Diskuse: 25 lety panic

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: chelsea
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 11:59

Spankadoo je jemný, bezpečný a vždy připravený!
POZNEJTE SVÉ VLASTNÍ TĚLO!

S Vaším vlastním Spankadoo můžete poznávat své tělo a přesně zjistit, co Vám přináší tu největší rozkoš. Jemný tlak, saní, pozice a síla, dokud nedosáhnete vždy perfektní výkon. Abyste se stali lepším milencem, musíte nejdřív poznat své tělo. Dosáhněte masívní orgasmus a nekonečné množství zkušeností se zárukou maximálního soukromí. Spankadoo je vždy připraven!

Kupte si svoje vlastní Spankadoo pro absolutní kontrolu!
VLOŽTE SKUTEČNOU SÍLU DO SVÝCH RUKOU

Spankadoo – přístroj na rozkoš, je univerzální a vyroben tak, aby seděl na všechny velikosti penisu. Je velice kompaktní na lehké přenášení a zkonstruovaný tak, aby Vám zaručil maximální bezpečnost. Je důkladně testovaný a diskrétně odesílaný tak, abychom zaručili Vaše soukromí. Každý přístroj Spankadoo zaručuje spokojenost a garanci!http://sexlepe.cz/spankadoo/

Kamarádka nemá fotografii.
chelsea Poslat vzkaz | 11.9.2010 03:20

Ahojky,neboj nejsi sám.Sice sem holka ,ale máme to hodně podobné.Také v sobě mám ňáký psychický blok.Sice je mi o něco málo méně než tobě,ale myslím si,že to ještě dlouho potrvá.Ve čtrnácti jsem něco málo zkusila(líbání,atd.ale na sex nikdy nedošlo).Pak mi jeden málem znásilnil a od té doby na sex nemůžu skoro ani pomyslet.Potom jsem také docela přibrala.Mé sebevědomí je na nule,ale na venek si hraju na sebevědomou zkušenou holku,nemohla bych přiznat,že ve svých 23letech jsem ještě panna::stydlivka::Ráda se s muži bavím(mám i více kamarádu než holek),myslím si,že sem pohledná a mají o mě zájem,ale já prostě nemůžu.::placici::Mám to v sobě a nejde to.Jen pořád doufám,že přijde ten ,,ON“ a vše se zlomí...

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 11.12.2009 19:02

Ne, dobře, abych neprudil, vyjádřim sek tématu.

Sice nejsem ženská, ale mám kámoše, kterej byl taky panic v tvym věku a taky nikdy v životě ani ťuk. Ale má kamarády, jako jsem třeba já - a tak jsem mu jednu slečnu domluvil. Slečna ho pak nakrmila tim, že nevěří, že to nikdy nedělal, že byl hrozně dobrej a strašně jí uspokojil a takové ty klasické kecy. Jo a mimochodem.. ve výsledku mu to nijak nepomohlo.

Všechno je to v tvojí hlavě. Zhruba každej tvor na planetě v sobě má zakódováno, jak se rozmnožit. Fakt to neni těžký a zvládne to i mírně retardovaný jedinec. Neni na to žádná vejška, jasně, že někdo ten rozmnožovací proces má slušně natrénovaný, ale co už.

Poradil bych ti hlavně, aby sis udělal jasno sám v sobě.
Co vlastně chceš? Jen přijít o panictví? Nebo si potřebuješ něco dokázat? Chlapi nemaji žádnou „blánu“ podle který se to dá poznat. Je to čistě stav mysli.

A pak se taky zamysli, z čeho máš komplex? Cejtíš se jako že ti něco uniká? Bojíš se, že nebudeš moct mít nikdy rodinu? Nebo máš deprese z toho, že ti ujel vlak, že už si nikdy nezasexuješ s mladejma holkama?

Zkus se zamyslet a napiš nám, co vlastně chceš zažít/dokázat, co chceš, aby se stalo. A pak taky popiš to, co tě nejvíc trápí - a zkusíme najít řešení.

Není vůbec těžké zapojit se do toho koloběhu vztahů a sexu, ale aby se ti pak nestýskalo. Přijdou věci úžasné, ale taky příšerné. Až ti párkrát nějaká zlomí srdce, až se ti manželka a X dětí pověsí na krk, do toho alimenty, hypotéky, praštěné příbuzenstvo... budeš vzpomínat, jak ses měl úžasně, když jsi nic nemusel řešit.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 11.12.2009 18:43

Hahahaha ::smich::::smich::

::vysmaty::::vysmaty::

Buhahaha ::smich::::smich::

::souhlas:: ::radujici::::tleskajici::

Muahahaha ::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Peet7 Poslat vzkaz | 11.12.2009 18:06

Ahoj <img alt=„smile“ src=„http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png“ minmax_ />
Mám takový problém. Je mi 25 let a nemám žádné zkušenosti s něžným pohlavím. Žádný vztah... sex.... pusa.... prostě nic.
V tomto směru jsem se zasekl vývojově, řekněme někdy v 15 letech... už tehdy mi bylo divné že s holkami nezkušený... Nějak jsem vůči tomu schoval hlavu do písku. Teď je mi o 10 let více a jsem na tom praktickz stejně jako tehdy... Během té doby jsem si díky tomu vytvořil, řekněme velmi velký komplex.
Který je každým rokem silnejší a silnější.
A mám takový pocit, že už je to tak silné, že se to snad už ani nedá zlomit... Nebýt tohoto tak si myslím, že jsem optimistický vcelku sebevědomý týpek. Myslím, že snad i vcelku pohledný..
Nicméně co se týče témat: ženy, sexuální život vztahy... tak tam mé sebevědomí kolísá někde kolem nuly.....
A jelikož se docela dost zajímám o komunikaci tak víma cítím , že lidi, a tím více ženy toto velmi dobře vicítí... a to mně dostává do ještě bludnějšího kruhu..
s kterého se snad ani nedá vymotat..
Jedině nějakou zvláštní náhodou...<img alt=„smile“ src=„http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png“ minmax_ />
Ale jelikož nevěřím v náhody tak vůbec nevím jak ven...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění