Diskuse: VEGANI

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
   
Řadit:
119
příspěvků
Správce: Tatu
Kamarádka nemá fotografii.
Síma | 31.5.2018 21:32

TO drahus.nova@seznam.cz: Taky si je kupuje a na přípravu rozhodně složité nejsou :)

Kamarádka nemá fotografii.
Karel | 2.5.2018 16:27

TO Anonym: To je starozakonni princip odplaty a msty, ve 21. stoleti existujici uz jen snad jako soucast islamske sarii. Vy nejste buh ani soudce a takove nazory, jako tady pisete, z vas delaji vetsi hrozbu pro spolecnost, nez zmateny vegan ktery uspi sveho psa.

Kamarádka nemá fotografii.

TO Nikola: To nezkoušela, ale hlavně není to moc složité na přípravu ? Ráno jsem totiž ráda, že vypravím děti do školy a na sebe už moc času nemám.

Kamarádka nemá fotografii.
Nikola | 30.4.2018 09:42

TO drahus.nova@seznam.cz: Nezkoušela si třeba rýžovou kaši ? Jsou hodně hutné a zasytí.

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 29.4.2018 17:07

TO Karel: Jenže lidi, kteří někomu něco udělají, si to zaslouží. Udělala bych jí to stejné, jako ona tomu psovi. Kdyby někdo někoho zastřelil, zastřelila bych ho taky. Kdyby někdo někoho shodil ze skály, shodila bych ho taky. Oko za oko, zub za zub. No ne?

Kamarádka nemá fotografii.
Karel | 27.4.2018 14:01

TO Terka:

Nejdriv napisete „Právě jste dost pošpinila vegany.“

A potom „Mám chuť za vámi přijít a narvat do vás jed. No, nejradši bych vás přišla umlátit a potom hodit do popelnice.“

Jste normalni? VY tady spinite vegany tim, ze chcete zabijet jine lidi, proboha! Proto ma tolik lidi na vegany averzi, protoze maji pocit, ze je pro ne zvire dulezitejsi nez clovek a vy jste to prave predvedla. Budte tak laskava a prestante spinit nase jmeno!

Kamarádka nemá fotografii.
Terka | 27.4.2018 01:08

Jo a teď odpovím, proč se vegani stali vegany, jak se tu na začátku někdo ptal. Někdo ze zdravotních důvodu, ale většina z toho důvodu, že v masném, mléčném i vaječném průmyslu ti zvířata tak trpí, že jejich život se životem ani nedá nazvat. Jakmile se narodí kohout, zaměstnanci ho hodil do velkého drtiče, kde ho rozemelou zaživa. Krávy stojí celý život na jednom místě, jsou neustále oplodňovány, vzápětí jim jsou děti kradeny. Telata se potom krmí přes mříže od mámy a potom jsou do nich rvány steroidy, aby rychle narostla a mohla jít na porážku a nebo si stoupnout vedle ostatních krav a celý život jen trpět. Jejich výkaly nejsou nijak sbírány. Kuřata stojí v prostoru, kde se nemůžou ani hnout, tak moc jich tam je. Vždy, když je dostatečně narvou steroidy, tak je prostě hodí na pás, kudy si jedou pro dost krutou smrt. A je toho ještě hodně.. Vegani přestanou jíst živočišné výrobky, protože se nechtějí podílet na krutosti na zvířatech.

Kamarádka nemá fotografii.
Terka | 27.4.2018 00:55

TO Iveta: No to snad ne! To nemůžete přece myslet valžně! Právě jste dost pošpinila vegany. Ti by tohle neudělali... Mám chuť za vámi přijít a narvat do vás jed. (No, nejradši bych vás přišla umlátit a potom hodit do popelnice, ale to byste říkala, že jsem duševně nemocná.) Zabít svého prý milovaného (tomu se mi nechce věřit, jelikož kdybyste ho milovala, opravdu byste u nedala jed..) psa není normální. Moc ráda bych věděla, kdo vám takovýhle sračky nakecal(nebudu se omlouvat za sprostá slova, tady to jinak ani nejde), ale normální lidi to určitě nebyli..

Kamarádka nemá fotografii.

Mohla bych se tu prosím zeptat k tématu ... hodně snídám ovoce a chtěla bych zařadit něco jiného, co mě víc zasytí, abych neměla hnedka zase hlad. Nějaké tipy či rady, co snídáte vy ? :)

Kamarádka nemá fotografii.
Pavel | 4.4.2018 16:19

TO Pato: Clovek zvire neni. Doporucuji precist si knihu Genesis.

Kamarádka nemá fotografii.
Pato | 4.4.2018 15:28

TO Iveta: Človek je jediné zviera ktoré sa necíti ani nenazýva zvieraťom. Ale ľudia sú zvieratá ako všetky ostatné. To že máme vedomie z nás urobilo trochu rozumnejších a v našom vnímaní nadriadených nad všetky ostatné zvieratá. Ale tebe je to asi jedno, však keď ti povie VEGAN sekta že skoč z mosta lebo je to dobré asi skočíš. Ľudia úplne zbavený kritického myslenia, úplne ako ovce. Ty by si mala byť zbavená svojprávnosti. Dúfam že karma a svedomie ťa raz dostihne...

Kamarádka nemá fotografii.
Iveta | 4.4.2018 13:38

TO Vocas: Nejsem troll !1!! vegan power !

Kamarádka nemá fotografii.
Vocas | 4.4.2018 13:02

Tyvole, nekrmte trola, vy jste lidi asi uplně blbí.

Kamarádka nemá fotografii.
Iveta | 4.4.2018 12:47

TO Rado: Az po tobe a tvoji rodine.

Kamarádka nemá fotografii.
Rado | 4.4.2018 12:41

TO Iveta: sama si vem život a na světě bude hned o magora min

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění