Diskuse: Neustálá únava

   
Řadit:
30
příspěvků
Správce: Nika1
Kamarádka nemá fotografii.
zienka Poslat vzkaz | 6.10.2016 08:48

Teď jsem někde slyšela, že to může být i parazitama v trávícím traktu.

Kamarádka nemá fotografii.
pojkaska Poslat vzkaz | 30.5.2016 01:50

No já právě se bojím až budu mít ty nejhorší zkoušky, že mi nebude stačit. Tak hledám i něco jiného

Kamarádka nemá fotografii.
Sporka Poslat vzkaz | 29.5.2016 16:31

Na mě káva už teda nepůsobila skoro vůbec. Nevím proč, asi jsem si na ni vytvořila už imunitu. Nevím.

Kamarádka nemá fotografii.
pojkaska Poslat vzkaz | 28.5.2016 04:54

Nějaké dobré? Já zatím jedu na kafe při zkouškovém, ale jsou čím dál těžší zkoušky.

Kamarádka nemá fotografii.
andryska Poslat vzkaz | 30.4.2016 14:08

Já mám s únavou v poslední době problémy. Asi z přepracování.

Kamarádka nemá fotografii.
januulina Poslat vzkaz | 26.9.2015 20:58

Nevím jestli slečna/paní myslí to co já, ale mám pocit, že by to mohl být brainer. Používá ho sestra, když se učí dlouho do noci nebo píše něco do školy. :)

Kamarádka nemá fotografii.
Zita | 17.9.2015 21:23

Jaký je prosím ten energy přípravek? Já mám v poslední době hodně práce a nějak mě to zmáhá. Bohužel energy drinky mi nechutnají jsou strašně sladké a kávu nepiji odjakživa. :)

Kamarádka nemá fotografii.
Mirka | 14.9.2015 20:06

Pokud je to dlouhodobá únava, tak bych doporučovala skutečně navštívit doktora. Pokud ovšem znáte příčinu, tak bych mohla doporučit energy přípravek sypký, který mi pomáhá. Je bez příchuti, protože takovou tu pachuť klasických energy vod nemůžu polknout. :)

Kamarádka nemá fotografii.

Původem únavy by mohl být nějaký dlouhodobější vznitřní problém... zjistit, kde je příčina by mohlo mikroskopické vyšetření krve

Kamarádka nemá fotografii.
Sarinka | 19.1.2015 20:36

Ahoj, stejný problém mám i já. Ještě víc mě ví demotivovat i to, že mé kolegyně v práci mluví jen o tom jak je venku teď ošklivě a že je vlastně ta práce nebaví :( A nevíte jestli ten naturefood pomáhá i při tom, aby mi přestala být taková zima? Kolem mě je vždy strašně teplo, ale mám například na střídačku jednou studené ruce a jednou studené nohy. Nevím si s tím rady a už je to trošku dlouhodobější problém. Určitě bych i nějakou dlouhodobější detoxikaci přijala, neboť po Vánocích musí vypadat můj žaludek úplně strašně: D

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.12.2014 09:07

Mám to samé pravidelně každý rok. Asi mi chybí teplo a sluníčko, zimu opravdu ráda nemám - hlavně to, že už je pomalu ve 4 hodiny tma, je strašně depresivní. No každopádně spím dost dlouho, každý den těch osm hodin mám. snažím se trochu pravidelně hýbat, ale moc mi to nejde. Vím, že bych měla jíst hodně zeleniny, ať mám vitamíny, ale mě ta zelenina přes zimu nejede, nemůžu si pomoct. Teď jsem si objednala z eshopu naturefoof - má být dobrý na detoxikaci a že obsahuje hodně živin, takže má pak člověk energii a není unavený. Zatím ho mám asi 3 dny, takže zatím nemůžu nic posuzovat, ale tak snad pomůže.

Kamarádka nemá fotografii.
Simča | 25.9.2014 14:28

Coenzym užívám již několik pro svůj lepší pocit. zatím teda netrpím na žádný cholesterol nebo tak něco, ale v 50 letech člověk nikdy neví. Teď jsem si koupila nějaký nový s nejvyšší dávkou coenzymu v tabletě od Da Vinci.

Kamarádka nemá fotografii.

Počasí,fyzická námaha,psychická zátěž...to vše mohou být důvody pro únavu.Ale nějaká chemie ji rozhodně nevyléčí.Copak jsme roboti?Ne,vzešli jsme z přírody,tak proč se jí vyhýbat v případě léčení? V případě zájmu pište na email.

Kamarádka nemá fotografii.
Morise Poslat vzkaz | 23.5.2013 17:25

Taky si myslím, že je to psychický problém. O něčem podobném jsem četla v knize Co ti napoví nemoc od Kurta Tepperweina. Tam se totiž píše, že všechny nemoci, včetně vaší únavy, jsou potlačenými psychickými potížemi. No a je jasné, že té nemoci se člověk zbaví tak, že se zbaví těch psychických potíží :)

Kamarádka nemá fotografii.
Zuzka | 8.2.2013 12:55

Dobrý den, jestli jste ale tak moc unavená, že opravdu nemáte sílu na nic, než jen celé dny ležet, tak bych hledala příčinu spíš v psychice. Bohužel nejsem lékařka ani nic podobného... nevím, jak se tomu říká, ale takováhle obrovská unava opravdu může být i z psychiky. Prý v extrémních případech takoví lidé nejsou schopní si ani dojít pro jídlo.

Já sama s tím problém nemám, ale vím, že když jsem veselá, mohla bych skákat přes hory. A když jsem smutná, tak mám pocit, že jsem bez energie a skoro jak kdybych nežila.

Jinak, kdyby Vám to nevadilo, můžete mi napsat, co všechno jste už vyzkoušela? (doa.doa@seznam.cz) Souhlasím, že zdraví Vám žádná zázračná pilulka nepřinese, ale úplně to zavrhovat také asi není řešení.

V každém případě, jestli tento stav drvá delší dobu, tak opravdu je potřeba zajít k lékaři. Není to neormální. Klidně si i popovídám na ICQ 319476873, ale jinak takto vysokou míru únavy jsem u sebe nezažila. Moje mamka ale asi ano, ale asi to nebylo tak zlé, jak sama popisujete... No, něco bych Vám k tomu případně ještě napsala, pokud by jste měla zájem.

Jejda, a teď koukám, že Váš příspěvek už je 2 roky starý. Jak jste dopadla? Dostala jste se z toho a co Vám pomohlo? Klidně písněte do emailu.

Díky. Zuzka

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění