Diskuse: Kvalitní české výrobky

Řadit:
68
Kamarádka nemá fotografii.
Rena | 11.4.2014 17:45

Zdravím Vás, mohla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci? Týká se značek záruky kvality a původu (Klasa apod.) a kterým z nich český spotřebitel věří. Zabývám se, kterým může důvěřovat oprávněně (opravdu zaručují to, co slibují) a u kterých se jedná jen o dobrou manipulaci se spotřebitelem. Velmi moc by mi to pomohlo.

Zde je dotazník: http://www.survio.com/survey/d/T4P9P8E8N6D6W1G4A Velmi Vám děkuji a přeji krásný den.
Renáta hello

Petra | 10.9.2013 14:50

Já mohu zase doporučit shop s českými dobrotami.
Nakupuji tam stále a dle mne je z čeho vybírat.
www.ceskedelikatesy.cz 8-)

lenka | 13.7.2013 14:21

TO Deana P: jenze ETA neni ceska, uz, bohuzel

Deana P | 14.1.2013 20:57

Já fandím nejen českým potravinám (nakpuji především na farmářských trzích), ale také ostatním českým značkám jako je např. i spotřební elektronika zn. ETA,což je dnes jediná česká značka elektroniky na našem trhu. Zdědila jsem nějaké kuchyňské spotřebiče a vysavač po své mamince a už i nakupuji nové produkty této značky sama. Jsem s těmito spotřebiči moc spokojená, jsou dostupné , spolehlivé a mám jistotu servisu. Kéž by takových českých značek bylo více. :-) http://eta.cz/

Anonym | 19.6.2012 15:13

TO Jana: Jé, teď vidím, že se hned pod Tebou opakuji :D Tak to pardon. 8-)

meetyldej | 19.6.2012 15:12

Já se rozdělím o svůj nedávný objev na webu. Hledala jsem nějaké české hračky a google mi napověděl web www.ceske-produkty.cz. Je vidět, že je to v celku nový projekt, ale jsem maximálně spokojená. Co se týče dětí, je už výběr velmi obstojný (české koloběžky, oblečení, hračky) a hlavně dodání rychlé a super komunikace. Ještě by to každopádně chtělo rozšířit, ale fungují od loňského listopadu a zatím sleduji, že se rozrůstají. Takže snad to bude takový český obchodní dům jednou :) Haha, takový Český sen na webu :-)

Jana | 19.2.2012 16:01

Já nakupuji přes www.ceske-produkty.cz a zatím maximální spokojenost. V mailech jsou moc milí, odeslání obratem... Jsou tam jen české výrobky, jak název napovídá. A nádherné věci pro děti, ať už oblečení nebo hračky.

wood-man | 5.10.2011 22:10

TO : AlpinePro už nikdy!! Varuji před touto značkou, reklamace za měsíc od koupě a nikdy nevyreklamujou!! :-(

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 18.3.2011 12:16

Od té doby, co je v řadu jen voda ze Želivky a Káraného je nějaké filtrování v podstatě zbytečné. To je jen obchod s lidským strachem. Lidi mají pak dobrý pocit, že udělali něco pro své zdraví a zdraví svých dětí. 
Ten text jakoby vypadl ze scénáře k přiblblé televizní reklamě. Vždyť na značku té konvice se nikdo neptal a na odkaz na dotyčné stránky teprve ne.
T

Angellii Poslat vzkaz | 12.3.2011 17:45

Není to blbost jíst to, co nám vyrostlo pod oknama. Zvykly jsme si tahat potraviny až ze zahraničí. Je to prostě tady samý koloniál, to je hrůůůza!

A ještě bych tu chtěla zařadit třeba med. Všichni víme, že je zdravý, ale jíme ho tak málo... A až když je nám špatně, tak si ho „teda dáme“. Ale to chce jíst med preventivně, abyste byli zdraví! A med kupujte taky ze svého okolí. Uvažování lidí je chabé a uvažovat o potravinách prostě musíme, vždyť tam začíná všechno - náš fyzický stav, psychický stav, životní styl, zaměstnanost atd.

Este Poslat vzkaz | 27.11.2010 15:38

Dneska jsem byla na farmářském trhu a je až s podivem, co je českých produktů. Škoda, že v běžných obchodech je neseženete a ani ve zdravých výživách, kde je spousta věcí z Německa::placici:: 

renaat Poslat vzkaz | 26.11.2010 15:32

na kvalitní české výrobky (a tím kvalitní myslím opravdu kvalitní - tzn. ekologické a v bio kvalitě) se specializuje eshop ZelenáZemě.czad čínský česnek... mám zkušenost, že ten český se dá sehnat snad jen na farmářském trhu nebo přes bedýnky...

Mira
Mira Poslat vzkaz | 17.7.2010 17:53

tak to je pravda. Naše cibule - všetacká se vyvážela kamionama.  Holanďané vše pěstují ve skleníkách - není nad vytrženou mrkev z pole nabo záhonu. Také česká jablka už ani neznáme. Vozí je třeba z Afriky na pohled krásná, ale chuť? Buď zmoučnatí a nebo vůbec nedozdrají.

ctyricitka Poslat vzkaz | 17.7.2010 16:42

Ahoj holky,firma Ryor je take česka... Ale hlavně mě trápí, že musím nakupovat polskou cibuli, holandská jablka, hrušky kdoví odkud. Naše odrůdy se vůbec nedostanou do supermarketů. Ale vůbec nevím, jak se dostat k českým plodinám. Měly bychom se o to nějak zasadit. Protože třeba čínský česnek se našemu rozhodně nevyrovná a ještě bychom podpořily české pěstitele.

slona
slona Poslat vzkaz | 21.4.2010 16:07

Ahoj Martys, tak to se hezky doplňuje ::usmev::. Miss Cosmetic má dermatologii, od dekorativky postupně upustila. V obchodech ji nekoupíš, buď na internetu nebo přes přímého prodejce. Já se moc nelíčím, ale určitě budu na Reginu myslet, když budu o něčem uvažovat. ::ano-ano::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění