Diskuse: Sebevědomí

   
Řadit:
11
příspěvků
Správce: Ryann
Kamarádka nemá fotografii.
SimonkaVopenk Poslat vzkaz | 4.11.2009 17:11

ahoj, tuto knihu jsem cetla, je dobrá! Je pravda, ze mame malou sebeduveru. Videla jsem to i na jedne vebove strance, kde jsem clenem. Byl to pruzkum o ceskych zenach. Jmenovalo se to prosebe.cz.  <a href=„http://www.prosebe.com/2009/10/%c4%8desk%c3%a9-%c5%beeny-o-%c4%8desk%c3%bdch-%c5%been%c3%a1ch.html“>Tu je odkaz </a>na prezentaci, kterou jsem ted nasla! Opravdu zajimave.

Tak at nam to sebevedomi stoupá nahru!! Simona

Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 25.10.2009 16:25

Ahoj, patřím k těm, co se ozvou, ale dnešné doba je velmi zlá a i když vím, že mi může hrozit vyhazov, protože náhrada se nyní najde velmi rychle, tak stejně se ozývám, bohužel to opravdu přináší jen nepřátele, protože lidi se bojí a je to opravdu tak, že většina se jich bojí, s tím se musíš smířit. A co hůř, staneš se terčem pomluv a to i v případě, že jim svým jednáním dopomůžeš třeba k vyššímu platu, stejně tě pomluví. Lidi jsou u nás v ČR prostě zlí, závistlivý a chamtiví a samozřejmě nepřejícní. Buď svá a sama uvidíš, jestli se máš zbrzdit a zasáhnout až v krajním případě, jako jsem se to naučila já a nebo budeš stále bojovat se spoustou nepřátel, možná jen kdybys jim to tolik nedávala najevo, že jsou pro tebe nemožní.

Kamarádka nemá fotografii.
XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 18:29

Konkrétnější ok... (jinak jsem holka :) ale chápu, že z příspěvku to nebylo poznat).

Dobře, uvedu příklad (vlastní zkušenost - vlastně první událost, kde mi bylo řečeno o mých vysokých nárocích atd.)

Ve třetí třídě jsme dostali za domácí úkol zjistit 2 věci: Kam odlétají vlaštovky na zimu? A kde se narodil Lada? Doma jsem si prošla knihovnu a našla odpovědi - Afrika (pro vlaštovky) a Hrusice (pro Ladu).

Všichni ve třídě se na to samozřejmě vykašlali tak jsem se chopila slova a odpověděla na otázky - učitelka mě však vyvedla z omylu slovy: „Děti to se mi nějak nezdá. Napiště si: do teplých krajin a horusice.“

I když jsem pak druhý den přinesla knihy a dokázala, že jsem měla pravdu, nikdo to nijak neřešil - tak se učitelka spletla no - lidi dělají chyby. Ale já už ji od té doby měla za debila a všichni mě kvůli tomu nesnášeli, učitelka si dokonce stěžovala mojí matce, že je vidět, že ji nemám ráda.

No a od té doby se to nějak tak veze, nesnáším prostě, když všichni drží hubu a krok a nic neřeknou i když ví, že je něco špatně. Já to pak řeknu a lidi jsou na mě všichni na štvaní - davové smýšlení.

Kamarádka nemá fotografii.
| 24.10.2009 08:16

Mohl bys být konkrétnější?

Kamarádka nemá fotografii.
XYZ Poslat vzkaz | 24.10.2009 05:44

No o nízkém sebevědomí slyším od svých přátel a z okolí neustále - osobně tímto pocitem netrpím - alespoň ne tolik a ve směrech jak mi všichni sdělují.

Mám opačný problém - kladu vysoké nároky jak na sebe, tak ale i na své okolí = nikdo mě nemá rád.

Mira
Mira Poslat vzkaz | 4.2.2009 12:46

souhlasím s Este, že člověk by se měl mít víc rád. To nás dříve neučili. Když budu mít ráda sebe a budu se sebou spokojená, budu i jinak nahlížet na ostatní.

Kamarádka nemá fotografii.
Este Poslat vzkaz | 4.2.2009 12:35

Hlavně si nesmíš pořád za něco nadávat, ale právě naopak. Taky je dobrý si každý večer před spaním v myšlenkách prolétnout celý den. Co jsi dělala, co jsi říkala apod. a dívat se na to ne jako na sebe, ale jako na někoho jiného. Zjistíš, že to je v pohodě a postupně se ti to v hlavě začne přenastavovat tak, aby sis víc věřila...::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
JitkaSt Poslat vzkaz | 14.1.2009 18:23

a pak jsou taky takové metody, jako je kineziologie, regresní terapie, AFT, konstelace. Ty ti to pomůžou vyřešit. ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Lucky Poslat vzkaz | 10.12.2008 08:43

Mám hrozně malé sebevědomí. Chodím teď do nové práce, kde bych ho nutně potřebovala.. Akorát se pořád podceňuji... Jsem věčně nervózní, hlavně když komunikuji s lidmi tady... Nevím co mám dělat, prosím poraďte mi ::kocka::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění