou nezdravého,
na sjezdovce a večer opulentní večeře. A mezitím proloženo
několik svařáčky . A to právě teď když jsem se
konečně trochu srovnala a odpoledne omezila příjem.

Kamarádka nemá fotografii.
Hibiscus Poslat vzkaz | 9.3.2011 18:23

Ahojte, posílám internetovou adresu na 7denní detox, hlavně si přečti zadání, na konci je sice jakýs takýs jídelníček, ale jídla jsou tam záhadná, tak jsem si to přizpůsobila podle sebe. Asi to nebude úplně všechno ono, ale já si ráno dám misku nakrájeného ovoce s musli (ale ne praženého nebo slazeného, jen to obyčejné) a zaliju to bílým jogurtem k tomu bezkofeinové kafe, stačí mí představa, že mám kávu. Přes den už piju jen ovocné, nebo zelené čaje a vodu. K obědu si dám rybu, nebo tofu,či robi maso, ale nesolím jen popepřím a používám ještě kari koření a brambory, nebo rýži. Na dopolední a odpolední svačinu si vybírám podle jejich jídelníčku, někdy jen ovoce, jindy jogurt s medem, a občas jen semínka nebo ořechy. Večer jím zeleninu s rybou, jogurtem, nebo opět tofu. Taky doporučujou luštěniny, ale ty jsem ještě neměla. V sobotu nebo neděli napíšu jaký bude výsledek.  drž mi palečky.
www.fitweb.cz/clanky/hubnuti/457733-detox-dieta-na-7-dnu jo s tou tabulkou máš pravdu, mohli bychom to zase začít. pá L.

Kamarádka nemá fotografii.
| 8.3.2011 10:35

Ahoj, tak jsem ukončila krabičkovou dietu a mam dole 8 kilo... ::usmev:: teď je ještě otázka, jak dlouho si tu novou váhu udržim.....::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
vladi Poslat vzkaz | 7.3.2011 19:47

ahoj Hibiscus (a všechny ostatní padesátky), jsem ráda, že ses ozvala, já mám dole jen 1 kg, takže 79 kg. Pořád si myslím, že bych měla jíst méně odpoledne, po příchodu z práce, ale to já se na to jídlo přímo třesu, asi si tím jídlem odbourávám napětí z práce. Je to prostě v hlavě, ale musím si s tím poradit. Mohla bys mi poslat odkaz na tu detoxikační kůru? určitě by mi udělala taky dobře. Taky by mi moc pomohlo, kdybych tady  mohla v pravidelných intervalech zveřejnit svoji váhu, jak jsme to kdysi dělaly na tom dřívějším hubnoucím chatu. Byla to pro mě docela dobrá motivace. Nešla byste se mnou některá do toho ? Nemusíme hned hned vytvářet tabulky, ale prostě se přiznat jak se nám za poslední týden nebo 14 dnů dařilo.

Kamarádka nemá fotografii.
Hibiscus Poslat vzkaz | 5.3.2011 15:52

Ahoj Vladi, tak není to žádná sláva, jsem na tom asi jako ty, mám ty kila pěkně usazená napevno a mrchy nechtějí se pustit. Mám teď 67.7, ale je to pořád aspoň o 7-8 kilo více než bych měla mít. Příští týden bych si chtěla zařadit do jídelníčku, částečně detoxikační jídlo - našla jsem na internetu - 7 denní detoxikační kůra, tak si ji trochu upravím a zkusím. A vážit se budu až za týden. K tomu cvičení 3x týdnně tak není možná, aby se to nehnulo cestou domů. pá L.

Kamarádka nemá fotografii.
vladi Poslat vzkaz | 2.3.2011 08:32

Tak co Ladi, jak  váha? Jestli jsi měla jen jednorázově vyšší příjem potravy po oslavách, tak už jsi zase na normálu ne? Se mnou je to horší, já jsem si ty kila nechala na sobě pěkně usadit. Teď jsem byla o víkendu plesat, takže jsem nějakou tu energii navíc vydala, moc jsem se nevyspala a tak jsem doufala, že jsem tam alespoň kilo nechala. Bohužel jsem ale zřejmě výdej dorovnala červeným vínem.::pripijejici::

Kamarádka nemá fotografii.
FoodyElen Poslat vzkaz | 25.2.2011 09:57

Píšeš, že postava se ti trochu vytvarovala a i když úbytek na váze byl sporadický, okolí vidělo, že jsi zhubla.::souhlas::
To si myslím, že je časté zjištění u lidí, kteří mají normální váhu nebo lehčí nadváhu. Cvičením se jim totiž vylepší poměr mezi svaly a tuky a svaly jsou těžší než tuk. To se při stejné celkové váze projeví zmenšením obvodů. Nechci se kasat, to není z mé hlavy. Výstižněji je to popsané na reduna.cz  v článku „Stanovení optimální hmotnosti“. Mají tam i kalkulátor, kde si můžeš zjistit, jak na tom jsi. A o stravování tam píšou taky...

Kamarádka nemá fotografii.
vladi Poslat vzkaz | 24.2.2011 17:12

Ještě k tomu cvičení a pohybu vůbec. Musím dát bohužel zapravdu FoodyElen, že v našem věku už se samotným pohybem bez omezení jídla asi zhubnout nedá. Já tedy chodila vždycky cvičit, ale asi před půl rokem jsem změnila cvičitelku, vždycky jednou týdně máme posilovací cvičení-hlavně T-bow, nebo power ball, gumy atd a jednou v týdnu Zumbu. Obojí cvičení je hodně intenzivní, doslova ze nás leje. Byla jsem přesvědčená, že kila musí jít dolů., ale bohužel . Postava se mi asi trochu vytvarovala, občas jsem slyšela, že jsem musela zhubnout, ale úbytek na váze byl velice sporadický .
Opravdu je to v našem věku hlavně o stravování-bohužel. Taky jsem se chtěla zeptat, v kolik hodin naposled večer jíte, a jestli myslíte, že to má na hubnutí vliv.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění