Diskuse: HUBNUTÍ= úprava metabolismu + žádné hladovění!!

   
Řadit:
9
příspěvků
Správce: beusinka
Kamarádka nemá fotografii.
beusinka Poslat vzkaz | 29.1.2011 18:03

Trpělivá jsem byla, když mi ale pokaždé reagujete stejně, tak už mě nenapadlo nic jiného než si myslet, že se mi vysmíváte vy. Přišlo mi to z vaší strany spíše jako provokace. Už u prvního příspěvku jsem vysvětlila, že jsem o přípravcích mluvila spíše jen jako vysvětlení a že mohu poskytnou rady, aniž bych něco nabízela. Z vaší strany přišla výsměšná odpověď, že nabízím zázračné produkty a obviňování, že je podbízím.

Pokud jsem reagovala na fakt, že by bylo vhodné pozorně číst , tak jen z tohoto důvodu. A jestli máte pocit, že se vám vysmívám, tak vás asi zklamu. Já se jen bránila vašim neustále stejným reakcím, které naprosto nelogicky navazovaly na moje příspěvky.

Já vám jen chtěla poskytnout pár rad. Pokud máte vše vyřešené, je to pro vás jen dobře.

Jestli narážíte s tím kontaktem také na mě, tak já bych Vám sdělila více o sobě, kdyby došlo k mailové komunikaci. Ale chápu, že po vašich špatných zkušenostech nevěříte jen tak někomu.

Pokud se Vás moje příspěvky dotky, tak se omlouvám. Popravdě mě ty vaše negativní komentáře taky příjemné zrovana nebyly, tím spíš, že popřely vše co jsem napsala.

Každopádně vám přeji, ať se vám daří.

Kamarádka nemá fotografii.
FoodyElen Poslat vzkaz | 29.1.2011 17:38

Račte prominout při Vašem vzdělání, nepatří také k poslání poradce trpělivost a porozumění? Vysmívat se klientům, že mají mindrák z toho, že se jim nedaří zhubnout? To Vás tedy nectí.::ne-ne::Hubnutí mám zdárně za sebou, teď se jen udržuji. Jak se mi to povedlo, uvádím na těchto stránkách jinde. Stačí jen pozorně číst (což tak ráda ostatně doporučujete jiným::vysmaty::Moje hubnutí pouze brzdily nabídky různých „odborníků“, kteří pracují na anonymních mailových adresách a neuvádějí žádný jiný kontakt (jo někdy mobil).::placici::. Tak před těmi je třeba varovat.

Kamarádka nemá fotografii.
beusinka Poslat vzkaz | 29.1.2011 15:11

No nebute to třeba tím, že nabízím jak rady bez přípravků, tak rady pro ty, co je zkusit chtějí? ::smich:: A nevím jak už vám říct, že za jeden mail nic nedáte ::vysmaty:: Popravdě si myslím, že vím v čem je Váš problém, protože už jsem se s něčím podobným setkala, a už nevím, jak Vám říct, ŽE VÁM NIC NABÍZET NEHODLÁM!!!  ::smich::::smich::::smich::::smich:: A zdůrazňuji to už po několikáte!!!

A už mě ani nebaví opakovat, že žádně „zázračné přípravky“ nenabízím, jelikož takove NEEXISTUJÍ!!!

PŮSOBÍTE NA MĚ TAK, ŽE SI POTŘEBUJETE VYBÍT SVOJE KOMPLEXY Z TOHO, ŽE NEHUBNETE A NAVÍC VYUŽIJETE KAŽDOU PŘÍLEŽITOST, KDY SI MŮŽETE, CELKEM NELOGICKY, DO NĚKOHO RÝPNOUT, JEN PROTO, ŽE VÁM NENAPÍŠE, ŽE ZADARMO A ZA NIC ZHUBNETE PŘES NOC, BEZ PŘÍPRAVKŮ!!!

NAPOSLEDY OPAKUJI, ŽE BYCH VÁM MOHLA ZKUSIT POMOCT BEZ JAKÝCHKOLIV PŘÍPRAVKŮ!!! jEN TO BUDE TRVAT PRAVDĚPODOBNĚ O NĚCO DÉLE!!

Pokud ani toto nepochopíte, tak už je asi opravdu zbytečné něco dodávat ::smich::

Kamarádka nemá fotografii.
FoodyElen Poslat vzkaz | 29.1.2011 14:55

Jestli to nebude tím, že na jiném vláknu odkazujete na adresu, kde tyto „zázračné přípravky“ nabízí::vyplazeny-jazyk:: A co víc, nabízíte to člověku, který v úvodu zdůrazňuje, že je nechce. Tak co dodat?::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
beusinka Poslat vzkaz | 29.1.2011 14:34

S těmi pěnězy máte pravdu. Ale pozor na jednu věc. Ani při hubnutí pouze úpravou jídelčníku moc neušetříte. Nebo to neznáte? Dřív se bohatství vyznačilo „obezitou“, v dnešní době být fit, znamená mít peníze ::smich:: (ve spoustě případů).

A jedno pravidlo, nikdy nedávejte peníze do ničeho, kdy Vám slibují nereálné vyýsledky, nevysvětlí na jakém principu přípravek funguje a neposkytnou další poradenství. To je potom od začátku do konce jen podvod! A ruce pryč od “ poradců“, kteří vám dokáží poradit jen s pomocí jejich přípravků. Tohle rozhodnutí musí být pokaždé jen na vás.

Kamarádka nemá fotografii.
beusinka Poslat vzkaz | 29.1.2011 14:24

Můžete mi prosím ukázat konkrétní pasáž, ve které se zmiňuji o „zaručených přípravcích“? Nebo kde píšu o tom, že díky nim zaručeně zhubnete? Ja měla za to, že jsem celkem jasně napsala, že se jedná také o poradenství a že dokud nepochopíte princip hubnutí, tak nepomůže nic... ::ano-ano::

Nejdříve si něco pořádně přečtěte a teprve potom kritizujte. Kdybych od vás dostala mail, nejspíš by přišlo z vaší strany překvapení, o čem bych vás psala, rozhodně ne o tom, jaké produkty si máte zakoupit ::vyplazeny-jazyk::

Kamarádka nemá fotografii.
FoodyElen Poslat vzkaz | 29.1.2011 13:48

Děkuji, nechci. Těhle „zaručených přípravků“ už mám za sebou pěknou řádku. A těch peněz...co to stálo.

Kamarádka nemá fotografii.
beusinka Poslat vzkaz | 28.1.2011 22:35

::ou-nou:: Psát můžete na mail: beusinka.a@seznam.cz

Kamarádka nemá fotografii.
beusinka Poslat vzkaz | 28.1.2011 22:34

Chcete zhubnout a pořád to nejde? Máte problémy s trávením? Vyhýbáte se proto spoustě jídlům? Trápí Vás žlučník..?

Zabývám se poradenstvím v oblasti zdravé výživy, regulace váhy a úpravy metabolismu. Všude kam se podíváte Vám vnucují přípravky, které pomohou zhubnout, ale u většiny z nich přijde zklamání - buď nezhubnete nebo se dostaví jo-jo efekt.

Spolupracuji s českou firmou, která nabízí pouze přírodní produkty - doplňky výživy, které Vám hubnutí pouze usnadní. Navíc dokáží vyřešit spoustu vedlejších účinků, které má na tělo nadváha ( podváha). Upozorňuji však, že hlavní způsob, jak zhubnout, je pochopit, jak vaše tělo pracuje a naučit se dodržovat pár pravidel!! Nejde pouze o prodej, ale o kompletní poradenství. ::souhlas::Napište mi, pokud máte zájem o více informací. Bude jen na Vás, jestli budete hubnout s pomocí nebo sami::ano-ano::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění