Diskuse: Mateřská

   
Řadit:
4
příspěvků
Správce: mikisek009
Kamarádka nemá fotografii.
mikisek009 Poslat vzkaz | 2.9.2010 09:09

<b> Hledám maminky, které mají chuť si přivydělat! Budete to vy? </b>

Chcete si přivydělat k mateřské, ale stále jste nenašla to pravé? Hledám maminky, které by si chtěly přivydělat a obětují tomu chvilku času týdně. Za 10 hodin týdně 2 000 Kč, ale může to být i víc nebo míň, záleží jenom na vás. Od začátku budu s vámi ve spojení a povedu vás jak si vydělat. Práce je podložená smlouvou.
Rád vám napíši <a href=„mailto:víc.mikisek009@centrum.cz“>víc.mikisek009@centrum.cz</a>

Kamarádka nemá fotografii.
Ani Poslat vzkaz | 12.6.2010 16:31

Děkuji moc::kvetina::

Kamarádka nemá fotografii.
mos Poslat vzkaz | 7.6.2010 11:46

Ahoj, tak já taky jsem byla v tvé situaci-stále jsem. Budeš pobírat rodičovský příspěvěk po dobu 4 let. Vyplácet se začne od narození dítěte +- 2 roky(nevím přesně kolik měsíců) 7600 a pak ti to skrátí na 3600 Kč. Plus tedy porodné jednorázové 13000 Kč. Samozdřejmě si můžeš zkusit zažádat o přídavek na dítě, bydlení.
Ale musím tě z vlastní zkušenosti postrašit, že to není vůbec lehké. Já mám individuální studium a vůbec to nezvládám.Chybí mi rok do ukončení, ale asi budu muset nyní ukončit studium, protože jsem doma zlenivěla-ač jsem nechtěla...

Kamarádka nemá fotografii.
Ani Poslat vzkaz | 6.6.2010 19:35

Ahojky ženy::kvetina:: , jsem tady nová. Potřebuji poradit s mateřskou. Jsem studentka druhé SŠ a asi jsem otěhotněla s přítelem a potřebovala bych vědět jak to bude s tím když budu studovat dál a přitom mít miminko, myslím tím jestli budu dostávat mateřskou a jestli se to bude lišit od normální ženy která už pracovala. Nebo mam ukončit studium? potřebuji poradit prosím prosím. Nevím si rady, mam strach že to dopadne špatně. Měla jste někdy taky takový problém nebo víte jak to bude? PROSÍM poraďte mi. Děkuji::kvetina::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění