Diskuse: nepříjemný hlas

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: jituskaaa
Kamarádka nemá fotografii.
jituskaaa Poslat vzkaz | 14.10.2010 13:46

tak podivej, jsetli je ti s nim jinak moc hezky, tak hlas hod za hlavu, dyt to je preci blbost =) treba mu spatne probehla v puberte mutace, nebo ma nejak nemocny hlasivky...dyt co, tobe se za par let muze stat taky neco a jak by ti bylo kdyby se on kvuli tomu s tebou rozesel..rozchazet se kvuli barve hlasu je idioctvi ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
malabaletka Poslat vzkaz | 18.9.2010 12:34

My jsme se úplně na začátku jen vídali, prostě na mě jen v autobuse pěkně pokýval hlavou. No a pak mě pozval na kafe a úlně mě zarazil ten hlas, proště takový skřípák, který se snad k muži ani nehodí. Mám ho moc ráda, ale řeším to rači už teď. Třeba mě to za 5 let začně strašně otravovat. Je to něco jako když by nějaký muž měl chlupatá záda a vám by to docela vadilo, ale nadruhou stranu se pořád přesvědčujete, že to přece nevadí.

Kamarádka nemá fotografii.
| 17.9.2010 09:54

Naše moc hezká kamarádka, kterou máme všichni hodně rádi, hláskem pětiletého děvčátka objednává pro svou firmu po telefonu bagr CAT 305 za dva miliony.
Má takový hlásek, co ji známe. Když jí na druhé straně telefon položí, zavolá znovu a trpělivě vysvětlí, že to opravdu myslí vážně. A že hlásek klame.

Malabaletko, pokud opravdu zjistíš, že i tvému příteli je jeho hlas v životě někdy  na obtíž (zkus se šetrně zeptat jeho příbuzných nebo dobrých známých) jsou určitě možnosti, jak na změně posazení hlasu apod. zapracovat ve spolupráci s odborníky.

On i hlas je nedílnou součástí osobnosti a může být velmi silným afrodisiakem. Nebo bohužel jeho opakem.

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 17.9.2010 08:22

Máš ho ráda? Asi ne tolik, abys o jeho hlase neuvažovala jako důvodu k rozchodu. Po dvou měsících bys to měla ještě přehlížet. Zamilovaní přece dokáží odpustit ledacos. Tak střízlivý pohled po dvouměsíční známosti je  podle mě výjimkou. Ale budiž. Co kdyby byl němý, ale jinak zlatý člověk? Vůbec by sis ho nevšimla? 

Kamarádka nemá fotografii.
malabaletka Poslat vzkaz | 16.9.2010 21:07

Mám trápení s přítelem. Je moc fajn a rozumíme si, jsme spolu skoro 2 měsíce, ale strašně mě trápí jeho hlas. Příjde mi hrozně nepříjemný, vždycky si říkám, že když na někoho mluví určitě si myslí to samé co já. Myslíte, že je blbost se k vůli tomu rozcházet? ::placici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění