Diskuse: jak na to?:)

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: simca001
Kamarádka nemá fotografii.
Veverka21 Poslat vzkaz | 29.6.2008 12:31

Přesně tak... Až na to že kosm. přípravky ani nepřispějí k odstranění... Podle lékařských studií jde s používáním těhle přípravků dolů 1 - 2mm za půl roku, ale samo i s každodenní masáží atd. atd. takže vlastně účinek je nulový, protože 
to vlastně obstarají právě ty masáže atd.
Kosm. přípravky bych v tomhle případě viděla jenom jako podpůrnou psychickou metodu - člověk má pak dojem že pro sebe dělá víc a tak a pozitivně ho to nakopne...

Kamarádka nemá fotografii.
MonikaK Poslat vzkaz | 28.6.2008 23:36

Zdravím ::usmev::
celulitida je komplexní problém související s výživou a (ne)zdravým životním stylem a jako takový se musí i komplexně řešit. ::ano-ano::

Žádný přípravek, ačkoli může být kvalitní a může k odstranění celulitidy přispět, vás sám o sobě celulitidy nezbaví::ne-ne::, je třeba využít další prostředky jako jsou masáže apod - jak jsme již psali např. v článcích <a href=“/magazin/detoxikace-tela/celulitida-jako-trest-za-pohodlnost-.aspx“>Celulitida jako trest za pohodlnost </a>a <a href=“/magazin/prirodni-kosmetika/celulitida--co-s-ni.aspx“>Celulitida - co s ní?</a> tady na webu Ženy.cz ::ano-ano::

A i tak je třeba počítat s tím, že odstranění celulitidy je dlouhodobá záležitost, která závisí i na systematičnosti, pravidelnosti a pevné vůli ::usmev::

<a href=„http://http//www.zeny.cz/magazin/detoxikace-tela/celulitida-jako-trest-za-pohodlnost-.aspx“></a>

Kamarádka nemá fotografii.
Veverka21 Poslat vzkaz | 28.6.2008 22:56

žádný kosmetický přípravek - byť sebelepší - tě celulitidy nezbaví. Je to akorát zbytečný vyhazování peněz. pomůže sport, saunování a masáže...

Kamarádka nemá fotografii.
768900x Poslat vzkaz | 28.6.2008 21:03

Kamarádka vždy říká, že to chce sport - pohyb a masírovat třeba při sprchování nějakou masážní houbou nebo kartáčem. Nevím, co je na tom pravdy. Tak hodně štěstí.::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
neithers Poslat vzkaz | 28.6.2008 17:29

Ahoj!Potřebovala bych poradit!Jaký je podle vás nejúčinější přípravek na trhu proti celulitidě?(a taky na celkové zpevnění pokožky)Díky za radu ::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění