Diskuse: nateklé oči

   
Řadit:
5
příspěvků
Správce: majkel
Kamarádka nemá fotografii.
majkel Poslat vzkaz | 13.8.2010 10:11

Slzy jsou běžnou ochranou našich očí proti okolním vlivům. Tedy brek je celkem zdravý, protože se z očí vylučují nečistoty. O tomto tématu píší v tomto zajímavém článku o <a href=„http://www.vasecocky.cz/slzivost-ochrana-nasich-oci.html“>slzách</a>. Zkuste si přečíst ::ano-ano::

Kamarádka nemá fotografii.
simca001 Poslat vzkaz | 4.2.2010 14:09

nedávno jsem někde dostala vzoreček této masky od taliky <a href=„http://www.krasa.cz/obklad-na-otekle-a-unavene-oci-eye-decompress-x.html“>http://www.krasa.cz/obklad-na-otekle-a-unavene-oci-eye-decompress-x.html</a> . vyzkoušela jsem ji právě na ubrečené oči ještě večer a okamžitě se mi ulevilo, do rána bylo vše v pořádku :) asi si tu masku koupím před nějakým dalším náročným obdobím ::placici::::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
lenyska Poslat vzkaz | 3.2.2010 08:10

Mám kapky Visine na „červené oči“.Normálně pomáhají perfektně.Po tom pláči to také docela pomůže,ale ono sice oči už tak červené nejsou,ale nateklé víčka a kolem očí mám stejně.Dávám si na ně třeba mokrý kapesník,ale moc to nepomáhá,tak bych potřebovala poradit s nějakým účinným „zábalem“,po kterém by mi otoky ustoupili.Ale i tak moc dík za radu.

Kamarádka nemá fotografii.
majkel Poslat vzkaz | 2.2.2010 16:30

A zkoušela jsi například nějaké <a href=„http://www.vasecocky.cz/refresh.html“>kapky do očí</a>? Kapky, jež jsou v odkazu někteří známí využívají a celkem jim sklidňují oči. ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
lenyska Poslat vzkaz | 7.1.2010 10:01

ahojky.Chci se zeptat,jestli někdo nevíte,co s nateklýma očima?Myslím třeba,když brečím a tak.Včera večer jsem se totiž pohádala s přítelem a večer jsem probrečela.A teď v práci vypadám jak ropucha.hlavně ráno,když jsem vstala.umývala jsem se aspoň 10x studenou vodou,i večer,pak i očistila pleťovou vodou,nalíčila, ale moc to nepomáhá...a nemusí to být třeba hádka s přítelem,ale třeba když brečím u filmu nebo tak.Máte na to některá dobrý recept?Předem díky.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění