Diskuse: Jména

   
Řadit:
75
příspěvků
Správce: ivina
Kamarádka nemá fotografii.
Jandofka | 17.12.2014 21:40

Prosila bych o radu,jaké jméno podle Vás sedí k přijmení Janda,Jandová?
Jsem už naprosto v koncích.Nejsme schopni se vubec dohodnout...diky Janny <3

Kamarádka nemá fotografii.
FULL HD MOVİE +18 | 12.4.2014 20:59

<a href=„cikcik.ace.st“>Free Sex </a>

<a href=„http://cikcik.ace.st“><img src=„http://pornforcouples.org/wp-content/uploads/2013/06/passion-porn-for-couples.jpg“ alt=„CLİCK PORN“></a>

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.4.2014 20:38

TO FULL HD FİLM Ücretsiz :

FULL HD MOVİE FREE

http://cikcik.ace.st

Kamarádka nemá fotografii.
FULL HD MOVİE FREE | 12.4.2014 20:17

FULL HD MOVİE FREE

http://hd-filmsitesi.com/

Kamarádka nemá fotografii.
Chiquitka11 | 21.10.2013 17:50

TO biobobi:

To je jak z pohádky „Princezna se zlatou hvězdou na čele“. Princezna se jmenovala „Lada“ a mladý princ, u kterého sloužila v kuchyni, se jmenoval Radovan. :-)

Jsou to pěkná jména :-)

Kamarádka nemá fotografii.
ivina Poslat vzkaz | 2.2.2011 13:40

jméno být v souladu s přimením. Aby výsledek zněl dobře k sobě, aby jméno nekončilo písmenkem stejným jako začíná přijmení.,moje vnučka má přijmení exotické a k tomu  se vybíralo jméno, ale aby také toto jmeno splnovano nějaký ten styl u nás. Tam zase nejde uplně typické české jméno. Myslím že se kombinace povedla! S jejím vyvoláváním napřiklad u lékaře to má trochu problém . ale oni si sestřičky poradí a volaji jí právě tím jménem.

Kamarádka nemá fotografii.
Marcipanek Poslat vzkaz | 2.2.2011 12:06

Tak se stejnými jmény v rodině absolutně nesouhlasím. A jinak jsem zastánce toho dávat klasická česká jména. Opravdu nechápu rodiče, kteři pojmenují dítě například Angelina Dvořáková (pokud se tam někdo jmenujete a líbí se vám to, tak se omlouvám). Přijde mi, že někteří lidé snad neuvažují. Co to chudák dítě...  Samozřejmě nesmí se to přehánět ani opačně... Tipuju, že můj syn by mě asi zabil, hned jak by udržel v ruce nůž, kdybych ho pojmenovala třeba Servác... No zkrátka já jsem zastánce Honzíků, Tomášů, Katek a podobných::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
romalopa Poslat vzkaz | 16.4.2008 12:05

<strong>Míro</strong> je to zajímavé čteníčko v tom bloku.
A co se týče postupky stejných jmen v rodině tak to nepovažují za dobrý nápad.Sama jsem to zažila jeden bratr po jednom dědovi,druhy po druhém a otci ,ještě se stejně jmenovál jeden strýc a bratranci,praděda tež byl jak jeden s bratru a ještě u souseda byl též Jan a Pavel.to jak zavolala mamka Honzo tak se ji kromě tchana ozyvali 4.Babičce 5.A taktéž dnes můj přítel má syna ze stejným jménem a dost dlouho to trvalo než jsme naučili pošťačku číst celou adresu.

Mira
Mira Poslat vzkaz | 16.4.2008 10:08

sice jsem tvůj příspěvek četla na 1.stránce, ale mně se také líbí židovská jména např. Sára, Rebeka, a ta neobvyklá třeba Berenika.

Kamarádka nemá fotografii.
denka Poslat vzkaz | 15.4.2008 22:10

vám musím přidat trošek do diskuze,já mám manžela jménem jiří,syn se samorřejmě musel jmenovat taky Jiří,a aby toho nebylo málo,tak první vnuk je také Jiří.Vpraxi to vypadá tak,že když se řekně-volal-jirka tak je dotaz a který.takže ted je manžel děda,syn starý Jirka a vnuk „mladej“::usmev::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
romalopa Poslat vzkaz | 15.4.2008 20:51

Tak to už  je hodně dávno.V té době ještě se nedalo zjistit zda je to kluk nebo holka.Ale já jsem po každé věděla že porodím dceru a vubec jsem neuvažovala o jméně pro chlapečka.Jenže u te první rozhodné slovo si vzal manžel.A navrhl Magdalénu což se mi v celku zamlouvalo.Jenže až dítě vlastnilo svůj první doklad.S mého byvalého vylezlo že toto jméno vlastnila jedna s jeho kolegyň Tak.zv.Lechkych děv.No a co teť tak jsem to přešla s nádhledem.No a ta druhá To zase mne okouzlila Izabela.Leč k tomuto  jsem nedostala svolení.A těsně než jsem odkráčela do porodnice tak byl v televizi pořád o Kateřině Jagielonské.Ta Kateřina prošla.A jak to dítko trchu odrostlo tak mi zdělilo že mne asi muselo hoodně kopnout protože ona opravdu nechtěla být Izabela.

Kamarádka nemá fotografii.
Lena144 Poslat vzkaz | 15.4.2008 19:26

Omylem sem si vymazala, to že děti zatím „nemám“.... ale snad se taky dočkám::souhlas::, má děti moc ráda.
Ještě k těm jménám co se dávají už několik generací, mám bráchu Vladimíra, který je v pořadí už 3. a teď má malého, taky Vladimíra. Líbí se mi to, že se to tak traduje, ale je fakt, že jsou s tím někdy zmatky a musí se vždycky vysvětlit, který se myslí.

Kamarádka nemá fotografii.
Lena144 Poslat vzkaz | 15.4.2008 19:12

Já děti zatím ale hodně se mi líbí česká jména a taky židovská jako Sára a Zoe, ty nejsou tak běžná. Já jsme Lenka, ale dceři bych jméno po sobě nedala, protože bysme byly dvě a je přece na výběr z tolika jmen. Bratránek má teď malou Elenku, to je opravdu pěkné jméno, je to podobné Lence, ale nevadilo by mi to. Pro holku vybárat, to je hned a pro kluka u mě vede Filip, pak Daniel nebo Radek.

Kamarádka nemá fotografii.
Lovlei Poslat vzkaz | 29.3.2008 17:42

kdybych mela vybirat pro svou dceru jmeno tak uz ho mam vybrany, byla by to Liliana. Hrozne se mi libi a kluka to jeste nevim, ale mam desnou slabost na Tomasky, takze asi Tomasek::radujici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění