Diskuse: Deník hubnutí Kamínka! Přidáte se?

1 2 3 4 .. 39 .. 77 .. 114 .. 152 Další »
   
Řadit:
2271
příspěvků
Správce: Sopka
Kamarádka nemá fotografii.
A. | 17.2.2013 10:44

VZP již od března přistoupí k úpravě úhrady inzulinových pump. Současně chce pacienty ujistit, že stále bude minimálně jeden typ inzulinové pumpy plně hrazen. Bude to přitom výrobek, který patří k nejmodernějším na trhu, je možné jej ovládat a nastavovat chytrým telefonem, a to včetně napojení glukometru. http://www.vzp.cz/klienti/aktuality/inzulinove-pumpy-a-jejich-prislusenstvi-jsou-v-cr-drazsi-nez-v-okolnich-statech

Kamarádka nemá fotografii.
renina Poslat vzkaz | 25.1.2012 17:54

TO jancina: flower Ahoj Jancino, nevím, jestli si mě pamatuješ, chodila jsem sem často a pak nějak polevila ve všem, nastaly různé situace v životě,takže jsem zanevřela na victorky....achjo. Docela mi to chybí, tak snad se zase nějaká z nás ozve a budeme pokračovat,alespoň v tom psaní.

Kamarádka nemá fotografii.
renina Poslat vzkaz | 25.1.2012 15:17

flower Ahoj holky, tak jsem zase zpátky po hodně dlouhééééé době v této diskuzi,,Deník hubnutí Kamínka,,. Musela jsem se znovu přihlásit, neboť jsem zjistila, že jsou tu změny a já se tady marně hledala, až jsem si vzpomněla na tuto diskuzi. Zřejmě , že jsem tu tak dlouho nebyla, mě smázli :-! Možná si některá z vás pamatujete, jak jsme sem začaly psát o svém zdárném i nezdárném hubnutí,dělaly si tabulku o tom, kolik jsme shodily, či nabraly. Zkrátka to bylo fajn!!! Stýská se mi po té době s děvčaty, které mě ,byť jen napsaným slovem zde podporovaly!! Tak jestli si to ještě pamatujete,tak zpátky sem, budu strašně moc ráda!!! Nějak to potřebuju!!!
Vaše stále hubnoucí ,,renina,, :-)

Kamarádka nemá fotografii.
luca | 17.8.2011 20:10

Hele já taky bojuju s váhou. Měřím 178 a vážím 71,5Držela jsem endokrinologickou dietu a zhubla 4 kg za 13 dní ,ale zanedlouho jsem zase nabrala. Jediný co jsem se naučila bylo jíst pravidelně a jakmile jsem se dostala z hektických prázdnin zpátky do života tak jsem začala přesně v určitou hodinu něco jist. A světe div se!! Já hubla a to jsem si někdy k svačině dala něco sladkýho. Jenom v obědě jsem se omezovala. Teda v příloháh. Jedla jsem o hodně mín brambor, ale jinak jsem jedla všechno (jasně že ne každý den hamburger, ale v rozumných mezích) a váha jde dolů. Sice pomalu, ale jistě a hlavně zdravě. Zkuste to taky vřele doporučuji.

Kamarádka nemá fotografii.
Sopka Poslat vzkaz | 17.3.2011 14:08

Nabízím originální balení Xenicalu, je to účinný lék na redukci hmotnost. 84 tvrdých tobolek, nerozbalené. Záruka 2013. Působí pouze ve střevech, nepůsobí na psychiku. Nejšetrnější hubnutí a účinné. halodova.s@seznam.cz Cena 1.500,- ... ...

Kamarádka nemá fotografii.
Miselinda Poslat vzkaz | 16.3.2011 20:32

Ahojky,
chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost mé příbuzné, která bojovala s nadváhou. Snažila se jíst méně, často, aktivně sportovat (turistika, plavání, jízda na kole, lyžování, fitcentrum). Přesto to kýžený výsledek nepřineslo, každé zhubnuté kilo představovalo velké odříkání, jakmile přestala držet dietu kila byla rychle zpět.<img src=“../images/smajlici/smile-placici.gif“ />
Protože touha se sebou něco udělat byla stále velká, dostala se na doporučení k produktům zdravé výživy. Díky této zdravé výživě si zhubla krásných 10kg za 2 měsíce.<img src=“../images/smajlici/smile-radujici.gif“ /> Nejprve zhubla více na cm a poté šly kila dolů, velmi nenásilnou cestou.
Jenom začala snídat zdravě a večeři nahradila plnohodnotným proteinovým nápojem.
Po dvou měsících se cítí v plné kondici, má více energie a je daleko šťastnější.

Kamarádka nemá fotografii.
jancina Poslat vzkaz | 9.3.2011 12:56

Ahojky holky,
je tu třeba někdo, s kým jsem si před snad už rokem psala? Psávaly jsme si váhy a navzájem se držely nebo jen tak klábosily? Dáte o sobě vědět po dlouhé době?::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
| 27.5.2010 11:15

Nazdárek holky, tak jsem se vám zase po sto letech vrátila... ::vyplazeny-jazyk:: Jak pokračujete s hubnutím, musím si vás všechny pročíst. Já jsem ted spokojená... 66,5 kg z původních 74, to už je slušný, ne? ::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
Verun Poslat vzkaz | 27.5.2010 11:07

Vyzkoušela jsem si na vlastní kůži vynikající přírodní produkty, cítím se skvěle a mám spoustu energie.Žádná chemie ani hladovění. Je mi 32, mám 165cm, 55kg a konfekční vel. 38. A jím téměř vše co mám ráda.Dnes už si svou váhu jen krásně udržuju::souhlas::   hezký den Veronika

Kamarádka nemá fotografii.
Erika44 Poslat vzkaz | 20.5.2010 15:27

Musím se přiznat, že jsem dlouho nevěřila nějakým těm přípravkům na hubnutí, ale pak mi kamarádka doporučila jednu stránku na webu, zkusila jsem ji a dodnes jsem spokojená. Myslím, že pokud to někdo zkusí, poslechne si o co jde, nemůže tím nic zkazit.
www.tom.kurzyhubnuti.cz

Kamarádka nemá fotografii.
werissek Poslat vzkaz | 27.11.2009 10:53

Při mé výšce 170cm a váze 63kg ::nastvany2::si určitě všichni řeknete že je to naprosto v pořádku, jenže já moc spokojená nejsem, když se dívám na ostatní holky v mém věku které mají okolo 55kg a já 63 ::nastvany2::::nastvany2::::nastvany2:: nemám odvahu jít v létě ani do plavek, prosím pomocte někdo, jak mám zhubnout řekněme takových 8-10kg? ::ou-nou::

Kamarádka nemá fotografii.
sweetheart Poslat vzkaz | 19.11.2009 21:15

::dabel:: ahojky holky, vím že jen nás hodn, které nejsme spokojené se svejma postavama... i já do té kategorie spadám. Měřím 182 cm a mám 66kg, vím, že si říkáte co ta kráva blázní, má dobrou váhu, ale není to tak:/ v poslední době jsem měla obžérství a pociťuju to dost na sobě::nastvany2::... tak jsem si řekla dost!!! Od zítřka začínám hubnout, alespoň něco málo...tak snad to půjde::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
| 19.9.2009 22:04

Nééé, jsem tu pořád a čekám,až se někdo ozve,ale nikdo nic!!!!
Co se týká  fit ballu,tak přeji,ať tě to baví,to dokáže dokonale protáhnout tělo,mě míče baví,ale teď jsem nějak ve všem zaostala,takže lovu zdárného hubnutí zdar!!!

Kamarádka nemá fotografii.
UNL13 Poslat vzkaz | 18.9.2009 10:42

tak to vypadá, že už jsem tu zůstala úplně sama.. Pokud je to tím, že už jste se všechny dostaly na váhu, se kterou jste spokojené, tak vám to moc přeju a z tohoto důvodu tu budu sama i ráda ::smich:: . Jinak nám v úterý udělali plastová okna, ještě teď lítám jako hadr na holi, včera jsem vysávala prach se všech knížek, protože v našem malém bytečku všechny úložné prostory praskají ve švech, takže spousta věcí zůstala tak, jak byla a prach jsme měli úplně všude ::och:: .. Přihlásila jsem se na fitbally, takže na konci září začínám a jsem moc zvědavá. Snad se zase začne dařit. Zvlášť mám radost, že mi paní doktorka pohyb (v rozumné míře) zase povolila. Ale jenom pod dozorem, takže ten náš orbitrek jsem asi ani umývat nemusela, na něj se bude vesele prášit dál. Snad jenom chvilku. Mějte krásné babí léto ::smutny:: !

Kamarádka nemá fotografii.
Luciiik28 Poslat vzkaz | 4.9.2009 23:16

Faktem je, že nás od hubnutí mnohdy odradí ta skutečnost, že je to
vlastně nuda a mučení zároveň. Nemůžeme dělat to, co bychom chtěli http://www.svethubnuti.cz/

1 2 3 4 .. 39 .. 77 .. 114 .. 152 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění