Diskuse: swingers párty ?

Řadit:
90
Kamarádka nemá fotografii.

TO an.krchova@email.cz: Ahoj :D taky řešíme podobný problém. Dost jsme si o tom už zjišťovali, ale pořád nejsme na 100% rozhodnuti že do toho pudem. Mluví o tom spíš přítel než já ale osobně se tomu tolik nebráním. Kdyby tě o tom zajímaly nějaké základní informace tak se mrkni na tohle https://www.sexporadna.cz/swingers-party/ dozvíš se tam ale spíš jak to chodí. Nějaký osobní tip na místo ti taky nedám, protože jsme tam ještě nebyli takže budu taky ráda pokud někdo o nečem ví a mohl by poradit.

Ahoj, ráda bych tohle téma obnovila :) najde se tu někdo kdo má zkušenost z poslední doby se swingers párty? Trochu jsem si o tom hledala, ale pořádně nevím jak to tam chodí a na co bychom se měli s přítelem připravit. Případně i nějaký tip na podnik v Praze :) díky

LauraR Poslat vzkaz | 20.9.2017 02:57

TO Barbora: Ahoj, prosim poradila by si swingers party pre mlady, stihly a atraktivny par? paci sa nam exhibicionizmus a voyeur, radi by sme navstivili nejaky prijemny klub kde by sme obohatili nase zaziky

kámoška | 9.6.2017 18:41

a můžeš říct konkrétní klub kde se ti líbilo?

Vlada.va | 25.5.2017 16:09

TO mydva:

ahoj, rádi s Vámi vyrazíme...... stačí se domluvit kdy a kam ;-)

mydva | 19.5.2017 23:30

TO Miki: Ahoj jsme také pár 40let a chceme také něco zažít... nechtěli byste vyrazit s námi, ať je to snažší....

Anonym | 12.4.2017 03:41

TO Mea: Ano :)

Anonym | 21.1.2017 14:02

Ahoj, mám podobný příspěvek jako někdo tady už měl..sháním doprovod na swingers..jsem z Usteckého kraje, vysokoškolák sympaták a hledám slečnu či ženu, klidně i v Praze která by mě na sšingers doprovodila..nikdy jsem nebyl a rád bych to zkusil :-) MvonB@seznam.cz děkuji..

Anonym | 29.11.2016 17:42

Ahoj, můžu poprosit nějaké recenze na Lublaňskou? Chodí tam i samotní jedinci? Kdy je to zde nejlepší? Děkuji :)

Anonym | 9.11.2016 15:12

je to Praha 2, hodně chlapů holek málo

Ve | 31.10.2016 23:43

Ahoj, jsem (single) z Prahy a swingers me laka uz nejakou dobu, jenze jsem zatim nenasla odvahu, i kdyz sex a vse kolem nej pro me tabu neni. Spis je to tim, ze nejsem zadna modelka, naopak mam nejake to kilco navic. Kdyby tu byla nejaka pohodova slecna/zena, co uz to zna, vi, kam zajit (kde je to dobre a na urovni), a podelila by se o zkusenosti nebo by se pridala, tak budu rada za info nebo spolecnost. Kdyz tak pisnete na mail aquabelka@centrum.cz

mihaja | 8.10.2016 10:23

TO Pritel: prosím,kde to je Lublanská -jaké město? 8-)

mihaja | 8.10.2016 10:20

TO karfi18: máte ještě zájem o swingres párty?jsme pár <3

Barbora | 21.9.2016 09:08

Byla jsem ve swingers klubu Bunkr, ale byla jsem dost zklamaná. Celkově to prostředí působí šíleně oplzle a vůbec není sexy. Samostatný muži už jsou deformovaní chozením do tohodle podniku, jsou líný vás dobývat, neztrácejí čas a jdou za jinou. Přitom svádění je pro mne více sexy než samotný sex. Objevují se tam i samotné zamindrákované baculky, který si tam dokazují, že jsou sexy tím, že dávají, kdejakému troubovi, který tam přijde. Párů tam chodí málo. Chlapi tam chodí oblečení jen v ručníku a to na mne nepůsobí dobře. Rozhodně nikomu nedoporučuji návštěvu takového podniku, můžete si přivodit trauma, rozbít si vztah a u mužů se pak následně může objevit problém erekcí daný psychicky,právě tím, že navštívili tenhle klub.

Miki | 12.8.2016 23:36

Ahoj,jsme pár věk 35let. Můžete mi doporučit nějaký klub na Jižní Moravě - Brno, Břeclav, Hodonín? v Brně jsem slyšel o klubu Nesytka. Máte nějaké zkušenosti? Jaké jsou např ceny občerstvení?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění