Diskuse: Dieta po 2 hodinách

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: Snehulinka
Kamarádka nemá fotografii.
danyela | 27.2.2012 19:37

TO svicko75: mate zbytek adipexe? prosim email muj je danyela21@seznam.cz dekuji za odpoved

Kamarádka nemá fotografii.
Snehulinka Poslat vzkaz | 19.12.2010 17:18

Jasný, hezky se to říká, někdy hůře dodržuje. Ale když se chce, opravdu to jde. Pokud se jí pravidelně po těch 3 hodinách, člověk si udržuje hladinu cukru v krvi v normálu, organismus funguje tak, jak má a nedojde k tomu, že dorazí tzv. „vlčí hlad“, kdy celý den nejíš a večer bys snědla i dveře od ledničky. Já se to snažím dodržovat a není to o tom, že bych si 3 hodiny připravovala nějaké pokrmy. Stačí mít v zásobě zeleninu a ovoce (přesně jak popsala Veruschenka), v obchodě nakupovat ty kvalitní věci a trošku číst na etiketách (to, že je chléb tmavý, ještě neznamená, že je zdravější než světlý, protože je v něm pouze přidáno tmavé barvivo). Já mám v mrazáku naporcované maso po 100 g, vyndám to, za 2 minuty rozmrazím, hodím na gril, přidám zeleninku a za 15 minut ve super večeře hotová. Pokud vařím svíčkovou, dám si taky, ale malinkou porci. Většinou si ale uvařím něco jiného-zdravého pro sebe. Taky jsem si říkala, že to nejde, že nemám čas, že přeci nebudu vařit 2 chody, ale jde to, protože jsem si řekla, že tentokrát to prostě dokážu, zhubnu, nebudu řešit problémy jídlem a budu sama se sebou spokojená...

Kamarádka nemá fotografii.
VeroNik@ Poslat vzkaz | 8.12.2010 20:07

Nechtěně se mi to odeslalo třikrát. Omlouvám se::svaty::::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
VeroNik@ Poslat vzkaz | 8.12.2010 20:03

Ahojky::usmev::
Já teda nejím po 2 hodinách, ale po 3. Začala jsem asi před 11 dny a ze 114kg už mám váhu na 110kg.::ano-ano::
Ale k tomu se snažím aspoň trochu hýbat, buď 30 minutová rychla chůze, nebo zkouším Zumbu doma.

Ráno si dávám většinou Cornflakes s mlékem, nebo jogurtem, abych nastartovala energii na celý den.Ke svačině si dám jeden kus ovoce, k obědu cokoliv, ale malou porci. Přesnídávku, buď jogurt a jeden kus zeleniny, nebo dva kusy zeleniny. K večeři většinou celozrný chleba s 2 plátky šunky a 1plátkem sýra, někdy si dám teplou večeři, jako kuře jen se zeleninou, nebo brokolici se syrem atd. 
Pokud mám ještě potom na něco chuť u tv, vezmu si do ruky mrkev a jsem spokojená::vysmaty::

A velmi důležité je opravdu vypít 2 litry vody, nejlépe ale neslazené::souhlas::

Nevím zda ti to moje psaní k něčěmu bude ale doufám, že aspoň nějaká inspirace.

Mým cílem je schodit 30 kilo, ale to si asi opravdu můžu jen přát::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty:: A od ledna bych ráda začala chodit dvakrát až třikrát týdně sportovat ( Vacupress, badminton, Zumba)

Veronika::usmev::::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
svicko75 Poslat vzkaz | 2.12.2010 13:27

Ahojky lidičky,začala jsem hubnout tak jsem šla za doktorkou a ta mi doporučila užívat Adipex že ho má vyskoušenej na sobě,tak jsem si nechala napsat velké balení.No a schodila jsem 20kg,byla jsem štastná pak jsem si dala pauzu a kyla se vrátily během chciličky spátky.Tak jsem se rozhodla že se na to vykašlu a chtěla bych zhubnout sama a prý je dobré jíst po 2 hodinách ale malonko.Jestly jste nikdo jedl nebo jíte po 2 hodinách tak mi prosím napište tak nák kolik se toho může jíst a co.Příde mi že je to nejlepší způsob než rvát do sebe prášky.A jaký máte názor vy?Přidá te se nikdo ke mě.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění