Diskuse: Máte rádi bižuterii?

   
Řadit:
16
příspěvků
Správce: arlette
Kamarádka nemá fotografii.
Iveta | 30.4.2015 10:31

Prez internet objednavam uz snad vsechno, krome jidla.:D samozrejme, no a jaky je to obchudek? Uz bych také chtela trochu si obmenit doplnky, nejaky novy nausnicky a tak…

Kamarádka nemá fotografii.
Nikolina | 9.4.2015 18:56

Ahoj z bizuterie mam doma především nausnice, které nenosim denne ale sem tam obcas si je vezmu.:) Osvedcil se mi obchudek na Praze 2, jenze nemam kolikrat moc casu a tak si to spise objednam prez internet.:)

Kamarádka nemá fotografii.
maham Poslat vzkaz | 8.11.2008 17:13

Také mám ráda bižu, vyrábím jí. Přijďte se podívat. <a href=„http://maham.rajce.idnes.cz/“>http://maham.rajce.idnes.cz</a>

Kamarádka nemá fotografii.
jituliiik Poslat vzkaz | 11.10.2008 18:19

Já mám taky bižuterii moc ráda, ale spíš takovou etnickou, dřevěné korálky a náramky, pak taky nosím hodně měděné šperky nebo šperky vyrobené z drátků. Jen je velká škoda, že je to všechno tak drahé, navíc já moc šikovná nejsem, takže si ani nic nevyrábím, jen sem tam navléknu pár korálků::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
kiwika Poslat vzkaz | 2.2.2008 18:36

::tleskajici::Jsou nové, mám radost že se líbí, zatím je tam málo věcí.Snad se zlepším.

Kamarádka nemá fotografii.
Vlastinka Poslat vzkaz | 2.2.2008 17:45

Ano já narazila při brouzdání na webu na Tvoje stránky a dovolila jsem si  je dát sem,aby se i ostatní milovnice krásné bižuterie mmohly pokochat,stejně jako já.Doufám,že se nezlobíš?Moc Tě zdravím ::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
kiwika Poslat vzkaz | 1.2.2008 18:02

Ahoj. Kamarádka mi vzkázala že tu narazila na moje stránky.
Musím říct že jsem velmi potěšená že nejsem jediná posedlá bižuterií.
Je krásné že za tak málo peněz se dá užít tolik krásy.
Takže děkuju za kompliment.
::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 1.2.2008 15:14

Taky mám bižuterii ráda ::ano-ano:: Nekupuju ji, ani sama nedělám, ale dostávám ji od kamarádky z Jablonce, která si tímhle přivydělává. Je nesmírně šikovná ::tleskajici:: v mém okolí její výrobky budí velký zájem, takže jsem její chodící reklama ::vysmaty:: Balíček od ní mi vždycky udělá obrovskou radost, protože se pokaždé trefí do mého vkusu. Líbí se mi i pár věcí z Avonu, ale je to tam hodně drahé :/

Johanka
Johanka Poslat vzkaz | 1.2.2008 13:25

Vlasti, jsi šikulka. Pokud mám možnost vybrat si z ozdob udělaných  nebo zakoupených, dám přednost tomu udělanému, i když není suoer precizní. Většinou mi jej dcera udělá podle potřeby.Dvakrát je mi milejší. ::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
Ponytail Poslat vzkaz | 1.2.2008 08:37

Ahoj, já taky miluju bižu, i když teď přes zimu jí moc neunosím. Ale v létě se vyřádím. V obchodech bižu nekupuju, je předražená a odmítám platit za značku. Vyrábím si sama, mrkněte ke mně do děníčku, mám tam ukázky své tvorby::radujici::

Kamarádka nemá fotografii.
| 31.1.2008 20:30

::kvetina::Ahojky ženské, já mám moc ráda bižuterii a moje dcery také, není to tak drahá záležitost, jako zlato se stříbrem a je různě barevná, takže ke každému novému oblečení a pokud se to hodí máme doma s holkama nějaké bižu v barvě toho nového hadříku, někdy se to také rozpadne, tak z toho uděláme jiné další, je to taková malá zábava, když holky vytvářejí ze starého nové!::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Juja Poslat vzkaz | 31.1.2008 19:18

mám bižuterii natolik ráda, že jsem si ji začala taky sama vyrábět. Alespoň si můžu udělat vždy v takové barvě, jakou zrovna potřebuji a mám ke každému oblečení hned doplněk. Abych se přiznala, tak mi lichotí, že mi manžel říká nejen, že mi ta bižuterka sluší, ale že jsem šikovná::vysmaty::. Zkuste to taky, opravdu to není nic těžkého a ještě ušetříte::souhlas::.
A taky mám alespoň dárky pro příbuzné a známé (samozřejmě ženy) ručně a s láskou dělané::vysmaty::.
Zdravím všechny fanynky bižuterky::smutny::.

Johanka
Johanka Poslat vzkaz | 31.1.2008 18:33

Zdravím. Moje dcerka - již dospělá- si vyrábí doplňky z bižuterie sama. Jen škoda, že obchod s těmito jednotlivými prvky je od nás tři hodiny autem.::ne-ne::Není to snadné se tam dostat častěji. Výhoda je i v tom, že si může udělat  šperk vhodný barevně k oblečení.::souhlas:: Pokud některý ztratí její zájem,předělá jej na lepší -zajímavější.  Zkus to. Chce to ale čas a dobrou fantazii.::tleskajici::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 31.1.2008 17:56

Taky ji mám moc ráda-už všechny korále a náramky ani nemám kam dávat ::vysmaty:: Jinak já nejradši nakupuju v Bijoux Brigitte - u nás v Ostravě-Porubě třeba v Tescu ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Lilimi Poslat vzkaz | 31.1.2008 17:41

Já jí miluju::radujici:: nejradči nakupuju Pink vaňkovka brno...to je výběr mi oči přechází...normalně u nas ve znojmě nic takoveho jako pink není. je kez bych tak mohla prodavat bižuterku...ale jak na to? nevite nekdo jak si otevřít obchod?::och::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění