Diskuse: "Podivná menstruace"

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: zudo
Kamarádka nemá fotografii.
zudo Poslat vzkaz | 16.8.2010 22:08

Dobrý den,

prosím o radu. Vystřídala jsem už řadu HA, ale můj problém se stále opakuje - zhruba po dvou týdnech od 1. prášku z balení mám tak 3-4 dny špinění, spíš krvácení. Jinak mám pravidelnou „normální menstruaci“. Když se obrátím na svou gynekoložku, tak vždy je stejná odpověď a to, že mi změní HA na jinou. Nynější antikoncepci beru už 5 měsícem. Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být, nezdá se mi to totiž už normální... a už se mi nechce měnit antikoncepci, protože mám vždy po změně šílené bolesti.  Děkuji za odpověď.

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 11.5.2008 20:42

taky se mi to občas stává. mluvila jsem o tom s doktorkou a říkala že pár dní je normál. mám docela stres kvůli škole.
zkus zajít ke svému lékaři, jestli to nemůže být nějaká špatná reakce na antikoncepci (pokud ji bereš krátce), nebo nějakej dozvuk zánětu.
na ty křeče nevim, já jima nikdy netrpěla.
držim palce at je ti brzo líp.

Kamarádka nemá fotografii.
Vlasanka Poslat vzkaz | 11.5.2008 20:18

No nevim, je to hlavně dost nepříjemný protože mám křeče že mám problémy se vůbec vyhrabat z postele... A  kvůli zánětu už je to těžko, když už žádný zámět není...

Kamarádka nemá fotografii.
kalkulka Poslat vzkaz | 11.5.2008 15:44

Ahoj, nechápu, proč řešíš zpoždění o jeden den. Kdyby to byl týden, tak neřeknu. Jeden den nic není, asi to teď budeš dostávat později, možná má vliv ten zánět nebo stres, nevím.

Kamarádka nemá fotografii.
Vlasanka Poslat vzkaz | 11.5.2008 13:27

Ahoj.  Chci se zeptat, jestli je tohle normální... Už po třetí  se mi zpozdila menstruace o jeden den ( což je divný protože beru HA a s ní je to vždy na hodinu přesně ) a navíc je první den i enormě bolestivý - takovéhle křeče jsem nikdy ještě neměla ( a doufám, že už nikdy nebudu mít:-)  ) . Měla jsem předtím dost ošklivý zánět a doktor říkal že to může být i kvůli tomu... Ale už je to měsíc, zánět je pryč  a další menstruace je znovu zpožděná - přitom doktor by měl na té prohlídce poznat, jestli bych byla eventuelně těhotná a naavíc jsem si i dělala před tou prohlídkou ( ta byla cca před měsícem) těhotenský tesr a vyšel negativní... Tak už nevím co se děje - jestli je to normální a tyhle změny se prostě za čas stávají a nebo jestli si nemám koupit další test... Fakt nevim:-)
Poradíte mi někdo prosím???

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění