Diskuse: Mléčna dieta

   
Řadit:
40
příspěvků
Správce: petrulinka
Kamarádka nemá fotografii.
Terka | 3.3.2019 08:49

Zdravím všechny. Jsem u 10.dne, cítím se dobře, tak lehce a vzhledem k tomu, že mám počínaje dneškem volno od práce, tak i plná energie. Takže si dnes už trochu zajezdím na rotopedu a přidám pár sklapovaček. Co se týče váhy, nedokážu říct kolik kg jsem dosud shodila, nevážím se. Podle posledního vážení u doktora jsem měla okolo 58kg než jsem do toho šla při výšce 160cm, tak jsem si přála jen zhubnout zpátky do mých oblíbených kalhot - ty už obleču :-) jen chci sdílet své poznatky ohledně této diety těm, kteří váhají, jestli do toho jít. První mléčný den se celkem dal zvládnout, byla jsem překvapená jak mléko dokáže zasytit. V následujících 3 dnech jsem občas měla pocit hladu a malátnosti, ale to bylo určitě z části i pracovním vypětím. Nezpanikařila jsem a hlad i únava vždy odešly. Do konce prvního týdne jsem si na pravidelnost jídla zvykla a přestala hlad cítit. Doporučuji všem chodit opravdu brzy spát, to udělá hodně. A nebudete mít pak chutě do sebe večer něco nacpat :-) jinak dietu dodržuji striktně až na jednu věc-kávu. Piju jednu černou kávu denně většinou u mléka a když zrovna není, tak u tvarohu. Jsem prostě závislák a pracuji hlavou. Nemám pocit, že by to něčemu vadilo. Ted už to jen doklepu a těším se na postupné přidávání gramů k porcím a pořádné cvičení :-) držím všem palce a přeji pevnou vůli, fakt se to dá zvládnout :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Michela Veselá | 24.2.2019 19:33

TO Věrka:

Zvládla jsi těch 5 kg udržet?

Kamarádka nemá fotografii.
Michela Veselá | 24.2.2019 19:32

Slyšela jsem o tom, ale už z principu je to úplná blbost. Tělo nedostane potřebné minerály, vitamíny.. Nefunguje to dlouho, tělo hladoví a postupně se takhle níčí...

Kamarádka nemá fotografii.
Blaženka | 15.3.2018 11:39

TO kačica: zhubla jsem 1 kg za rok,fakt to funguje doporucuji ted vazim 98 kg. miluju to. :-*

Kamarádka nemá fotografii.
Míša | 29.7.2016 19:47

Milé ženy moc děkuji za tuto diskuzi! Držím tuto dietu třetí den a dneska jsem dopoledne byla tak slabá, že jsem pochyboval, zda to zvládnu. Po přečtení vašich diskuzí to určitě vydržím a moc se těším na výsledek! A co se týče jojo efektu, je mi jasné, že pokud se budu cpát, tak to bude zpět ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
Věrka | 11.4.2016 11:37

Dnes mám poslední den diety, 5 kg dole a vše jsem dodržovala přesně. Obdivuji ty velké úbytky, ale každý máme jiný organizmus. Můžu říct, že jsem se nemohla dočkat aby už uplynuly 3 hodiny na další jídlo. Ale co teď, jak jíst? Věřím, že jedna oslava zákusek- řízeček-štamprlička a bude to zpět. Jaké máte zkušenosti? Děkuji.

Kamarádka nemá fotografii.
Myschuta | 9.2.2016 18:39

Tak mám první den skoro za sebou. Místo mléka si dávám kefír z tibetské houbičky a už mám z ní na zítra tvaroh. Je o moc lepší, jak ten kupovaný. Tak jsem zvědavá, jestli něco zhubnu a hlavně.... jestli to vydržím. :) :-D

Kamarádka nemá fotografii.
Misa | 23.1.2016 20:22

Muzu se zeptat jaky jogurt jste jedly?a mleko polotucne nebo nizkotucne?to same I tvaroh?dekuji

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 25.11.2015 11:57

termix ten se dá ...

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 20.10.2015 13:09

A fakt jsi schodila 8,5kg za tech 13 dni?Diky za odpoved

Kamarádka nemá fotografii.
GabiMe Poslat vzkaz | 7.10.2015 12:59

Ahoj, mléčnou dietu držím už 13.den a mám dole 8,5 kg. Protože mám problém s mlékem a tvarohem, tak jsem nahradila mléko sójovým mlékem a kokosovým mlékem a místo tvarohu používám Cottage.

Kamarádka nemá fotografii.
Grizzlyho paní | 18.2.2015 15:57

Já můžu mléčnou dietu jen doporučit, začala jsem v červenci 2014, vydržela bez úletů a zhubla 5 až 6 kilo (no je to něco mezi). V srpnu jsme letěli na all inclusive dovču do Egypta, ze které jsem měla strach, protože jsem se rozhodně nechtěla nijak omezovat. Faktem je, že jsem místo příloh jedla hlavně zeleninu, ale ve večerních posezeních u drinků nijak nehamovala. No a teď je půlka února 2015, váha se furt drží, takže absolutní spokojenost. Vždycky jsem toho hodně nachodila, teď jsem jenom přidala cvičení dvakrát týdně a snažím se o jakžtakž pravidelnou stravu, ale moc se neomezuju. Mě bylo při dietě skvěle, protože mi maximálně vyhovovala ta pravidelnost, asi jsem potřebovala nastartovat metabolismus a to se povedlo :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 3.2.2015 15:56

TO Kaktus: tak a holky ..chodím do školy nepravidelně jím když jsem byla v nemocni jak jinak jsem to vše zhubla a za určitou dobu přibrala a štve mě to nemam čas vyvařovat a vše si chystat chodím do školy atd.. pak jsem našla tuto dietu mlečnou :-) teprv dnes jí držím vím jak všechny říkají lelší zhubnou pomaleji a zdravěji ale popravdě skorem celý život jíme nehorázně nekvalitní potraviny můj nazor .. takže když někdo vyzkouší mlečnou dietu nic se nestane snad zhubnu kolik by jsem měla ;-) a jak mi zkončí dieta a budu dodržovat pravidelou stravu což znamená 5 krát denně nemýslím ,že přiberu hned např 8kg ;-) možná to kilčo .. ale váha se udrží :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Kaktus | 3.2.2015 15:50

TO Kaktus: zkus bílí jogurt ale ne nízko tučný a zase ne moc smetanový ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
Kaktus | 3.2.2015 00:07

Ahoj, mohlli by jste mi poradit čím mám nahradit tvaroh? Zvedá se mi z něj žaludek :) :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění