Diskuse: manželská krize

   
Řadit:
56
příspěvků
Správce: Yahya
Kamarádka nemá fotografii.
Yahya Poslat vzkaz | 31.8.2010 14:05

Tak až po dvou letech jsem našla diskusi, kde tě holky pěkně zdrchaly ::smich:: , ale musím říct, že já tomu celkem rozumím, chápu a děkuju! (Jen kdybys ještě dokázal vysvětlit i tomu mému, že i ženské to tak někdy můžou mít).

PS: A nevěř tomu, že ve čtyřiceti je to jiné než v osmnácti. není. Ani pak se faldíky a vrásky nestanou krásnými... prostě to tak není, a nic se s tím nedá dělat.

Kamarádka nemá fotografii.
Atevi Poslat vzkaz | 11.2.2009 20:18

já si myslím,že v něčem má Sajrajt pravdu.Chlapi jsou vizuální to je prostě fakt!My jako ženy si musíme přiznat nepříjemnou pravdu,že chlapi opravdu přitahují krásné ženy.ALE POZOR!!! Mám na mysli,ženu která nemusí být modelka,ale nějakým způsobem o sebe pečuje.Nemusí vážit 40 kilo a mít dlouhé blond vlasy.Stačí když se snaží trochu přemýšlet nad svým vzhledem.Nesežrat všechno a vždy - No co už jsem vdaná!Vlasy jako rousy- no co raději za ty prachy koupím manželovi sekanou ,to jistě ocení!(sekanou se nají ,ale otočí se za upravenou ženou!)Doufám,že víte jak to myslím.Většinu z nás manželé milují,my to víme a jsme štastné.Ale pocit kdy vím,že mi to sekne a manžel to ocení a vím že ho fakt přitahuji je moc krásný.Miloval mě vždy i když jsem po dětech vážila víc.Zhubla jsem kvůli sobě ,kvůli pocitu,že se sama sobě líbím  a hlavně ,že se pořád líbím jemu.
Holky doufám,že chápete jak to myslím.Prostě nad sebou nerezignovat jen proto,že si mě vzal.
Někdy když vidím nějakého hodně tlustého chlapa tak  říkám manželovi,že by mě vadilo kdyby takhle vypadal.Jasně milovala bych ho,ale upřimně říkám,že by mě to vadilo v posteli a možná bych se trochu za něj styděla.Doufám,že to nebude znít povrchně,ale ke to upřímné.

Kamarádka nemá fotografii.
martinih Poslat vzkaz | 9.2.2009 19:08

ahoj holky, vim o super strance na darky... a pokec o pritelech... ::ano-ano::

www.darkyexpritele.cz

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 17.6.2008 11:53

Já mám příspěvky od Sajrajta ráda. Z jednoduchého důvodu-je zajímavé se na věci podívat z jiné strany, čehož někdy my ženy někdy nejsme schopny..
Tím ale rozhodně nechci říct, že se všemi příspěvky od něj souhlasím...Nemám příliš v lásce lidi neschopné empatie a kapky taktu...ale to je druhá věc... Ale ještě z jednoho důvodu čtu příspěvky od Sajrajta ráda..pokaždé mě to krásně utvrdí v tom, že není pravda, že „jsou všichni chlapi stejní“ ::ne-ne:: Díky Sajrajtovi si pokaždé uvědomím, jak jsem šťastná, že mám tak super chlapa, jakého mám ::usmev:: Vždy to co píše, srovnávám s tím, jaký je můj přítel, jak se chová, co říká, jaké má názory a vždy si oddechnu, že jsem potkala právě jej...V zrcadle Sajrajtových příspěvků se mi jeví ještě víc než normálně  jako naprosto úžasný a báječný chlap ::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 16.6.2008 19:24

Já bych s takovým člověkem nikdy nemohla být psychicky v pohodě..Vědět, že mu nestačím, že by si přál v posteli jiné ženské..
Myslím, že to cítíš podobně..úplně tě chápu..ale on se asi nezmění, víš..::stydlivka::

Kamarádka nemá fotografii.
Lucy3 Poslat vzkaz | 16.6.2008 17:59

Tak jsem si říkala, že se sem už zpátky nevrátim. od února chodím k psycholožce a jednou jsem nahoře, jednou dole. vždycky když si řeknu, že je to dobrý, přijde zase nějaká rána. s manželem jsme si to vyříkali a myslela jsem si, že je to v pořádku. po 4 měsících mu otrnulo a je na chatu zpátky. pořád mi tvrdí, jak mě miluje, jak jsem jeho všechno, které nechce nikdy ztratit a pro které to všechno dělá,ale na druhé straně na ten chat leze pořád a pořád má potřebu si psát s jinýma ženskýma o sexu, svých tajných představách a podobně. snažím se,abychom ten náš sexuální život měli pestřejší, což se mi i daří, ale prostě jeho největším přáním je trojka, nebo čtyřka a na to já nejsem a nikdy nebudu psychicky připravená. takže jeslti tohle rozebírá na tom chatu s jinýma, nevím. jediné co vím je, že mi to ubližuje, deptá mě to a psychicky ničí

Kamarádka nemá fotografii.
zuzi777a Poslat vzkaz | 28.4.2008 11:30

 Beru- těžká situace, já bych se nemohla trápit pohledem na něho. Prostě bych to nedokázala, řekla bych  mu vše co vím o jeho problému, který jste nepojmenovali a chtěla vysvětlení.   Představa , že třeba žije dvojí život je možná snesitelná do doby vlastního „zahnízdění“ pak nevím, kolik žen je schopno vydržet manželovo nepochopitelné chování, které VŽDY další společný život narušuje. Vezmi si - máš děti, usmrkané nemocné, chceš je dát koupat a v tom zjistíš , že v koupelně je zamčený  táta Tvých dětí a lká u telefonu ? Co si o tom budeš myslet?
Třeba to není o druhé ženě, co když má nějaký problém týkající se trestné činnosti?  I to by mohlo být důvodem...

Sajrajt- IQ je jen jedním měřítkem  inteligence , jinými slovy : Znám spoustu študovaných blbců....::vysmaty:: Mmch, já si myslím, že hladina mého IQ je docela snesitelná  a nemám pocit, že vše co píšu je Svaté slovo- je to prostě MŮJ  názor. Prolítla jsem diskuzi  zpět pro ujištění- Tebe tu nikdo nijak nenapadá , alespoň jsem si to nevšimla. To že nesouhlasíme a máme jiné ( možná že životem posbírané) názory a zkušenosti, přece neznamená , že  si Tvůj názor nepřečtu a nemohu na něj reagovat.
Jen mi je cizí a podle toho na něj zareaguji.
 Mým životem již prošlo kde co- chronický nevěrník, alkoholik, workoholik, závislák na mě, pánbíčkář v horším slova smyslu- věřící lidé mi nevadí. Každý měl svou pravdu. Tak jim ji nechám, jenom s nimi nemusím žít a souhlasit.
Tvrdíš v posledním příspěvku, že nejsi nihilista, ale vše co v něm píšeš odpovídá opaku.  Nehledě na to, že pokud  Lucy tancuje na hraně psychické choroby(- což bulimie a s ní spojené psychické problémy jsou ) a ty tvrdíš, že jsi jí chtěl jen pomoci, myslíš, že když jí napíšeš tuhle SVOU pravdu, že jí tím pomáháš? Pak tedy dooost málo rozumíš ženské dušičce.....

Kamarádka nemá fotografii.
secretflower Poslat vzkaz | 28.4.2008 09:57

Sajrajte to si měl říct rovnou, že si postižený vysokým IQ. Ty nejsi normální průměrný chlap. Lidé s takovým IQ jsou obrovsky vzácní (lidé, kteří získávají Nobelovy ceny mají obvykle o něco nižší). Protože si tak inteligentní, jistě víš, že lidé s takhle závratně vysokou inteligencí mají naopak velice nízkou sociální inteligenci. Mají problémy se vztahy s druhými, mají obrovský problém vcítit se do pocitů druhých. Einstein měl podle odhadů jen o dvacet bodů víc než ty a mrkni na jeho soukromý život. Docela katastrofa. Hold něco za něco. V tomto novém světle mi tvé příspěvky dávají smysl.

Kamarádka nemá fotografii.
| 28.4.2008 08:08

tvůj příběh je zajímavý. A trochu smutný. Bojíš se ho přímo zeptat, že se dozvíš to co nechceš slyšet, ale stajně tušíš? Nedivím se. Taky bych váhala. Takhle máš aspoň malou naději, že je to jinak...

Kamarádka nemá fotografii.
| 28.4.2008 08:07

Ty nejsi šťastný člověk.
V jednom máš pravdu, člověk s vysokým IQ to má těžké. Je jaksi sám. Pokud máš fakt 170 bodů, tak Tě docela lituji, žiješ v jiném světě, a těžko Ti někdo může rozumět. Ale platí to i obráceně. Nevíš, jak cítí a co si myslí většina průměrně inteligentních lidí. Ono komu je v jedné oblasti příliš dáno, jinde musí chybět. Zákon zachování rovnováhy. To ve vědeckých publikacích nenajdeš, to je zákon života.

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 27.4.2008 23:48

Matriarchát? Dědění majetku a přenášení příjmení po ženě? Tohle prakticky nikde neexistuje, s vyjímkou nějakých divošských kmenů. Jak jsi dospěla k názoru, že obsah mozkovny tvého partnera by byl žumpa, kdyby tě srovnával s kurvama? Proč si všichni myslí, že inteligentní člověk musí vždy dojít k tomu „správnému“ rozhodnutí. Víte, znám pár opravdu hodně chytrých lidí, sám mám IQ 170 ( důkladně otestováno a certifikováno ) a naopak docházím k závěru, že čim inteligentnější člověk, tím méně šťastný. Je mnohem víc věcí, s čím se člověk musí srovnat, protože vidí do pozadí. Vidí souvislosti. Nejsem nihilista, ale někdy taky dělám věci prostě proto, že je to stejně nanic jako cokoliv jiného - příkladem je psaní do téhle diskuze.

Povrchní, ubohé, nemyslitelné.. říkejte si tomu, milé dámy, jak chcete. Když jsem se do téhle debaty pustil, bylo mi jasné, jak to dopadne. Ale já mám svědomí čisté.

Je velký rozdíl mezi tím, jak ve vašich mozečkách máte nastaveo, jaký by svět měl být - a jaký doopravdy je. Říkáte, že jsem povrchní? Taky že jsem! Jenže já to o sobě vím, znám sám sebe a taky jsem se naučil, jak to v sobě neutralizovat. Co přichází z nevědomí, co dělat, když se mi základy světa otřesou pochybností. Balení hezkých holek kvuli egu ubohé, myslete si co chcete. Každopádně výsledek je ten, že zatím všechny mé vztahy byly plné citu a celkem dosti harmonické, nikdy v životě jsem nebyl nevěrný a všechna nasdílená tajemství si vezmu do hrobu - i když už jsme se třeba rozešli. To co dělám má význam, je to promyšlené a u mě to funguje. Navíc často spojujete dohromady věci, které spolu souvisí jen tušeně a ve skutečnosti to může být uplně jinak.

Vaše komentáře mě nezajímají. Chtěl jsem pomoci manželce v krizi a nabídnout jí moje interní pohledy na balení holek přes seznamky a nebo na fyzickou přitažlivost. Chtěl jsem ji nabídnout alternativu, že manželovo sexy seznamky nemusí vlastně nic důležitího znamenat a že pro něj její zhubnutí sice může mít význam, ale že určitě nebude tak důležité, jako její fyzické a psychické zdraví. Nemám náladu tady poslouchat, jak jsem špatnej nebo hroznej, vaše názory na mojí osobu jsou mi upřímě jedno a navíc se nic nezmění a utíká se od tématu. 

Dále, nevím, proč bych měl být deviantní jen proto, že jsem na „dámské“ diskuzi. Na fóru o hokeji, zbraních nebo pornu se taky vyskytují ženy a nikoho to nějak zvlášť nepohoršuje. Je to stejné jako s oblečením. Žena může běhat v maskáčích a chodit na kickbox, ale chlap v lodičkách na kurzu pletení je katastrofa. Neříkám, že chci nosit lodičky a učit se plést, ale články na téhle diskuzi mi přijdou zajímavé a rád si je čtu. Speciálně ženské problémy a pokud drbete muže.

Kamarádka nemá fotografii.
Dedeckova Poslat vzkaz | 27.4.2008 22:14

Myslím, že obsah tvých myšlenek zcela odpovídá tvé přezdívce.

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 27.4.2008 20:51

To, o čem tady mluví sajrajt je fakt povrchní...Dokazovat si, že „mám na  to sbalit nějakou kočku přes internet “ je malinko ubohé...Normální sebevědomý člověk si nic takového dokazovat nepotřebuje..Navíc si trochu protiřečíš : chceš se ujistit, že s tou skvělou ženskou nejsi proto, že na lepší nemáš.. ?

Můj přítel přibral a trochu mu vypadaly vlasy.A je pro mě stejně přitažlivý jako na začátku, protože si skvěle rozumíme, je to skvělý chlap, krásně se směje a voní, krásně mě líbá, je to osobnost a má sebevědomí.
Čím dýl jsme spolu, tím víc vnímám spíše to, jaký je, než to, jak vypadá..Myslím, že v každodenním životě se vzhled staví trošku do pozadí a pokud vám partner není vyloženě odporný, nepřibral dvacet kilo a má se rád, tak si prostě nedovedu představit, že by přestal přitahovat..

Lidi stárnou a mění se, pokud se mají rádi, tak se přece přitahují i přes přibývající vrásky nebo pár kil..Myslím, že je to prostě o lidech, o tom, jak toho druhého chtějí vidět...Jestli toho druhého opravdu milujou a chovají se k sobě hezky.. tak se přece musí i přitahovat..

Nemyslím tím nějakou živočišnost, že jste vzrušením bez sebe když zahlédnete svůj protějšek bez oblečení, to je jasné, že tohle netvrá věčně a s přibývajícími lety to je skoro nemožné..

Ale prostě umět se vzájemně dotýkat s láskou, něhou a pozorností,  vzrušení přijde..Uvědomit si, že ani my nejsme dokonalí a nedívat se na toho druhého tak kriticky.vychutnat si milování, prostě nežít na povrchu..

Spousta lidí tak ale žije a proto jim jejich partneři časem přijdou oškliví, jako správní konzumenti koukají po lepším zboží..

Chápu, že krásné svůdné tělo je vzrušující, ale určitě není podmínkou pro plnohodnotný sexuální život..Záleží na tom, jakou důležitost tomu přikládáte..

Kamarádka nemá fotografii.
Beru Poslat vzkaz | 26.4.2008 22:28

Nedavno mi naplno doslo, ze ma pritel jinou. i kdyz si to myslim uz delsi dobu. Jsem nim rok a pul a myslim, ze ji ma po celou dobu naseho vztahu.  Kdyz jsme spolu chodili dva mesice, bylo mi jeho chovani divne, tak jsem se ho zeptala (je o vikendech vzdy mimo mesto) a on se hned priznal. Strasne jsem se rozzurila - bylo to na den mych narozenin - , ale zachovala jsem hrdost a odesla pryc. zacal mi psat sms, litat kolem me, po trech mesicich me premluvil, ze spolu budeme chodit... myslela jsem, ze se sni rozesel, brala jsem to za vyrizenou vec. To je ted rok. tahle doba pro me byla strasne krasna, ale i plna pochybnosti. Chova se ke mne uzasne, je podnikavy, kazdy den po praci neco podnikame, sportujeme spolu, chodime na vecere, je se mnou rad, povidame si, sex uzasny, rika mi, ze jsem jeho osudova zena, je inteligenti a vetsinou zajimavy. Neco me i stve, ale vse v mezich. jenze: o vikendech se nevidame, jezdi pryc na motorce a navstevuje rodinu.... Tu a tam se u me zavre do koupeny a tise telefonuje, a mysli si, ze nic nevim. Tu a tam mu vecer vibruje telefon a on me vzdy zacne hlasite libat na usi a mluvit o nejake blbine a telefon nezveda...

Hruza, delam ze sebe hluchou babku.. jaka ironie...

ze ma jinou, je mi jasny. Premyslim, jestli se rozhoduje (tu a tam ho v noci pristihnu, jak tajne breci do polstare a nekdy, kdyz se neceho napijem, z nej treba vypadne, ze je strasny hajzl...), stat se to muze kazdemu, ale jestli se rozhoduje, tak uz dost dlouho.

Ja premyslim, co chci od zivota ja, jsem optimista, takze jsem vlastne v pohode, jenze tu a tam (hlavne po tech telefonatech z koupelny) na me pada strasny smuteka tiha toho vseho. Pak jsem treba zase tyden v pohode, protoze ty dny s nim jsou vlastne bez chyby a skvele...

ja jsem - videno ocima ostanich - takovy ten hodne zivy, energicky, atraktivni typ, pro chlapy hodne pritazlivy, ale problem je muj vnitrek: tam jsem introvert a hlavne jsem se ve svych triceti letech zamilovala v zivote jenom dvakrat, chlapi mi pripadaji naprosto nepritazlivi a z velke casti i nudni. kamaradu mam hodne, nabidek taky, ale kdyz uz se zamiluju, trva to hrozne dlouho a neumim se odmilovat a hned zase zamilovat.

vim, jaky to je, nebyt si necim jisty, vahat mezi partnery, proste nemit to v zivote nalinkovane a takhle se zkousim divat na dilema svyho pritele a rikam si, ze stat se to muze kazdemu.

jenze to trva dlouho. ani envim, jestli chci nejakou radu, jen jsem se potrebovala vypsat, protoze jsem o tomhle nikomu nerekla. strasne se stydim, prede vsema delam, ze je vse super. jedina ma nejlepsi kamoska mi rika to typicke: proc to snasis? talkova krasna holka, vyuzij jiny nabidky, dokud te chlapi chteji...

nejak ta rada jde mimo me. nekdy si myslim, ze by mi bylo lepe uplne samotne, mam hodne konicku a honicku pri podnikani, a nejsem ten typ, co chlapa denne potrebuje, a nevim, jestli chci deti, ale na druhe strane si nejsem jista, jestli se mam vzdat uplne myslenky na rodinny zivot a tenhle druh budoucnosti, mozna by mi bylo casem smutno..

ted zrovna tak mile zavolal.. jak ten nejzamilovanejsi muz na svete.. zda se mi, ze svet je nekdy fakt krutej...

Kamarádka nemá fotografii.
zuzi777a Poslat vzkaz | 25.4.2008 20:35

V matriarchátech je to i naopak. Množství prostitutek tady v Evropě  považuji za důsledek  vývoje naší  (víceméně té západní)civilizace. Je mnohem více žen, než mužů, kteří tímto způsobem provozují vlastní obživu.  Muž si přece jen snadněji shání zaměstnání..Prostitutem se z mého pohledu  stává i ten nevěrný chlap , který během pár týdnů prostřídá houf náhodnýchpartnerek. Svoje fyzické přednosti prodává za trochu požitku..... Holky si holt raději nechávají platit penězi, ne prožitky...  Ale nechápu, co sleduješ počítáním prostitutek? Ty sis je neprohlížel? To chceš říci, že nejsou tlusté , křiklavě zmalované, občas páchnou jak vyschlý rybník( bohužel vím o čem mluvím, spoustu těch chudinek jsem měla možnost vidět hodně zblízka). Ani ty z lepších salonů nejsou přece  všechny krásné jak panenky. V hlavě má dost velké procento z nich vakuum proložené perníkem. A už jen to, že si ten chlap uvědomuje( anebo by měl) , že sexují jen kvůli jeho nadité peněžence  by mělo spíš tlumit erekci, než ji podporovat! Kde je  pak  to Tvé proklamované hledání krásy ? Kde je to tvé  mužské - dokazuji si, že mám na víc?  Pokud je prodejná holka s uměním orálu díky absenci zubů  a nacvičeným ooch víc, než máma jeho  dětí.....Děkuji pěkně, pokud by mě můj drahý měl srovnávat se štětičkami z Dubí nebo i z holkami z VŠ, které si takhle doplňují průvan v peněžence, tak je mi jasné,  za co  obsah jeho mozkovny stojí.. Ale doufám, že jsi asi svou otázku myslel jinak? 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění