Diskuse: Výběr elektrnické cigarety

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: modrasek
Kamarádka nemá fotografii.
kvalitně | 6.9.2012 06:53

Hlavní rada je tato: kupuj kvalitně já kupuji na www.elektronickeobojkypropsy.cz a spokojený jsem moc

Kamarádka nemá fotografii.
modrasek Poslat vzkaz | 26.10.2010 09:17

Děkuji za odpověď. Pořád se nemůžu rozhodout, ale řekla jsem přítelovi, že by mi to mohl pořídit jako dárek na vánoce. Myslím, že by mi asi nevadilo kdyby cigareta nevypadala jako klasická, ale ono to chce asi vyzkoušet a někde se na to podívat v realu.

Kamarádka nemá fotografii.
novottom Poslat vzkaz | 25.10.2010 09:46

Ahoj, koukala jsem na tvůj příspěvěk a řešila jsem před nedávnem podobný problém. e-cigaretu co jsi posílala, bych ti doporučila, nevíhoda je v tom, že nevypadá jako klasická cigareta, což může být pro někoho rozhodující faktor. JInak je dobrá, ale hodně záleží na náplních. Doporučuji rovnou přiobjednat tyto: http://www.e-cigo.cz/e-naplne-liquid/e-liquid-30ml. A potom to chce zamozřejmě pevnou vůli!!

Kamarádka nemá fotografii.
modrasek Poslat vzkaz | 22.10.2010 14:58

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Již delší dobu přemýšlíš o tom že bych přešla z klasických cigaret na elektronickou cigaretu. Prošla jsem si několik stránek a mluvila s lidmi, kteří ji již používají. na internetu jsem si vybrala tento model: <a href=„http://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/elektronicka-cigareta-ego-riva“ /><a href=„http://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/elektronicka-cigareta-ego-riva“>http://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/elektronicka-cigareta-ego-riva</a>
je tohle dobrá volba?Prosím o každou radu nebo nápad. Předem všem moc díky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění