Diskuse: Mám podstoupit hysterektomii?

   
Řadit:
31
příspěvků
Správce: susu44
Kamarádka nemá fotografii.
vlocka11 | 26.11.2017 20:33

Najděte si na netu
unnecessary hysterectomy a hodně studujte, opravdu hodně, následky jsou odporné a strašné, souhlasím tady s Marií, má úplně pravdu a řekla to sprostě, ale opravdu to funguje.
Následkem hysterektomie 140% zvýšení Alzheimerovy choroby dle Mayo Clinic v Minnesotě, tzn. na 100 žen 240!!!, 3krát vyšší riziko srdečních onemocnění a komu sebrali vaječníky, tak 7krát zvýšené riziko!!! Zvýšené riziko rakoviny štítné žlázy a ledvin!!! Přesto existují alter. metody k Vašim problémům, ale lékaři je z větší části neumí řešit, proto propagují zbyt. hysterektomie.
Ty ženy , kdo tady vychvalují , jsou spokokojené, protože vymizely symtomy.
A navíc nejsou schopny přijmout fakt o následcích, a proto říkají, jak se cítí skvěle. To platí tak to 1 roku.A co deprese? A zhroucení páteře, když je tam prázdný prostor a tělo již není kompaktní? Najděte si ,, HERS foundation“ ,nadace proti hysterektomii.
Lékaři o následcích neřeknou, jen chtějí z Vás mít zisk!!!
Nemusíte být lékař, stačí umět číst!!!
Ať máte skvělé zdraví, o něj se musíte postarat samy, nikoli Váš lékař!!!
Hippokratova přísaha v dnešní společnosti již neplatí v tom směru- léčit a neuškodit!!! Jen hamižnost platí!!!
Prosím, rozesílejte toto sdělení jako poselství :-) Studujte a studujte zahr. portály a všem hodně štěstí, vše , co jsem tu řekla, se dá vygooglit, buďte na pohovor s lékařem připravené a použijte fakta, to je jediný možný nátlak, aby Vám neříkali nepravdu, jak se věci mají!!
Tak hodně štěstí všem. ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.7.2014 12:31

Dobrý den,je mi 44 let,byla mi doporučena Hysterektomie i s vaječníky,vzhledem k vysokému risiku rakoviny(dědičnost ze strany matky)Mám obavy z možných potíží s močením a stavem jako návaly horka atd.Může mi někdo odepsat jak dlouho trvá přibližně než se žena cítí zase fit?Děkuji

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.10.2013 20:38

Pičo!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.10.2013 20:37

Náno pitomá a přihlouplé tvé řeči svědčí o tom,že nic nevíš a že si myslíš,že je vše tak jak u tebe,co?Vložky nepotřebuješ,ale potřebuješ si opravdu zkusit co to je,abys to pochopila?Není to žádný med a ty jsi ubohá,když to radíš druhým,tak se dej dohromady a nesud drudé když víš hovno krávo pitomá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.10.2013 20:30

Budto jste tak blbě naivní anebo jste měla jen přece štěstí.protože jak vaše řádky odpovídají,tak to svědčí o tom,že jste nic nezkusila a hodnotíte to dle sebe,ale vážená dámo nic není tak jak píšete,tak nebulíkujte další tím,že budou krásnější a že to nic není,náno pitomá,potřebuješ si více zkusit abys tyto nesmysly nepsala či co?

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.10.2013 20:23

Dobrý večer,je tomu 3 roky co jsem podstoupila hysterektomii a taky mi to brali spodem,ale mám poškozené střeva,mám srůsty a po celou dobu jsem práce neschopná,dodělali mně uplně na doraz!!!!!!!!!!!!!U lékařů se ničeho nedovolám a jen vím,že je to ztracené,proto si dejte pozor i když to nejde,ale není to žádná sranda a můžete býti in validou i když nechcete!!!!!!Proto přeju hodně štěstí a síly hlavně do budoucna.

Kamarádka nemá fotografii.
maria | 13.10.2013 20:12

Vážené slečny a dámy,budto jste tak hloupé anebo si to nechcete připustit,že život po hysterektomii je zabitý.To že nemusíte kupovat vložky je to jediný a poslední pozitivum na tomto,tak se dejte dohromady a neoblbujte další nevinné a nezkušené ženy,protože je dost tak na tom,že ženská po hysterektomii už ztratila vše a blbý kecy jak píšete jsou fakt na dračku.Musíte si prožít opravdu peklo,abyste uvěřila,že po hysterektomii je život na nic,nebo jste tak blbá a naivní?Život po hysterektomii nekončí ale také už není tím co byl,a ten kdo to píše,tak je blb,protože to není pravda a budto se za to stydí si to přiznat anebo prostě machruje a snaží se ohromovat další,tak nebudte bláhové a nevěřte,že je to tak snadné,mnoho štěstí do dalších let bez problémů přeje Marina

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.7.2013 12:15

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o moji zkušenost. Vlastní operace proběhla v pořádku, ale druhý den na JIP jsem zjistila, že mám ochrnutou pravou nohu, kterou jsou vůbec neovládala. Lékař mi vysvětlil, že došlo k útlakové paréze nervu femoralis a že do tří týdnů budu normálně chodit. To se ovšem nestalo, sama jsem si musela vyhledat výbornou rehabilitační péči, poctivě denně cvičím, za týden odjíždím do lázní, ale noha zdaleka není funkční, jak by měla být. Jsem 2 měsíce po operaci, ale pevně věřím, že budu opět sportovat tak, jak jsem byla zvyklá. I toto je jedno z rizik této operace, na které mě nikdo neupozornil a o které moje ošetřující lékařka za dobu své praxe ještě neslyšela. Nikoho nechci strašit, tato komplikace se stává velmi vzácně, ale stává, prý
Zdravím všechny Hana

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 3.7.2013 18:15

Vzáří mám podstoupit hysterektománii.Jelikož mám už dvě operace za sebou ,budou mi to dělat spodem Docela se bojím .prý pak už vlastně nebudu žena Nevím co je na tom pravdy .Poradte kdo má podobné zkušenosti O:-)

Kamarádka nemá fotografii.
reder | 7.6.2012 20:21

můžete po tý operaci přibrat ? my máme v rodině skvělý metabolismus,tak ho mam i já a chtěla bych tu operaci :D

Kamarádka nemá fotografii.
susu44 Poslat vzkaz | 8.9.2010 17:52

Já na hysterektomii byla před 3 lety ,vše proběhlo v pořádku a jsem spokojená že to mám za sebou,vůbec dámy nemějte strach ani obavy zbavíte se největšího trápení.Celkově se cítím jinak a velmi dobře,hlavně po operaci se budete cítit dobře a budete hezčí::usmev::Ano je pravdou po operaci je to těžké se zátěžovou situací,ale dá se zvládnout.Přeji všem hezký start a hezké uzdravení.

Kamarádka nemá fotografii.
jarka51 Poslat vzkaz | 10.6.2009 20:19

Milá Anielko, já jsem byla na celkové hysterektomii vloni. Vzali mi všechno a jsem ráda. Bylo to za pět minut dvanáct. Když se dnes podívám zpětně, tak si myslím, že to za ten strach ani nestálo. Nemusíte se vůbec bát, já vím, že se mi to teď dobře říká. Ještě mě čekají obě endoprotézy kyčlí, takže se taky zase bojím......... Držím Vám pěstičky a ničeho se nebojte!!!
Jája

Kamarádka nemá fotografii.
marcela707 Poslat vzkaz | 7.5.2009 22:59

Zapoměla jsem pro ostatní napsat, že dotaz je pro Violik, která měla být 19.10,2007 na operaci::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
marcela707 Poslat vzkaz | 7.5.2009 22:56

Ahoj, tak to tady pročítám a říkám si, proč jsi nenapsala jak Tvá operace dopadla?? Už to podle datumu bude snad rok a půl a žádné zprávy. Také mi to doporučují,ale musím počkat,teď jsem tři měsíce po operaci bed.páteře. Tak jestli dostaneš zprávu na mejlíka, ozvi se tady, ahoj::smutny::

Kamarádka nemá fotografii.
2DNR Poslat vzkaz | 15.4.2009 11:03

Vlastní zkušenost zatím nemám (možná brzy budu mít), ale myslím, že pokud zůstanou vaječníky, tak by se tak mnoho nemělo změnit. Četla jsem, že vaječníky jsou důležité dokonce i po přechodu pro zachování chuti na sex - produkují  látku důležitou pro libido.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění