Diskuse: Lepší sex s jiným mužem

   
Řadit:
17
příspěvků
Správce: nimfa
Kamarádka nemá fotografii.
JÁ-ONA-ON | 22.10.2017 16:02

TO Sajrajt: Nevím...mám zkušenosti s manželkou a to jak 4ka tak 3ka a to tak, že jsem ji š*kal s kámošem...nejsem svatoušek a několikrát jsem ji dříve podvedl...ona to ví a nedávno mě podvedla ona...já na to přišel a nyní míváme 3ku s tím, se kterým mě podvedla..a bývá to hodně divoké a spokojeni jsme všivhni. DOPORUČUJI!!!
PS: má žena nemá problém ani s holkou a to je pokoukáníčko... <3 zrovna dnes se na to chystáme. devil

sebkova
sebkova Poslat vzkaz | 30.9.2011 20:40

TO :nimfa
tak tohle je podle mě totální extrém a na rozdíl od tebe bych si tohle nenechala líbit a řvala bych na celé kolo jak šílená, a když máš chlapa který by se tě nezastal a nevymlátil z nich duši tak tě upřímně lituji, ještě že mám muže který se nikdy neožere jak prase a určitě by si jeho známí ke mě nikdy nic nedovolili......

sebkova
sebkova Poslat vzkaz | 30.9.2011 20:36

TO :katlin
Já osobně bych spíš řekla že na vzrušivosti ti přidává i to že je to jiný chlap než ten na kterého jsi zvyklá a i to že je to zakázané, ty možná myslíš na sex s jiným, ale představ si že ty bys byla na místě kdy by tobě tvůj muž nasazoval parohy, snaž se doma sex oživit a ne hned být unesená z nějaké bokovky......

Kamarádka nemá fotografii.
nimfa Poslat vzkaz | 26.9.2010 06:17

prvy krat to bolo manzel si priniesol kolegov z roboty boli styria obsluhovala som ich ako sa patry jeden mlady asi 20r.chalan pomne pozeral ty traja boli starsi a jeho sef asi 60r.maco popila som manzel bol namol zaspal v gavci ja som si sla lahnut prebudilo ma hladenie v rozkroku bol to ten fagan nchala som sa pomilovat bolo to kratke a drsne aj proti mojmu zakazu sa domna vystriekal ked som lepsie otvorila oci vo dverach staly povyzliekany vsetci chcela som kricat ten stary sef mi zapchal usta povedal moja chces abi vedel ze ta trtkame tak kric comyslis co bude ked sa zobudi.tak som nechala vsetci sa namne vystriedali.a jeho sef si namne ukojil svoje perver.chute.

Kamarádka nemá fotografii.
shakti Poslat vzkaz | 26.8.2009 11:28

No a někdy je fajn tu náhodu trošičku popostrčit. Ovšem s trochou diplomacie. Recept a´la Sajrajt by fakt nefungoval ::smich:: Víme koho máme doma a jak na něj::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
katlin Poslat vzkaz | 17.8.2009 11:58

Přesně jsi to trefila, hezoun co to umí!!!
Manžela dál v plánu podvádět nemám, takže si myslím, že náš vztah je dál v pohodě.
A co se týče toho zpestření v podobě „trojky“, tak to mě taky napadlo ::smich:: hlavně bych pak mohla mít úplně čisté svědomí a jak se říká nikdy neříkej nikdy...takže teď jen můžu čekat, co nám osud (nebo náhoda) nachystá...

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 17.8.2009 11:04

No to bych měl vážně radost, kdyby se zejtra objevila ve dveřích přítelkyně s nějakym hošanem a řekla “<em>Ahoj miláčku! Tohle je Robert, má ho dvakrát delšího, třikrát tlustějšího a umí mě úžasně oject. To musíš vidět! A počkej, jak budu řvát, tos v životě nenezažil!!“ </em>Vzhledem k tomu, že není mé největší přání vidět mou slečnu zmítající se rozkoší na cizim chlapovi, asi bych lákavou nabídku odmítnul. Dokonce bych se na ni pro nevěru naštval a šel bych někam pořídit vlastní milenku. Abych ji mohl předvést, jak jí to fantasticky naložim a jak umí kouřit až mě rozpláče ::och:: a pak bych se s drahou polovičkou rozešel..

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 17.8.2009 07:55

No jasně! ::vysmaty:: Vždyť je to krásné, když se mají dva až tři lidi rádi ::ano-ano::
Pro mě to ale není, já jsem lakomej.
T.

Kamarádka nemá fotografii.
Atevi Poslat vzkaz | 16.8.2009 22:20

byl ten sex lepší jen v tom ,že to byl někdo nový a nepředvídatelný.Myslím,že „technika“ byla asi stejná ne?!Spíš opojení z něčeho nového.Nevím nikdy se mi to nestalo a doufám,že nestane ,ale dovedu to pochopit,to chvilkové opojení-bohužel ty výčitky pak to hodně kazí.

Kamarádka nemá fotografii.
shakti Poslat vzkaz | 15.8.2009 03:23

Ahoj,

Podle tvého popisu usuzuji na hezouna co umí pomotat hlavu. Co oněm víš, že bys ho doma nechtěla ani za zlatý prase a stejně tě přitahuje jako magnet. Manžela miluješ, ale co naplat, ta přitažlivost je silnější než nějaké morální zásady.

Ze zkušenosti vím, že takovýto „vztah“ je po nějakou dobu fajn. Super sex, spousta rozkoše. Ale pak ta erotická jiskra vyhoří a zůstane rutina. Pořád dobrej sex, ale jelikož jsme duše citlivé, tak nám schází láska. Něžné obětí a pohlazení bez sexuálního podtextu. A tak to prostě časem skončíme.

Je fakt, že tehdy jsem neměla jiný vztah, ale pokud máš na to podvádět manžela, tak bych řekla, že časem vše odezní a ty se ráda vrátíš do něžné náruče. Pokud tam ta náruč ovšem ještě bude - to je riziko.

Je tu také možnost manžela přibrat do party, což může být příjemné zpestření pro všechny ::radujici:: 

Alespoň o toto řešení bych usiloala já::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
yabicka Poslat vzkaz | 13.8.2009 15:11

nenech si manželství rozbít....
Já jsem hodně přemýšlela nad tím proč to bylo lepší....zkusila jsem to tak i doma a výsledek byl perfektní...::radujici::

Kamarádka nemá fotografii.
bubacek Poslat vzkaz | 6.8.2009 19:35

Ahojky,  no nevím. Mě se stalo něco podobného.Mám manžela ráda, ale sex po letech s někým jiným.....no byla to nádhera. Jenomže jsme se vídali každý den v práci a to nebylo dobré. Zamilovala jsem se a trvalo to dost dlouho. Tak dlouho až na to manžel přišel. Kdyby o mě manžel tenkrát nebojoval, asi už by jsme spolu nebyli.
Dnes jsem ráda, že bojoval a už bych k takovému úletu asi nesvolila.::ne-ne::
Takže ti radím snaž se to neopakovat, pokud nechceš rozbít manželství. Mě se to málem povedlo. ::stydlivka::
 Měj se hezky

Kamarádka nemá fotografii.
katlin Poslat vzkaz | 6.8.2009 14:27

Kéž by to šlo ::placici::
Dotyčného potkávám teď přes léto víc (tak jednou za 14dní), protože jsou různé zahradní akce a tak, doufám, že v zimě bude „klid“... Zamilovat se 100% nezamiluju, není to chlap do života, ani nechci vedět, kolik takových úletů má::svaty:: v tomhle mám naštěstí jasno::vysmaty::.
Ale prostě mi leží v hlavě ten sex, on to umí (možná to je právě tou praxí). Kamarádka říkala, že budu srovnávat už na vždycky, tak se toho trochu děsím... Nejhorší je, že on se svou povahou „do větru“ by se nebránil dalšímu úletu...což nemůžu dopustit, protože si myslím, že by to pak bylo ještě horší, myslím zapomenout.
Čekám další rady::stydlivka::...

Kamarádka nemá fotografii.
kubíček Poslat vzkaz | 5.8.2009 11:56

Tak si tady pročítám Tvůj problém, a já osobně zastávám takový názor, že jakmile okusíš lepší sex s jiným mužem než máš doma, tak to asi tak lehce nevyprchá... Už tak nějak budeš srovnávat a vědět, že “ s ním“ to bylo úžasné, krásné a vzrušující. Ale taky záleží na tom, zda toho dotyčného pravidelně potkáváš, zda se třeba v partii scházíte, nebo v práci...o to to je potom horší, když ho máš na očích. A vůbec nejhorší je, když se do něho zamiluješ..Ale jestli to byl opravdu jen úlet na jednu noc, tak se neboj...to zvládneš. Ale jestli už teď třeba na něho myslíš a znovu by jsi chtěla se s ním milovat...tak to už je trochu problém. Ale bojuj a dej mi vědět. Rosimka::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
katlin Poslat vzkaz | 4.8.2009 20:29

Děkuji za radu...doufám, že to brzy vyprchá...Máš (máte) s tím také zkušenost??

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění