Diskuse: laserová operace očí

   
Řadit:
34
příspěvků
Správce: Kasparek
Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj, hledám dalších 7 lidí pro laserovou operací obou očí pomocí metody NeoLASIK HD. Hromadnou přihláškou získáme operaci obou očí téměř za polovinu běžné ceny!
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na 735 846 705 nebo na email: Jarcikova.eliska@seznam.cz Jedná se o oční kliniku Duovize.cz. Nabízený zákrok řeší oční vady: dalekozrakost, krátkozrakost a astigmatismus.

Těším se

Eliška :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Rosie Poslat vzkaz | 2.8.2017 09:46

Jsem něco přes rok po operaci. Nosila jsem brýle asi od tří let a v posledních letech jsem měla -9,5 dioptrie. Šla jsem na operaci s tím, že mi asi pravděpodobně všechny dioptrie neodstraní, ale že budu nosit maximálně nějaké 1 a půlky, což by pro mě byla i tak skvělá věc, páč bez brýlí jsme nepoznala člověka i kdyby stál přímo proti mně. Když jsem si nechávala dělat brýle, byla to darda, ztenčená skla, aby se mi vešli do obroučků a na nose neměla závaží. Sice jsem dřív nosila i čočky, ale v létě se to s mojí alergií spolu moc dobře nesneslo. Oči mi dělali postupně po týdnu, v Praze v Horních Počernicích. Operace prvního oka byla dobrá, nic mě nebolelo ani při ani po, kapala jsem kapky a ráno už jsem na něj viděla lépe než na to neoperované a za pár dní už jsem viděla ostře a koukala převážně operovaným okem. Operace druhého oka byla hodně nepříjemná, i bych řekla, že mě to trochu bolelo, ale doktor říkal, že je to většinou i psychika, že to lidi mívají, když si nechávají oči operovat postupně. Po operaci mě ale už nic nebolelo a i druhé oko se za pár dní rozkoukalo. A operace nakonec dopadla tak, že už žádné brýle nepotřebuju a ani si pořádně nedovedu vzpomenout, že jsem bez brýlí skoro nic neviděla.

Kamarádka nemá fotografii.
kariin Poslat vzkaz | 21.4.2017 13:17

Koukám, že nejsem jediná kdo měl obavy z tohoto zákroku :) Ale teda naštěstí, už vím, že to bylo zbytečné. Hledala jsem docela dlouho nějakou kvalitní kliniku v praze a na základě recenzí a zkušenosti i mé známe jsem se rozhodla pro horní počernice. Při schůzce semnou mluvila velmi milá paní doktorka, která mi vysvětlila v čem zákrok spočívá, jak dlouho bude operace trvat, jak by měla probíhat má rekonvalescence a uklidnila mě :) Já jsem měla slabší dioptrie a na brýle jsem si nedokazala tak nějakou zvyknout, překáželi mi, nebo když jsem je zapomněla doma tak při řízení jsem byla nesvá, takže jsem používala pak jen čočky a ty mě nebavily každý den dávat...A za mě teda i po finanční stránce plus…Vím, že se ty peníze které jsem do toho investovala vrátí.

Kamarádka nemá fotografii.
m.kolk@seznam.cz Poslat vzkaz | 26.12.2015 20:38

Ahoj, byla jsem 13. prosince na laserové operaci v Praze Krči a nemám jedinou výtku Původně jsem tam šla jen na konzultaci, ale paní doktorka mi nabídla dva termíny - jeden asi za tři dny a druhý hned ten den. No tak jsem skočila do bankomatu, vybrala penízky a tradá na operaci ) V čekárně mi dvakrát rozkapali oči, pak už jsem šla na sál. Tam mi vysvětlili co a jak, kam se mám kdy dívat a šli jsme na to. Bolestivost byla téměř nulová, jen nepříjemný tlak a smrad když laser začal pracovat Ale bolest určitě ne. Během 15 minut bylo po všem, vyfasovala jsem kapky a jeli jsme domů. V autě jsem měla sluneční brýle, protože už byla tma a světla z aut byla nepříjemná. Doma jsem kapala každou hodinku dvoje kapky a po asi 3 hodinách už jsem viděla skoro jasně. Oči mě jen trochu štípali, ale pohoda. Druhý den jsem byla ještě na kontrole a už všechno v pořádku. Jen měsíc žádná sauna, bazén, zátěž, zakouřené prostory, apod. Po týdnu mi vysadili jedny kapky. Po měsíci jsem byla na další kontrole, to už mi vysadili i druhé kapky. Pokud se mi dioptrie do roka zhorší, mám nárok na reoperaci zdarma (toto neposkytují protože se chtějí chránit, ale protože oko pracuje a horší se někomu postupně, takže je možné ještě další zhoršení i po operaci). Ale operaci si nemůžu vynachválit, je to hrozná pohoda nenosit čočky, brýle, nic..

Kamarádka nemá fotografii.

No procento těch u kterých se zákrok nepovede samozřejmě existuje, ale pořád je to v počtu s těmi komu operace pomohla minimum lidí… Navíc ne vždy muže všechny okolnosti ovlivnit přimo doktor! Takže každy by měl jit prvně na vyšetřeni a až potom zvažovat pro a proti

Kamarádka nemá fotografii.
jumbo78@email.cz Poslat vzkaz | 19.11.2015 20:40

Já už mam taky termin za 14 dni tak snad přežiju… Sice mě to na čas dost omezi v treninku no ale nedá se nic dělat :)

Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj vstupní vyšetření probíhalo tak že mi změřili znovu zrak, nitrooční tlak atd. všechno trvalo tak hodinku. Pak jsme vše prodiskutovali a probrali možnosti. Pan doktor byl perfektní všechno mi vysvětlil a odpověděl i na otazky takže to na mě pusobilo dobře tak uvidime :). Já jsem využila služby v Brně.

Kamarádka nemá fotografii.

ahoj a jak dlouho trvalo to vysetreni? Pry se nesmi nosit cocky ani pred operaci a za jak dlouho od vysetreni te objednali na operaci?

Kamarádka nemá fotografii.
jumbo78@email.cz Poslat vzkaz | 17.10.2015 18:20

Teda to je dost stažené, to jsem ani nevěděl že to jde až o tolik dolu.

Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj já jsem byl 20.6. na femto lasiku, na brněnské klinice Gemini. S výsledkem jsem spokojen, ze 7 a 7,25 a ztěchto dioptrií mi zbylo na každém oku ani ne 0,25. Brýle ani kontaktní čočky už nepotřebuji a vidím lépe než před operací s kontaktními čočkami.

Kamarádka nemá fotografii.

TO m.martinaa@email.cz: Tyjo super i akce pro rodiče na mateřské. To celkem ušetřím :)

Kamarádka nemá fotografii.
Alexa | 19.6.2015 23:11

veruska: Prosím mohla bys mi hodit odkaz na tu akci? JSem učitelka a tohle je výborná příležitost!

Kamarádka nemá fotografii.
veruska | 15.6.2015 08:16

TO Eliska33: tam byla a jsem spokojená! Jsem učitelka a zrak se mi během let pořád zhoršoval, ve třicetiosmi jsem konečně zašla a nemůžu si stěžovat. Podstoupila jsem metodu no touch trans, což je dost šetrné... A teď koukám, že mají akci pro zaměstnance škol. Já platila za oko 15 tisíc a teď by mě to vyšlo na 9. No kdybych chvíli počkala.. ale hlavně, že vše proběhlo v pořádku a vidím jako ostříž!

Kamarádka nemá fotografii.
Eliska33 | 11.6.2015 21:29

Je to tady trochu mrtvé, ale snad někdo odpoví :). Prosím máte někdo zkušenosti s oční klinikou oftal v Brně? Chci jít na laserovou operaci očí a kámoška mi ji doporučila :)

Kamarádka nemá fotografii.
Romeo | 28.3.2015 11:15

Ahoj,hledám místo ve skupině na laserovou operaci očí v Brně,klinika Neovize.
Pokud máte někdo volné místo,prosím o info na email:RomcaFilipi@centrum.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění