Diskuse: nevěra ano či ne

   
Řadit:
88
příspěvků
Správce: Tatu
Kamarádka nemá fotografii.
efini | 26.10.2011 20:16

TO : nevěrná jsem dřív byla častokrát.ted mám přítele kterého miluji ale má dvouletou dovolenou s mřížovaným výhledem.od tý chvíle co ho zavřely jsem měla hodně příležitostí ho povést ale nikdy jsem to nedokázala.ale pro silnější povahy nevěra je báječná ale jen pokud vám na současném partnerovy nesejde

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 6.9.2010 10:41

že si dokážeš udělat čas na malování či scrable, jak píšeš v profilu, tak asi nejsi.

Kamarádka nemá fotografii.
kecka Poslat vzkaz | 4.9.2010 16:44

Tak to já jsem tedy typická nymfomanka ::pripijejici::

Kamarádka nemá fotografii.
| 1.9.2010 17:32

Nymfomanie, ženská hypersexualita

Nymfomanie je chorobná touha ženy po sexu, její zvýšená pohlavní vzrušivost a nenasytnost. <strong>Nymfomankám připadá jejich intimní život neustále naprosto nedostačující.</strong> Snaží se dosáhnout uspokojení, ale není to možné, i když dosahují mnoha orgasmů denně.

Protože u nymfomanky nelze pohlavní pud uspokojit, je frekvence pohlavních styků pro jejího partnera dlouhodobě neúnosná. Nymfomanky proto <strong>stále střídají nové partnery</strong> a hledají každou příležitost k milování. Přistupují i na náhodné sexuální styky, <strong>bez ohledu na riziko pohlavních chorob</strong>.

Výše popsané příznaky se však vyskytují velmi vyjímečně. Léčba je možná buď úpravou hladiny hormonů, nebo psychoterapií.<strong> Nymfomanie se obvykle zaměňuje za vysoký sexuální apetit</strong> u kterého žena může dosáhnout spokojeného partnerského života, když najde muže se stejnou sexuální chutí.

Slovo nymfomanie pochází z řečtiny (nymphe = mladá žena; nymfy byly dcery Diovy, vodní, lesní a horské bohyně či polobohyně)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 1.9.2010 15:59

Ale snad už nymfomanie není diagnoza. Spíše pobídka k návštěvě psychologa, tedy když člověku na sobě a okolí ještě záleží. Je-li opravdu vdaná a dělá skutečně co píše, pak ten její manžel musí být slepej, hluchej a blbej k tomu. Nebo je, jak píše Sajrajt, stejného ražení, ale potom bych nechápal, proč mu rovnou neřekne, že si jde zaskotačit se sousedem a kamufluje to cestou pro brambory. Tady je to ještě kombinované s exhibicionismem a to diagnoza je. Proč netočí porno, když je jí jedno, koho potká? Mohla být ukojená, viděly by jí přitom tisíce lidí a ještě by byla v balíku.

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 31.8.2010 22:20

1:0 pro tebe ::smich::::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
| 31.8.2010 14:08

     jejího nicku - nimfa -
.....žádná ku-va...nemocná je...::chlacholici::

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 31.8.2010 10:46

No ty jsi ženuška k pohledání ::drsnak::

Skoro je mi líto tvého manžela - ale pokud je ze stejného těsta, což pravděpodobně bude, tak dělá to samé a taky spí s kdejakou šlapkou ::smich:: Aby ti jednou nezastavil, až pudeš stopovat ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
nimfa Poslat vzkaz | 31.8.2010 07:26

holka uzi si to snim neubudne steba snem mozes robit vsetko co z muzom nie,

Kamarádka nemá fotografii.
nimfa Poslat vzkaz | 31.8.2010 07:23

ahoj holky som odprirody sex.zalozena zacala som skoro a pokracuje to aj dnes som 13r,vydata mam uz velkeho syna . manzela som podvadzala a verte nezratam to uz po svadbe na chate zaspal opity a chalani sa namne do rana vystriedali ,v panelaku mam dvoch starcich muzov prezvonia mi a viem ze musim ist prenieco do obchodu alebo do pivnice vecer chodim akoze behavat rada stopujem a stretavam sa z cudzimi muzmi aj viacerimy na inzeraty.

Kamarádka nemá fotografii.
Radyna Poslat vzkaz | 13.8.2010 14:34

Začnu asi tak, hledám od někoho radu jak postupovat v mém případě. Jsem skoro 12 let vdaná, manželství je v celku normální, až na některé věci, které se mi posledních půl roku honí hlavou. V práci jsem necelé tři roky a za tu dobu jsem poznala pár dobrých kamarádů, ale jeden mě zaujal až neskutečně moc. Proto sem i píšu, jsem z toho sama neštastná, citím se s ním fajn, je neskutečně vtipný a pohodový. Samozřejmě vím, že po 12 letech manželství sami o sobě my dva s manželem tak vtipní nejsme, ale fakt je ten, že v poslední době začínám uvažovat o nevěře, i když jsem jí vždycky odsuzovala. Už jen to, že to píšu..Je mi z těch myšlenek hrozně, ale zároveň si to neskutečně přeju..Vůbec nevím jak to skončí, kamarádovi v práci taky nejsem lhostejná a oba mezi s sebeou cítíme to hrozný napětí, které bůh ví jak skončí. Ano jsme oba zadaní, přibližně stejnou délku v manželství, oba máme děti.. Doma se snažím fungovat jako obvykle a přitom mám hlavu úplně někde jinde, u někoho jiného..Nechci přijít o rodinu a nechci nikomu zničit manželství nevím jak a co dělat dál..Budu ráda, když mě někdo z vás zase hodí do reálu..<img src=„http://www.deniky.zeny.cz/radcontrols/editor/skins/monochrome/buttons/smile-chlacholici.gif“ />

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 12.2.2008 19:10

::usmev::Já jsem ji koupila v centru v Librexu, ale mám pocit, že jsem ji už tam pak neviděla..Má takový komerční obal, ale obsah je úplně o něčem jiném::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 12.2.2008 18:57

Dík za tip na knížku, podívám se po ní ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 12.2.2008 18:19

To bohužel nemám, tu ONA DNES..Taky ráda čtu takové články.
Jinak doporučuju knížku Každý svého štěstí strůjcem od Eva Maria Zurhorst. - opravdu moc krásná, taková jóga vztahu..
Četli jsme ji s přítelem oba.::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 12.2.2008 18:17

No s tímhle máš pravdu..je taková hodně alternativní::vysmaty::
Pro mě je to taky moc důležité..On mě sice zase tolik nepřesvědčuje, ale já to cítím, že mě má moc rád a že se mu líbím..to, jak mě hladí,objímá a kouká na mě to řekne líp.::usmev::::srdce::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění