Diskuse: Co když je ...

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: lolka
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 12:20

„Užívám Maxatin již třetí měsíc a už vidím působivé výsledky. Měli byste vidět výraz mé přítelkyně! Díky!“
„Chápu, že Maxatin je přípravek pro muže, ale jako přítelkyně jednoho z Vašich věrných zákazníků Vám jen chci vzkázat: DĚKUJI! Díky Vašemu výrobku je konečně spokojený a náš intimní život je lepší jak kdykoliv předtím!“http://sexlepe.cz/maxatin/

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 1.2.2011 17:46

že by sis všimla jeho reakcí, když okolo prochází nádherná dívka nebo hezký mužský. Jsi jeho přítelkyně a on by měl znát tvé pochybnosti a možná by ti je vyvrátil a nebo potvrdil. Psala jsi, že sis vzala nové prádlo, a to ho vzrušilo, nevím, jak se chová chlap, co v tomhle nemá jasno, opravdu se těžko radí. Mám takového kamaráda, byl zamilovaný i do mě a teď má přítele, vždy toužil se se mnou alespoň líbat a když jsem mu tehdy tento dárek dala, jako odměnu za jeho dlouholetou tužbu po mně, tak to s ním možná neudělalo to, co by čekal, tehdy jsem pro něj byla modla málem a vidíš, má nakonec přítele. Já bych si s ním o tom promluvila, víc nedokážu poradit.

Kamarádka nemá fotografii.
Pajinka09 Poslat vzkaz | 29.1.2011 19:11

Dobrý podvečer,
řekla sem si že seberu odvahu a otevřeně sem napíšu o tom co mě trápí je to citlivé téma ale věřím že jsou to vše jen mé doměnky,pochyby a budou mi vyvráceny.
Poslední dobou mě občas napadne myšlenka jestli můj přítel nepatří do těch 4% naší populace,zkrátka jestli není homosexuál.
Je to moc hodný kluk,citlivý a vnímavý,dokonce si zakládá i na pořádku,snaží se jednat slušně s lidmi ve svém okolí ikdyž vím že mu někteří lezou doslova krkem.
Něco jsem si přečetla na internetu a bojím se aby nebyl z těch co si to bojí přiznat,a radši se přetvařujou dokonce se mi svěřil že si pár kolegů v práci z něho střílí že je na „chlapečky“ ,vím že ho to ranilo ale promluvily jsme si o tom poradila jsem se mu at se nad tím povznese.
Vím že předemnou měl pár žen nic dlouhodobého ale sex s nimi normálně měl.
Nevím jestli je normální že když se ho snažím svádět  tak se ze mě nevzruší,neříkám že je to vždycky ale v jeho věku bych to nečekala.Před nedávnem jsem si koupila nové prádlo a to ho vzrušilo ani jsem se nemusela moc snažit.
Doufám že jsem vám dostatečně nastínila můj problém mou situaci a snad mi někdo poradí,bojím se zkrátka aby se zbytečně netrápil a dokázal si to normálně připustit,bylo by to pro mě těžké ale radči at oba máme jasno ted než za 5 let.
Taky mě trápí že s mou rodinou se nedokáže normálně bavit,pokud přídem na návštěvu tak tam vydrží klidně 4 hodiny jen tak sedět občas když se ho někdo zeptá tak odpoví ale jinak se vůbec nezapojuje.A tak je to i jinde ve společnosti většinou moc nekomunikuje nevím jak si to vysvětlit  jestli ho trápí stud nebo co když se ho zeptám proč je tak uzavřený tak říká že si prostě nemá s nikým co říct,opravdu to nechápu jinak je to skvělej kluk,ale jestli je ještě nezralý občas mi příde že mě má spíš jako kamarádku než jako ženu pro život.
Předem děkuju za jaké koliv reakce Paja

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění