Diskuse: karcinom prsu

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Cleopatra
Kamarádka nemá fotografii.

Pojišťovny dnes již jen nerady přispívají na léčbu rakoviny.Berou ji jako už běžnou nemoc.Proto je velice důležitá prevence,ale i při výskytu nemusí být nic ztraceno.Znám mnoho žen,kterým pomohli naše přírodní produkty rakovinu překonat.Jestli chcete vědět více,pište mi na email.

Kamarádka nemá fotografii.
Adam | 16.8.2012 16:45

Pokud vím, stránka o účincích houby nesmrtelnosti Reishi, neboli lesklokorky lesklé, proti rakovině je už nějakou dobu v přípravě tady: http://adaptogeny.cz/fungi/ganoderma/lesklokorka-v-lecbe-rakoviny-1364.aspx. Čekám až to pan magistr konečně dokončí ... celý jeho web je výborné čtení.

Kamarádka nemá fotografii.
Cleopatra Poslat vzkaz | 13.3.2011 00:32

ahoj, jj, je to rakovina...me by sle spis zajimalo, co se deje potom, kdyz zene zjisti karcinom, prokazou ho biopsii, nasleduje operace a pak jeste radio lecba...to jsem se nikde nedocetla...to jako uz znamena, ze se dotycna vylecila??Nebo jak??Dekuji:-))

Kamarádka nemá fotografii.
Tinulinka Poslat vzkaz | 23.1.2011 21:56

už jsem se lekla, že po hysterektomii máš rakovinu prsu. Hodně informací najdeš na <a href=„http://www.mammahelp.cz“>www.mammahelp.cz</a>  a je tam i diskusní fórum, je tam hodně žen, které to prodělaly. Držím palce tvé příbuzné.

Kamarádka nemá fotografii.
greys Poslat vzkaz | 23.1.2011 17:48

Ahoj znám Tě z dizk. hysterekt.vím čím sis prošla.Ten karcinom nemám já,ale moje příbuzná a chtěla bych o tom vědět co nejvíce,abych ji mohla aspoň psych.podpořit.::placici::

Kamarádka nemá fotografii.
rozalin Poslat vzkaz | 23.1.2011 14:44

::kocka::nemám zkušenost, ale nikdy nevíš s čím se setkáš. Já měla karcinom jinde. Nic se neboj. Já jsem to taky přežila. ::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
greys Poslat vzkaz | 23.1.2011 12:19

Invazivní duktální karcinom prsu.Tedy rakovina.::placici::Máte někdo zkušenost?Bulka je 2cm.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění