Diskuse: SNY A JEJICH VÝZNAM...

   
Řadit:
67
příspěvků
Správce: Tygrinka
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 20.8.2018 10:24

V tom snu se ukazuje Váš vztah ke smrti a k lidem. Smrt je vždy tajemstvím, k Vám toto téma promluvilo tak, že mezi Vámi a lidmi na druhém břehu vzniklo pouto Vaším zájmem o ně. Třeba o příbuzné, ale o mrtvé vůbec. Takové pouto je ona jiskra, která nejen zapálila Váš zájem, ale utvořila vztah k nim. Zdá se také, že máte pro ty, kteří na tom nejsou dobře nejen pochopení, ale také sklon pomoci. I neznámým lidem. Nemůžete jinak. A to je Vaše pěkná vlastnost! Velmi pěkná!
Mějte se pěkně,
Doc. Dr. Růžička

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 20.8.2018 10:15

Milá paní,
v životě nikdy neuděláme věci zcela dokonale, i když maturita takovou zkouškou je. Chceme ji mít co nejlepší (ně všichni, ale Vy ano). Přitom dobře víme, že naše vědomosti takovou dokonalost nemají, zkrátka mezi tím, co bychom měli a také chtěli a tím, co jsme schopni bývá nemalý rozdíl. Maturita je navíc zkouškou zralosti a dospělosti. No, a časem se nám ukazuje, třeba ve snu, že máme ještě co dohánět. Člověk se také podceňuje, což bude i Váš případ, a pak se hrozí toho, že v životě neobstojí. Maturita, tak to vypadá, Vás straší proto, že ještě není všechno hotovo, že život přináší nemalé zkoušky. Snad Vá můj pohled pomůže snu rozumět.Dr. et Dr. Růžička

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 28.3.2018 19:49

TO Anbee: Moc děkuji za odpověď :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anbee Poslat vzkaz | 26.3.2018 14:25

TO Mili1012: Já si myslím, že tě mozek varuje před nějakým špatným rozhodnutím, kterého se obáváš. Asi si myslíš, že to rozhodnutí, které bys měla udělat je špatné.

Kamarádka nemá fotografii.
Mili1012 | 25.3.2018 15:59

Takže ahoj, mám tady jeden sen, se kterým si dost lámu hlavu a mám z něj docela i obavy.. Jde o to,že se mi zdálo,že stojím na nějakém hořícím útesu a na druhém,který byl naproti, byl nejspíš svět mrtvých. Lidé co tam byli se na mě dívali a natahovali ruce,abych jim podala tu svou. Jen tak jsem to zkusila a najednou se mezi tím prvním a mnou vytvořila nějaká elektrická „jiskra“ která mě už nepustila zpět. Zkrátka mě ten člověk chytil a nepustil. Nezbylo mi nic jiného,než ho vtáhnout do reality. A pak jsem to udělala i s těmi ostatními lidmi,ale vůbec nevím proč. V tom snu jsem měla pocit,že dělám správnou věc..ale jakmile jsem se vzbudila hrozně jsem se toho lekla... :-( .
Mohl by jste mi někdo prosím zkusit říct co ten sen měl znamenat? =-O

Kamarádka nemá fotografii.
Tygrinka Poslat vzkaz | 22.8.2010 17:44

Minulý týden se mi zdálo,že má andulka má v hrdle díru a  s ní výlezla další andulka a začla jí hrozně klovat až do krve,sté hrůzy jsem se až obudila.A dnes ,že jsem plavala mezi hejno bílymi labutěma.::och::

Kamarádka nemá fotografii.
michal13 Poslat vzkaz | 22.8.2010 00:40

::placici::Nwm Proč ale Mě se Zdál sen,v Kterým jsem s Malou sestrou na balkoně a ona vypadla::placici::Je to hrozný! A to samý se mi zdálo i o 16letý sestře a o 10letý sestře.Co to Znamená???

Kamarádka nemá fotografii.
milkyway Poslat vzkaz | 7.8.2010 11:08

Ahojííik ::usmev:: ..  Dneska se mi zdál hodně  nepříjemný sen. A zajímal by  mě jeho význam, jestli nemám očekávat něco špatného.Prosím o radu. ::usmev::.. Zdálo se mi, že jsme  seděli s partou na lavičce a s mím přítelem.A v tom najednou tam projelo auto, který nabouralo a můj přítel byl zraněn.. Děkuju předem za odpověď ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
sladkydablik Poslat vzkaz | 20.5.2010 10:48

Ahoj milá neznámá,velice bys mi pomohla,když písneš co můj sen znamenal:již jsem 4 roky po maturitě a včera jsem ve snu maturovala znovu,ale tak nějak divně,byla jsem v práci na chodně,seděla jsem na chodbě a otázky jsem měla na starém žlutém papíru,byly 3: druhy látek(jako kašmír atd.)pak jak se dělá ruda,měla jsem tam i namalovanou pec a tu třetí si již nepamatuji,ale vím že tam na 100% byla.Profesorka seděla u mě v kanceláři a čekala až si otázku projdu,ale na chodbě pořád někdo chodil a já chtěla radu,protože jsem nevěděla vůbec nic,a pořád jsem si v tom snu říkala že jsem uplně dutá,že nic neumím.Zvláštní je,že ta moje profesorka byla paní Hejlová z Ulice,a pořád vykukovala jestli mi nikdo neradí.Nakonec jsme se odebrali asi do hospůdky (dlouhé dřevěné stoly a lavice,venkovní prostředí),byla tam i paní ředitelka z ulice,všechny jsme měli před sebou modré drinky a zkoušeli mě,pak jsem se někam vypařila,a viděla jsem se jak se procházím s kamarádem,zkoumáme otázky a on mi je všechny poradil,pak jsem rychle utíkala zpátky ke stolu ke zkoušejícím.Přiběhla jsem celá zadýchaná,upocená,dostala jsem vynadáno kde jsem když maturuju,otázky už jsem věděla,že látky jsou kašmír,samet,satén,ale řekla jsem paní Hejlové že na to nemám,že nic nevím,že jsem uplně dutá,a ona mi odpověděla:já vím ty máš ted ty problémy s přítelem a finančně jsi na tom taky špatně,tak aspon řekni 2 slova a já ti dám 4.A Já jsem jí řekla,nemůžete mi dát 4,když jsem uplně dutá,to by nebylo fér k ostatním a pak jsem se vzbudila..Jsem se hodně rozepsala,nechci tě otravovat,ale opravdu by mě tento výklad zajímal,veliké dííííky a PUSU

Kamarádka nemá fotografii.
Jankajanka Poslat vzkaz | 26.4.2010 10:51

No první, co mě napadá je otázka, jestli jsi opravdu šla si s těmi vašimi příbuznými popovídat o tomhle snu? Já bych to udělala. Když mi zemřel táta, jeho sousedce se zdálo, že táta ji prosí, aby vyřídila tátovo přítelkyni, že i přestože spolu byli krátce, byla skvělá ženská a měl ji hodně moc rád. Sousedka a přítelkyně jsou kamarádky. Spolu si to pověděly, poplakaly a myslím, že se uvolnilo nějaké napětí, energie. Podle mě bylo důležité si o tom promluvit, možná pro všechny tři, sousedku, tátu a jeho přítelkyni. Zkus vyřídit vzkaz a v duchu se s tetou rozluč.

Kamarádka nemá fotografii.
helenka123 Poslat vzkaz | 24.4.2010 21:41

Dobrý den!!už 8let mě trápí jeden sen který se mi zdál a dodnes nevím co měl znamenat.
Viděla jsem obrovskou bránu a tak jsem šla k ní blíž a v tom se otevřela a stál tam nějaký můž a ten se mi představil jako Svatý Petr, ja šla teda dál a najednou byla mlha udělala jsem teda pár kroků protože jsem neviěla na cestu a nic kolem sebe,po pár krocích jsem zahlédla stůl a na židli seděl Ježíš na stole měl zelený štos papírů a červený štos papírů ja k němu přistoupila blíž a dal mi zelený papír v tom se zas začlo měnit on zmizel a viděla sem jen pak obrovitánskou jasně zelenou louku kytky a stromy které v reálném životě nerostou.Stála jsem na uzké cestičce a prostě mě po ní tahlo jít a tak jsem šla z dáli jsem  zahledla jasný světlo přistupovala jsem k tomu blíž a blíž a bylo to světlo na konci tunelu ja se zastavila  chvíli tam koukala otočila se a šla zas na zpátek,v tom jsem tam viděla tetu která je bohužel po smrti a ja sní mluvila řekla mi že mam našim příbuzným vkázat že se ma dobře a že ji nic nebolí,že nemá žádný starosti v tom byl jako můj čas jít zpatky zas se to proměnilo v hustou mlhu a ja viděla jen černé stíny jak někam odcházejí a ja se v tom probudila-moc by mě zajímalo co to znamená děkuji předem za vaší opověd z pozdravem helena

Kamarádka nemá fotografii.
Snarinka Poslat vzkaz | 11.1.2009 12:36

Výborné stránky na výklad snu a jejich výklad jsou 
          <a href=„http://www.mujsen.cz/“>www.mujsen.cz</a>  
           mají tam výborný snář ale i spoustu jiných informací , které ti intuitivně napoví co se ve tvém životě děje

Kamarádka nemá fotografii.
lena16 Poslat vzkaz | 5.11.2007 20:24

ahojik byla bych moooc rada kdybys mi objasnila tendle sen,...moooc dekuju.....::svaty::zacnu asi tim ze asi tak pred pul rokem se mi zdal sen ze me srazilo aouto...a ja se nasvet a na sebe samu koukala z pohledu me ale jako ducha vznasejiciho se okolo meho tela..ja vim je to divny ale tak to je...::stydlivka::videla jsem svoje telo na silnici..polici a zachranku..pak uz jen tmu a probudila jsem se...a zno se mi ten sen zdal to je tyden zpet....vsechno to bylo od zacatku jako v prvnim jen jsem tam mela pokracovani...byla jsem v zachrance jeli jsme do nemocnice.....v nemocnici...tam bylo vsechno vsem jedno lezela jsem tam na operacnim stole vsude okolo me pristroje ale fungoval jen ten na mereni pulzu a srdce...doktori okolo me se jen smali..a pily kaffe..bylo jim jedno ze u miram...a v tom sem mela divnej pocit ze me nekdo drzi za ruku...byla tam semnou osoba cela v cernym ale nemohla jsem se ji kouknout do tvare..byl to pocit zaroven peknej ze me zachrani ale taky jsem mela strach....prisla tam sestricka a videla na tom pristroji ze umiram.......snazila se me uzdravit....abych zila ale...ta osoba v cernym me tahla sebou a nez jsem se probudila ....tak jsem jen slysela ten zvuk toho pristroje jako ze jsem mrtva a cervevou dlouhou caru  na obrazocve...to je prvni sen a ted se mi zadl zrovna vcera...ze jsem zase umrela.....vsech co jsem se ptala tak nikdy ve snu neumreli ale ja jo uz dvakrat a nevim jak si mam co s tim snem spojit....myslite ze mi dokazete poradit???byla bych moooc rada::usmev::::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
lena16 Poslat vzkaz | 5.11.2007 15:56

ahojiik rada bych dostala objasneni svych snu..::svaty::zacnu asi tim ze asi tak pred pul rokem se mi zdal sen ze me srazilo aouto...a ja se nasvet a na sebe samu koukala z pohledu me ale jako ducha vznasejiciho se okolo meho tela..ja vim je to divny ale tak to je...::stydlivka::videla jsem svoje telo na silnici..polici a zachranku..pak uz jen tmu a probudila jsem se...a zno se mi ten sen zdal to je tyden zpet....vsechno to bylo od zacatku jako v prvnim jen jsem tam mela pokracovani...byla jsem v zachrance jeli jsme do nemocnice.....v nemocnici...tam bylo vsechno vsem jedno lezela jsem tam na operacnim stole vsude okolo me pristroje ale fungoval jen ten na mereni pulzu a srdce...doktori okolo me se jen smali..a pily kaffe..bylo jim jedno ze u miram...a v tom sem mela divnej pocit ze me nekdo drzi za ruku...byla tam semnou osoba cela v cernym ale nemohla jsem se ji kouknout do tvare..byl to pocit zaroven peknej ze me zachrani ale taky jsem mela strach....prisla tam sestricka a videla na tom pristroji ze umiram.......snazila se me uzdravit....abych zila ale...ta osoba v cernym me tahla sebou a nez jsem se probudila ....tak jsem jen slysela ten zvuk toho pristroje jako ze jsem mrtva a cervevou dlouhou caru  na obrazocve...to je prvni sen a ted se mi zadl zrovna vcera...ze jsem zase umrela.....vsech co jsem se ptala tak nikdy ve snu neumreli ale ja jo uz dvakrat a nevim jak si mam co s tim snem spojit....myslite ze mi dokazete poradit???byla bych moooc rada::usmev::::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
GoldenRose Poslat vzkaz | 2.11.2007 11:49

Už od mala se mi hodně často zdá o tom,  že jsem někde u vodopádu a mám hrozný strach z té vody. Často je to někde jinde, ale už mám v hlavně i sny, kde jsem na tom samém místě. Buď mám hrozný strach a nemohu se dostat pryč od toho vodopádu nebo tam spadnu a v tu chvíli se vzbudím. Někdy jen stojím pod vodopádem a brečím. Nebo jsem u nějaké hluboké vody a mám z ní hrozný strach. Tyto sny mě pronásledují už od mala a přepadá mě strach vždy, když jdu kolem nějaké vody nebo vodopádu. Nevíte někdo co to může znamenat?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění