Diskuse: Ať jdou kilča dolů..:-)

Řadit:
42
Kamarádka nemá fotografii.
Robka | 31.3.2014 21:36

Zdravím :) Snažím se teď hubnout s pomocí Obethinu. Beru ho vždycky před „hlavním“ jídlem, 3x denně. Pomáhá mi s pocitem hladu a nesním toho tolik. Nedávno jsem začala a zatím jsem si nevšimla výrazné změny váhy. Máte s Obethinem někdo zkušenosti?

sevelaZ Poslat vzkaz | 6.11.2010 19:11

Dobrý den, chtěl bych Vám nabídnout, pokud máte problém s hubnutím, zdarma analýzu stavby těla a pomoc při hubnutí. Jsem wellness poradce, zabívám se regulací váhy a máme opravdu skvělé výsledky. Veškeré poradentské služby jsou zdarma. Pokud by jste měla zájem, rád pomohu zhubnout i Vám. Přeji hezký den Zdeněk Ševela email:sevela.26@seznam.cz

Didi Poslat vzkaz | 6.11.2010 06:56

To koukám co nás tady je.já sice také držím dietu,teda mám styl stravování,ale Kořínkovou,jelikož potřebuji dát dolů pět kilo a vůbec se mě to nedaří.::nastvany2::

jozinka Poslat vzkaz | 5.11.2010 19:32

Mladá Boleslav... ::usmev::::usmev::::usmev::::usmev::

terka07 Poslat vzkaz | 1.11.2010 21:08

jéé já jsem taky z Mladé Boleslavi to je náhodička:)

Didi Poslat vzkaz | 1.11.2010 16:16

ahojky.jsme skoro stejně staré a máš v profilu středočeský kraj Já jsem z Mladé Boleslavi,před chvilkou jsem ti poslala email prosím o zaslání stravovacího režimu (napsala jsem diety).děkuji.Dana

devilbajka Poslat vzkaz | 1.11.2010 14:03

Já jsem vždycky cvičila, řekla bych , že jsem to přeháněla, pak jsem ze zdrav. důvodů na rok musela přestat cvičit a začlo to, ač jím odjakživa zdravě , i když s pravidelností to bylo na štíru, přibrala jsem postupně 20 kg. Rozdhodla jsem se s tím něco udělat, jako již několikrát, když jsem zkoušela různé Lipoxaly a jiné věci, samozřejmě s upraveným jídelníčkem a pěkně pravidelných malých dávkách. Stejně se nic nedělo. Až jsem začla užívat EMULIPS, který jsem si nekupovala na hubnutí, ale protože trpím zácpou. Chodím teď každý den:D a začla jsem hubnout. Mám dole 8 kg a věřím v další úspěchy. Vzledem k  mému vytížení a do toho 2.5 letý syn, nemám téměř na cvičení čas, takže to dost flákám, ale Emulips mi fakt pomohl. Mohu doporučit :D

Frycovicka Poslat vzkaz | 26.9.2010 20:37

Ahoj, mám pro vás tip, také jsem se rozhodla něco ze sebou udělat a kámoška mi poradila internetové stránky FITHALL. Je to super, jelikož mám práci, děti, manžela - vždyť to znáte a udělat si čas na cvičení je dost těžké. A tady jsem nalezla fůru cvičení - joga, pilates, Bodystyling, ..... vše je zadarmo a hlavně mohu cviči kdykoliv chci. Založila jsem si u nich Cvičební plán a kilča jdou dolů. Doporučuju.

Lenia22 Poslat vzkaz | 22.9.2010 11:42

Ahojky Kofein K není určen přímo k dietě ale ke zrychlení metabolismu. Mám to z vlastní zkušenosti a doporučila mi to známá na doporučení paní z lékárny, která to zkusila při hubnutí.Koupila jsem si už druhé balení, je to balení po 10 tabletách a užívám jednu denně.Tím, že zrychluje metabolismus nejsem unavená a mám více energie na cvičení. Samozřejmě při tom držím i dietku.Na krabičce to není napsané, že se užívá při dietě, ale je to odzkoušené:)Za 3 týdny jsem zhubla 3 kilča.Doporučuji.

xxxxxx Poslat vzkaz | 21.9.2010 22:56

...takže skutečně to sem nenacpu, proto ještě jednou upřesňuji moji emailovou adresu. IVA549@seznam.cz.....pošlu.
Zdravím vás a dobrou::smutny::

xxxxxx Poslat vzkaz | 21.9.2010 22:52

...pokuším se to sem vložit jako přílohu Wordu a nic...::och::...nefunguje to::nastvany2::
sákryš::placici::...nevadí pokud máte zájem pište na mojí mejlovku pošlu Vám to zcela zdarma!!!!!
pa::smutny::

xxxxxx Poslat vzkaz | 21.9.2010 22:50

Ahoj všechny spolubojovnice::smutny::,nechodím sem často,ale v poslední diskuzi jsem jen napsala co si myslím a hned se ozvalo pár natrefených....no nebudu už to rozvádět.jsme tu všechny na stejné lodi a já jsem vám slíbila jak spolu se Sibu a přesným jídelníčkem shazuji 1,5 kg týdně. Už několik jsem jich rozeslala emailem. Já sama hlásím,že jsem už od 9.8.2010 do dnešního dne shodila 11,5 kg::radujici::což je cca 7 týdnů!!!::radujici::::radujici::
Mnoho holek mi psalo jak jím.Mám přesně sestavenou stravu od lékařky kdy jsem za pomocí meridie tehdy shodila 40 kg.Nechci se opakovat,ale aby jste viděly,že to dokážete každá a nemusíte se sem chodit kát že jste to nějak nezvládly::drsnak::,připíchnu sem ten jídelníček a správnou sestavu potravin aby jste si každá která máte zájem mohla  stáhnout. Musím ještě podotknout,že skoro vůbec necvičím,jsem dost  pracovně zapřažená a jde to i bez toho ukázkově.Jakékoliv dotazy mi piště na moji adresu IVA549@seznam.cz a případné recepty na kterých pracuji vám sem přilípnu později::ano-ano::
Zdravím Vás všechny ať jsou z nás zase krásný šlank kočky!!::pripijejici::Iva.

petrulinka
petrulinka Poslat vzkaz | 21.9.2010 20:23

::usmev::tak já jsem o kofeinu k četla, ale nic o dietě tam napsáno není: <a href=„http://www.kofeink.cz/?sklik“>http://www.kofeink.cz/?sklik</a>

jozinka Poslat vzkaz | 21.9.2010 19:40

ahojky.. tak to neznám.. a jak dlouho to užíváš???? a jsou to kapky nebo co??? a jak ti to funguje??

Lenia22 Poslat vzkaz | 20.9.2010 13:44

Ahoj zkoušeli jste někdo Kofein K?Koupila jsem si to na doporučení známé.je to doplněk stravy, který se užívá při dietě a zrychluje metabolismus čímž i rychleji hubnete.Dodává energii a není drahý.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění